Что пишут наши форумные соседи - 3


Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5587 ]  Стрaница Пред.  1 ... 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263 ... 280  След.
Автор  
#5181  Сообщение 01.06.18, 08:19  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: кого то взорвали на Лукьяновке
Пыня
31 травня 2018 19:15:52
IP/Host: 77.111.246.---
Аллах=яхве=будда, хоть бы рыга какого-то мерзкого!



Re: И все таки неплохо было
Пыня
31 травня 2018 18:59:13
IP/Host: 77.111.246.---
Я лично всегда царапаю машины ключами на номерах АН и ВВ

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#5182  Сообщение 01.06.18, 08:20  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: Помните был в свое время такой Радченко-голова СБУ?
(---.sportsman)
31 травня 2018 19:46:20
IP/Host: ---.pregnancy.volia.net
kachmar, 31 травня 2018 17:17:59

Сарія? :lol:


Кашмар, я сейчас выброшу данные твоей семейки в интернет со всеми адресами, явками и паролями, потом поизголяемся

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#5183  Сообщение 01.06.18, 08:35  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
1+1. Не подготовились к Невзорову, смазали єфир.
pavelv
31 травня 2018 23:39:54
IP/Host: ---.sunnet.com.ua
Особенно последний пассаж не понравился.
Невзоров - один из тех, кто может с нами говорить и должен.
Бывший имперец верхнего уровня, который смог понять свои заблуждения.
К сожалению, его интеллектуальный уровень оказался выше ведущих, хотя, еще раз повторюсь, не подготовились ведущие.
Невзоров - это как Генрих Шварцкопф.
Ничего они не поняли, наши...



Re: 1+1. Не подготовились к Невзорову, смазали єфир.
OldBoy
31 травня 2018 23:45:58
IP/Host: ---.177.57.37.triolan.net
Нєвзоров для Росії це гарадской самашедчий

фетишизація його в Україні є проявом меншовартості



Re: 1+1. Не подготовились к Невзорову, смазали єфир.
pavelv
31 травня 2018 23:48:15
IP/Host: ---.sunnet.com.ua
R.Perl, 31 травня 2018 23:44:13

Нєвзоров смішна і недолуга суміш Базарова і графа Каліостро.


Він мав мужність визнати помилки свого життя. Це вже щось коштує.
Як і я. Я ніколи не приховував, що в 2004 та 2010 роках голосував за Януковича, бо відверто вважав, що це - кращий вибір (мова, звичайно, лише про 2-гі тури виборів). Те, що воно виявилось зрадником та трусом, не є моєю провиною.
Так і з Невзоровим. Він визнав, що помилявся, а це - вчинок. Тим більше в Хуйлостані.



Re: 1+1. Не подготовились к Невзорову, смазали єфир.
pavelv
31 травня 2018 23:56:18
IP/Host: ---.sunnet.com.ua
lot, 31 травня 2018 23:51:52

Александр Глебыч отжег


Есть 2 кацапа (по гражданству), которых я с детства, лет с 10, уважал: Андрей Дмитриевич и Валерия Ильинична! Их уже нет, одного очень давно, но восхищение осталось. Глебыч - третий! Именно за то, что смог из себя вытравить империализм. Он один такой из публичных персон.



Re: 1+1. Не подготовились к Невзорову, смазали єфир.
pavelv
31 травня 2018 23:59:58
IP/Host: ---.sunnet.com.ua
Просто такое чувство, что у нас с Бабченко что-то пошло не так (точнее, это правда). А контраргументов особых нет. Был бы я на месте Порошенко, я бы придумал выход (несколько вариантов в голове есть), но опять же наша проблема: суета.
Зачем суетиться, нужно просто РЕАЛЬНО доказать кацапский след, и все.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#5184  Сообщение 01.06.18, 08:56  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: брагади кацапів прибуло на фупі . зустрічайте Одорф
Слав
30 травня 2018 23:12:59
IP/Host: ---.la.net.ua
Arthorius, 30 травня 2018 23:11:13
Слав. Чого тебе ковбасить?

послухай мене кацапе уважано я можу з вами свинями сратись без проблем чи тут чи на цугундері (хоча там ви обсераєтесь зразу )

але все таки це український форум поки що . і тому вас свиней тут немає бути



Re: брагади кацапів прибуло на фупі . зустрічайте Одорф . Амід ? Олена Юрівна ?
Слав
31 травня 2018 00:01:13
IP/Host: ---.la.net.ua
Aelit, 31 травня 2018 00:00:13

слав. але ж це результат твоєї великої антийожівської травневої революції??

щас йожик сидить собі п.є какаву вкроившись плєдом і хіхікає - ви ще побачите Україну без кучми фуп без йожи


сча йожик рве ачько бо бабки перестали поступати



Re: брагади кацапів прибуло на фупі . зустрічайте Одорф . Амід ? Олена Юрівна ?
Слав
31 травня 2018 00:17:49
IP/Host: ---.la.net.ua
Wolter, 31 травня 2018 00:17:15
Я долго ждал. Меня это нытьё заипало! А эти бухие видео.... :facepalm:

да я знаю кацапи твої друзі . можеш не ждать
кстаті заздриш що кінуну не ти пив?
слухай а хто тебе відео заставляв дивитись :weep:



Re: брагади кацапів прибуло на фупі . зустрічайте Одорф . Амід ? Олена Юрівна ?
bismark
31 травня 2018 09:33:41
IP/Host: ---.mcom.dp.ua
Слав когда тебя на ФУПе забанят ты будешь так же просить на форе что бы тебе дали тут чей нибудь ник? Если что обращайся ко мне, правда ты второй мой ник забанил сам, но я тебе его подарю.



Re: брагади кацапів прибуло на фупі . зустрічайте Одорф . Амід ? Олена Юрівна ?
Пыня
31 травня 2018 19:08:37
IP/Host: 77.111.246.---
Слау, не тупи. 4 года сосался с ежом моспархатым - это зашквар.



Re: брагади кацапів прибуло на фупі . зустрічайте Одорф
Pадник
cьогодні в 00:29
IP/Host: 85.184.67.---
T.Blair., cьогодні в 00:03

Розгорнути попередні цитати...
...більш того, записував у вату і кацапи юзерів які далеко не були вата і кацапи.
ну от, зараз видко ХТО справжні кацапи.

п.с
хоча агресивні юльки
і різні інтернет-шизики більш напряжні ніж кацапи.


Кацапи хитрі та підступні, а ті просто йобнуті на всю голову.
Дорвалися до клавіатури і херачать свою маячню.
Я колись у видавництві працював, так щодня отримували десятки листів від різних шизиків, які сьогодні перетворилися на інтернет-блогерів.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#5185  Сообщение 01.06.18, 13:07  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Дроздов- З лиця моєї країни повинні зникнути російськомовні діти. Багатомовними - можуть бути
Гонсалес
30 травня 2018 21:08:52
IP/Host: ---.artikel5ev.de
Ostap Drozdov
28 травня о 11:58 ·

Вся система базової освіти має бути націлена на те, аби в Україні не було жодної дитини (жодної!), яка би не знала української мови чи не могла нею послуговуватися. На цю ціль повинна бути налаштована вся початкова і середня школа. З лиця моєї країни повинні зникнути російськомовні діти. Двомовними, тримовними, чотиримовними чи суто україномовними – можуть бути. А от одномовні російськомовні – мають щезнути як вид. Або переїхати мешкати в Росію чи іншу близьку країну, де можна бути одномовним російськомовним. У цьому, що я кажу, немає нічого ненависного. Навпаки: суть існування Держави України полягає якраз у тому, що в ній апріорі не може існувати громадянин, який не здатен послуговуватися державною мовою. При цьому держава дає всі можливості знати і вивчати свою рідну мову нацменшини (тут узагалі проблем ніяких). Але – державна мова, як і у всьому світі, має бути імперативною і гегемонною. Без її знання тобі тут не місце.
Виходячи з цієї істини й здорового глузду, я вважаю, що Міністерство освіти на чолі з Лілією Гриневич або чогось не доганяє, або свідомо зайняло ялову, безпринципну позу. Якщо держава не здатна широкомасштабно впроваджувати державну мову в базову освіту – то гріш їй ціна. Ні про які квоти для української мови типу 20%, 30% чи 40% чи навіть 60% - не може бути й мови.
Я наполегливо підтримую латвійську модель, яка вступає в дію з 2018 року. Латвія – найбільш російська країна Євросоюзу. Так-от, навіть у найбільш російській країні ЄС держава сказала: до 2020 року вся базова освіта переходить на 100% державної мови. Для російськомовних латвійців схема проста і логічна:
- 1-4 клас – 50 на 50 (рідна мова – в однаковому обсязі поряд із державною)
- 5-9 клас – 80% латвійська і 20% російська
- 9-12 клас – 100% державна мова
- вища освіта – 100% державна мова.
Хочете глибше вивчати рідну російську – організовуйте приватні школи, але й там державна латвійська мова буде загальнообовязковою, тому що Латвії не потрібні мовні олігофрени, не здатні користуватися мовою країни, в якій живуть. За цю модель я ратую усім серцем.
Кожна російськомовна дитина в Україні з самих початків повинна мати половину навчання своєю мовою, а половину – українською. А далі вступає в дію принцип, що кожен громадянин України зобовязаний знати державну мову (зобовязаний – це трохи інше, ніж хочу чи не хочу). Якщо цю модель Міністерство освіти не буде застосовувати – матимемо плачевну ситуацію, коли базова освіта даватиме одномовних російськомовних калік.
Я думаю, пані Лілії Гриневич як міністрові треба зробити світоглядний вибір і вголос казати:
- чи готове її Міністерство запроваджувати 100% української мови в базову освіту
- чи ставить її Міністерство ціль: кожна дитина в Україні має вільно володіти державною мовою
- чи готове її Міністерство бути провідником україномовності.
Відверто дратує, що подібні питання ми ще ставимо на 27-му році Незалежності.



Re: O.Д. - З лиця моєї країни повинні зникнути російськомовні діти
Terror
30 травня 2018 21:12:06
IP/Host: 77.111.247.---
Так. Коли чую російську мову від тих хто молодший за сучасну Україну - хочеться пиздити.
Підтримую.
Сам бувший цапоязичний.



Re: O.Д. - З лиця моєї країни повинні зникнути російськомовні діти
Гонсалес
30 травня 2018 21:20:34
IP/Host: ---.artikel5ev.de
кацапоязикі діти це вирок українській державі... це результат тотальної зрада узкоязиких які 26 років тому обіцяли що старому поколінню важко перейти на українську мову а от їхні діти і внуки перейдуть і будуть україномовними..в резульаті замість переходу ні вони ні їхні діти на мову не перейшли, більше того вони продовжують масову русифікацію українців і кликати путіна

не вір упоротому принципово узкоязикому, це латентний сепар в якого не вистачає сміливості піти добровольцем в лнр/днр



Re: O.Д. - З лиця моєї країни повинні зникнути російськомовні діти
Ант13
30 травня 2018 21:22:58
IP/Host: 91.222.83.---
Terror, 30 травня 2018 21:12:06
Так. Коли чую російську мову від тих хто молодший за сучасну Україну - хочеться пиздити.
Підтримую.
Сам бувший цапоязичний.

Я вас розумію, теж закінчив расейську школу...
І теж дуже не приємно, що у нашому регіоні ви не зустрінете юну особу, яка б розмовляла Українською,

якось пару раз чув за останні пару років....
Тому і завжди концентрую увагу на тому що молодь то майбутнє нашої країни, і потрібно їй найбільше приділяти уваги,
а не знову все робити, что би нас услишали ті які ніколи нас не почують...



Re: Oстап Дроздов - З лиця моєї країни повинні зникнути російськомовні діти
Terror
30 травня 2018 21:27:09
IP/Host: 77.111.247.---
Serge_D, 30 травня 2018 21:24:37
У меня за окном щебечут русскоязычные дети.. усохните нацики

Ти знаєш як собак травлять? А якщо додати те в морозиво, лусскапєлдящіє дєті за те ще й подеруться :K



Re: Oстап Дроздов - З лиця моєї країни повинні зникнути російськомовні діти
Came Tak
30 травня 2018 22:40:09
IP/Host: ---.29.164.164.threembb.co.uk
кацапоязичні, запамятайте, україна буде або українською, або безлюдною, тому вибір у вас невеликий, українізуйтесь полегшіть життя і собі і співвітчизником. тим хто сумнівається в цій тезі пропоную екскурсію в лугандон, можна в одну сторону.


Re: Oстап Дроздов - З лиця моєї країни повинні зникнути російськомовні діти
Ант13
30 травня 2018 22:57:56
IP/Host: 91.222.83.---
Eugnat, 30 травня 2018 22:01:56

Розгорнути попередні цитати...
Порушуєш правила, намагаєшся розпалити міжнаціональну ворожнечу - звиняй, це поки що вважається порушенням правил на ФУПі.

Міжнаціональну ворожнечу розпалюють ті хто підтримує мову окупанта, ті хто принижує Українську яка є державною мовою...
Ті хто ставлять російську -окупаційну вище інших мов меншин в Україні і тим пач державної...

Нам потрібно вчитися в Ізраїля.
65% в Ізраїлі важають іврит своєю рідною мовою, при тому що там 25% громадян арабів.
(У нас кацапів меньше)
І між іншим мало хто знає,що ще сто років тому на іврите не розмовляла жодна людина у світі.
Відродження івриту в якості національної мови євреїв – лінгвістичний, соціальний та політичний феномен, який не має аналогу в світі.

Хочу задати питання прокремлівським тут писунам, євреї по вашому такі дурні, що відродили мову із мертвих..?
Це по вашому нормально, що у нас громадянство роздається просто так, без знання своєї мови і історії,
під час війни..?
Читаю прокремлівських тут захистничків московського язика і диву даюсь, ви на стільки тупі чи просто бабло відробляєте,
ну як по іншому це назвати, коли людина не розуміє або не хоче розуміти, що в Україні фактично Українська знищена...
Що фактично молоді Україномовної немає.
У нас в приходят першокурсники, розмовляють 50на50 українською, під кінець курсу остається пару чоловік всі інші фактично
расейськоговорящие.

Ви хочете щоб Україна перемогла у війні , коли захищає у середині країни язик ворога, фактично його культуру і т.д.
Роскажіть це Ізраїлітянам, що так можна виграти війну, вони із вас посміються ...
Поки не усвідомите, що расейський мірок можна перемогти, коли вибити майже все вороже із нашого життя, доти перемоги не буде.
Буде расея 2 або як хочте її називайте але не Україна.



Re: Oстап Дроздов - З лиця моєї країни повинні зникнути російськомовні діти
Terror
30 травня 2018 23:07:39
IP/Host: 77.111.247.---
Aleksandr_1, 30 травня 2018 23:04:53

Никто этого переигрывать не будет


ми вас просто молотками заб'єм по під'їздах



Re: Дроздов- З лиця моєї країни повинні зникнути російськомовні діти. Двомовними, тримовними, чотири
Terror
30 травня 2018 23:11:12
IP/Host: 77.111.247.---
Читайте цю тему, Українці, уважно читайте.
Йде війна на знищення нас як нації, знищення нашого майбутнього.
Кацапів втроє більше, тому кожен Українець повинен вбити трьох кацапів.
Починати треба з жінок, щоб не вродили більше свинособак.
В сраку сантименти і толернатність - вбий або вмри
.


Изображение



Re: Дроздов- З лиця моєї країни повинні зникнути російськомовні діти. Багатомовними - можуть бути
Terror
30 травня 2018 23:16:24
IP/Host: 77.111.247.---
Serge_D, 30 травня 2018 23:15:07

Кияни клали на мнєніє села приїзджого.. А село швидко на російську переходить


Доповідь.



Re: Дроздов- З лиця моєї країни повинні зникнути російськомовні діти. Багатомовними - можуть бути
Terror
30 травня 2018 23:28:17
IP/Host: 77.111.247.---
Цапоязичні, або повна покора і перехід на Українську, або знищення. Такий ваш вибір.



Re: Дроздов- З лиця моєї країни повинні зникнути російськомовні діти. Багатомовними - можуть бути
Ант13
30 травня 2018 23:31:52
IP/Host: 91.222.83.---
Aleksandr_1, 30 травня 2018 23:28:49

Розгорнути попередні цитати...
Ну приятно когда тебя помнят и цитируют. ;) Метрическую систему я смотрю уже потихоньку освоили, сейчас и до диф.уравнений по чуть-чуть добрались. Не все правда, но какой-то прогресс есть ;)

Московська людина має слабку мозкову систему.
Академік І. Павлов
Це так щоб тебе на Земля приспустити...



Re: Дроздов- З лиця моєї країни повинні зникнути російськомовні діти. Багатомовними - можуть бути
Terror
30 травня 2018 23:31:59
IP/Host: 77.111.247.---
недалекий той час коли будуть патрулі з Українців вишукувати цапоязину молодь і пиздити - 2030 рік десь даю.


Re: Дроздов- З лиця моєї країни повинні зникнути російськомовні діти. Багатомовними - можуть бути
Terror
30 травня 2018 23:40:35
IP/Host: 77.111.247.---
Eugnat, 30 травня 2018 23:39:33
Розгорнути попередні цитати...
Чому під шведським айпішніком дописуєш, патріот дистанційний?

Щоб таких як ти безкарно вбивати і глумитися



Re: Дроздов- З лиця моєї країни повинні зникнути російськомовні діти. Багатомовними - можуть бути
klepariv
30 травня 2018 23:48:52
IP/Host: 77.111.245.---
Aleksandr_1, 30 травня 2018 23:45:56

Розгорнути попередні цитати...
Невозможно быть "чуть-чуть беременным". Украина или будет ВСЯ под московским контролем, или не будет под ним вовсе. И фактор языка здесь будет играть не первую и даже не пятую роль.


Зараз уже частина України (Кубань, Білгородщина, Вороніжжя) під московським контролем. І там фактор мови і культури був ключовим.
І сучасна Харківщина йде в тому напрямку завдячуючи таким як Ви. І без активної українізації цей процес не спинити.




Re: Дроздов- З лиця моєї країни повинні зникнути російськомовні діти. Багатомовними - можуть бути
Terror
30 травня 2018 23:52:39
IP/Host: 77.111.247.---
Номери АН, ВВ, АК, СН, пороиска або місце народження в паспорті даунбас з киримом - 3й сорт і в шахту


Re: Дроздов- З лиця моєї країни повинні зникнути російськомовні діти. Багатомовними - можуть бути
R.Perl
31 травня 2018 01:31:15
IP/Host: ---.76.171.93.itk.sumy.ua
карочє, кацапи
українська мова це мова шляхетних лицарів свободи
узький язик це жалюгідне виття холуїв що з часів орди звикли бити лобами об землю



Re: Дроздов- З лиця моєї країни повинні зникнути російськомовні діти. Багатомовними - можуть бути
R.Perl
31 травня 2018 01:33:21
IP/Host: ---.76.171.93.itk.sumy.ua
украінська мова це мова вищого класу



Re: Дроздов- З лиця моєї країни повинні зникнути російськомовні діти. Багатомовними - можуть бути
R.Perl
31 травня 2018 01:34:30
IP/Host: ---.76.171.93.itk.sumy.ua
узький язик повинен зникнути з нашої землі



Re: Дроздов- З лиця моєї країни повинні зникнути російськомовні діти. Багатомовними - можуть бути
Пыня
31 травня 2018 17:09:39
IP/Host: 77.111.246.---
русскоязычный ребёнок - личинка вашей бедности!



Re: Дроздов- З лиця моєї країни повинні зникнути російськомовні діти. Багатомовними - можуть бути
kachmar
31 травня 2018 17:12:10
IP/Host: 176.104.228.---
абсолютно згоден з Дроздовим

нажаль, на 30-му році незалежності ще й досі є купа українців які не те що не розмовляють, вони навіть не розуміють української(!!!)



Re: Дроздов- З лиця моєї країни повинні зникнути російськомовні діти. Багатомовними - можуть бути
Пыня
31 травня 2018 17:28:25
IP/Host: 77.111.247.---
Современный русский язык это новояз придуманный в 1917 году для поглощения наций евреями-коммунистами из москвы.



Re: Дроздов- З лиця моєї країни повинні зникнути російськомовні діти. Багатомовними - можуть бути
Пыня
31 травня 2018 18:26:12
IP/Host: 77.111.246.---
За срусский хрюкогавкит топят только

1. руссопеды
2. донецко-крымская ПРОИГРАВШАЯ мразь
3. жиды



Re: Дроздов- З лиця моєї країни повинні зникнути російськомовні діти. Багатомовними - можуть бути
Пыня
31 травня 2018 19:06:53
IP/Host: 77.111.246.---
Хай завиють вовком москалі і жиди заверещать як свині
Нині свято на моїй землі - русскє діти мруть по Україні!



Re: Дроздов- З лиця моєї країни повинні зникнути російськомовні діти. Багатомовними - можуть бути
Пыня
31 травня 2018 19:41:31
IP/Host: 77.111.246.---
я срусский бы выучил только за то
чтоб дети донецких взрывались в АТО!

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#5186  Сообщение 02.06.18, 23:56  
Участник
Аватара пользователя

Регистрация: 13.04.2015
Сообщения: 1477
Откуда: Рождённая в СССР
Благодарил (а): 314 раз.
Поблагодарили: 89 раз.
СССР
abc писал(а):
рассказывают друг другу и похваляются как они ссср предавали (самый светлый период в жизни усср)
точно так же они предали украину и в скором времени предадут свою нынешнюю резервацию
вот уж действительно - одна гнида краше другой

Ну, эти-то од аватарками да логинами спрячутся. А вот интересно будет послушать ковтуно-яхно-трюханченков, которые так яро за Потрошенку сегодня голосят. Вон Карасёв как самый умный уже пореже стал мелькать на ТВ, да и речи толкает чуть более адекватные. Сравнить с 14-м годом уже интересно. А то ли ещё будет, ой-ё-ёй

_________________
Давайте беречь хороших людей!
Нас так мало осталось

  Профиль  
  
    
#5187  Сообщение 03.06.18, 00:09  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 23.08.2014
Сообщения: 18969
Благодарил (а): 5 раз.
Поблагодарили: 360 раз.
Россия
Читаешь и думаешь: откуда они этого набрались???

  Профиль  
  
    
#5188  Сообщение 05.06.18, 09:41  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
ВиР писал(а):
Читаешь и думаешь: откуда они этого набрались???

Это всегда в них было, просто при определенном стимулировании и обстоятельствах и начинает все цвести буйным цветом и нутро обиженного укровства вылезает наружу. С кровью убитых ими людей на своих руках.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#5189  Сообщение 05.06.18, 17:36  
Ветеран

Регистрация: 21.04.2016
Сообщения: 48581
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1054 раз.
Поблагодарили: 1328 раз.
Россия
Лютик писал(а):
Re: Помните был в свое время такой Радченко-голова СБУ?
(---.sportsman)
31 травня 2018 19:46:20
IP/Host: ---.pregnancy.volia.net

Какой интересный адрес у этого "спортсмена".

  Профиль  
  
    
#5190  Сообщение 06.06.18, 09:08  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
так а почему украинцы валят из страны?
Kievlyanin
19 травня 2018 10:56:59
IP/Host: 78.111.190.---
давайте пройдемся по основным маркерам которые чаще иных вспоминают

если сравнивать средняя зп - цена на газ то в украине соотношение или такое же (ибо ресурс субсидируемый) или даже ниже чем в той же польше -в польше люди зимой в свитерах свят чтобы газ экономить ибо дорого отапливать а в украине форточки открывают ..

пенсия? ну в украине на пенсии идет больше % ВВП и бюджета чем где-дибо в мире .. с нами конкурируют лишь отдельные страны но тольк где гос пенсия+чатные фонды дают затраты выше .. а в украине тольк огоспенсия в карманы населения поступает в рекордных суммах (по отношению к ВВП)

что еще .. цены?- ниже.

что еще ..

льготы субсиди ... миллиарды на обеспечение манюпаса идет МИЛЛИАРДЫ .. от 18 до 22 миллионов получающих льготы в стране

почему из такого социального рая валят миллоны?

что им не так? ))



Re: так а почему украинцы валят из страны?
гипофиз
19 травня 2018 11:07:13
IP/Host: 62.216.62.---
Порошенки тотально перекрыли инвеститиции в страну. Это осознанная и предательская позиция.
Манюпас не понимает и валит.



Re: так а почему украинцы валят из страны?
atech
19 травня 2018 11:10:05
IP/Host: ---.dynamic-pool.mclaut.net
Пенсия 3000 грн например, это социальный рай? Медицины вообще нет толком, тупо всех на МРТ отправляют...


Re: так а почему украинцы валят из страны?
Paul
19 травня 2018 11:11:34
IP/Host: ---.tkdriada.net
У многих людей нет даже минимального шанса устроиться на работу и содержать семью. Политика Педро почему-то никак не способствует созданию новых рабочих мест.



Re: так а почему украинцы валят из страны?
exe_zp
19 травня 2018 11:22:13
IP/Host: ---.136.86.109.triolan.net
та это кацапопропаганда, что народ уезжает.
в моем дворе все запарковано, в лавине на берковцах на заднюю парковку становится приходится
в евро5 маршрутки с техосмотром хер залезешь.
врут вам.



Re: так а почему украинцы валят из страны?
птах Сорока
19 травня 2018 11:41:54
IP/Host: 185.146.120.---
Kievlyanin, 19 травня 2018 11:39:27

мы все умрем ..

Ну, Молдова не вмерла, щоправда через те що там полишалося багато ледацюг та пенсів - постійно вибирають якусь ватну фуєту у владу.



Re: так а почему украинцы валят из страны?
exe_zp
19 травня 2018 11:56:34
IP/Host: ---.136.86.109.triolan.net
Kievlyanin, 19 травня 2018 11:54:08

Розгорнути попередні цитати...
т.е. в польше они сидят на социале а не вкалывают по 10-12-14 часов??


верно.
лентяи валят где социал выше.
к примеру Ирландия, Норвегия, там литовцев больше чем ирландцев и норвегов.



_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#5191  Сообщение 06.06.18, 10:03  
Участник
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 1439
Откуда: Россия, РБ, ЗАТО Межгорье
Благодарил (а): 3 раз.
Поблагодарили: 37 раз.
Россия
Смутное время началось на Фупе. Как прогнали санными тряпками слава и появилась новая администрация. Он теперь бегает по всем темам и ноет что ватники регистрируются и орудуют на форуме. И никого не банят. Его уже самого начали обвинять, что это его рук дела, чтобы дискредитировать новую администрацию. :vata

  Профиль  
  
    
#5192  Сообщение 06.06.18, 10:36  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 12.09.2014
Сообщения: 47208
Откуда: Москва
Благодарил (а): 111 раз.
Поблагодарили: 5452 раз.
Россия
"убий кацапску матирь, убий её дитину
за то, що в интернете смиются без зупину"

они ибанутые?

_________________
давайте будем просто бомбить хохлов

  Профиль  
  
    
#5193  Сообщение 07.06.18, 19:19  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 26.04.2016
Сообщения: 20728
Откуда: Воронеж
Благодарил (а): 1010 раз.
Поблагодарили: 1019 раз.
они хуже - они какелы поганые
:rzach: :rzach: :rzach:

читаю ответ быдлоты на слова расмусена шо если россия захочет то захватит укрожопию за несколько дней
и тут быдлота начала щёки раздувать - хотя сами отлично знают что будут драпать с завываниями в первые же минуты начала расплаты со скотом

почитаем бандероблядин с тьфупа
сперва - как у скота водится - ищем причины своей никчёмности
но потом - все дружно решили - шо вонючий бандеровский духан победит :rzach:

Расмуссен ухи хлебнул

Naffy

Прохожий (Киев)
Если бы Россия захотела, то ее войска могли бы оккупировать Украину за несколько дней, несмотря на то, что Украина значительно повысила свои военные способности за последние 2-3 года

а что он не так сказал? наша армия это посмешище и виновата в этом не Украина, а Запад, который не дает нам оружие
мы можем хоть миллион резервистов в строй поставит. Хуйло сомнет это мясо за 3 дня несколькими бригадами.
В современной войне воюют не люди, а технологии
за все время конфликта Запад нам не дали ни одного танка, ни одного самолета, ни одной ракеты
чем воевать черенками от лопат против танков?

arrow
Это только на словах "оккупация" звучит эффектно.

Но в ситуации с Украиной - это полномасштабная война.
И мы выставим мобілізовану армию в 2 мільйни, которая будет воевать в обороне.

То кацапами сколько надо иметь? 4 миллиона для наступления...
Сколько будет стоить штурм одного Харькова?

Поэтому разговоры про "оккупацию" - бред, и Расмуссен не более чем диванный экперт в наших условиях.
Мы видели, сколько голов они положили под Дебальцевом - 3 тысячи за отчетами самих кацапов.
Поэтому наступление и прининився, потому что эти потери было ексрапольовано на больший масштаб.

Aston

arrow,
Учитывая то, как воюют лугандонські корпуса

Тоже мне сравнение. Дыровцы не сильно отличаются вот ВСУ вооружением, то же танки, самоходки и грады, и вчерашние гражданские. Плюс войны-то и нет, набеги силами взвода это война?

Laur Balaur

Naffy,
мы можем хоть миллион резервистов в строй поставить. Хуйло сомнет это мясо за 3 дня несколькими бригадами.

В современной войне воюют не люди, а технологии
фронт при наступлении никто не отменял. Какой фронт несколько бригад можно охватить? 20-30 км? а коридор коммуникационный удерживать? Тушенку и патроны с самолета сильно не наскидываешь. Никто на такую мясорубку не пойдет. Это начала конца наблюдай (с)

a49

arrow,
Сколько будет стоить штурм одного Харькова?
Поэтому разговоры про "оккупацию" - бред, и Расмуссен не более чем диванный экперт в наших условиях.

Точно! Ненависти к кацапобыдлу накопилось не меряно! Особенно у тех кто потерял близких и побратимов! Пусть эти выблядки только сунутся! Отвечать будут до Дальнего востока! Там где Зелёный Клин и наши партизаны!

Aston

arrow,
3 тисячи за звітами самих кацапів

Да не было там таких масштабов, это тамошние зрадофилы, вспомните что наши после Иловайска волали, тоже про тысячи говорили.
В Харькове их что остановить может? Стена Яценюка? Частей толком нет, позиций и укреплений нет, логистики на случай наступления нет. Понятно в НАТО это видят и прикидывают, что бы сделали на месте хуйла и пришли к определенным выводам.

дмхз
это он таким образом приглашает нас скорее вступить в НАТО?
потому, может мы вагаємось, а враг такой сильный.

fam
дело вовсе не в черенках, о которых нафик наяривает, а в том, что воевать с хуйлом эта власть никогда не собиралась и не собирается.
а если кто-то думает, что то, что происходило все эти годы, и есть война, то он просто ошибается.

Savanter
Несколько дней или несколько недель - не столь важно. 50 ярдов баксов в год и так десять лет - с такой силой Украина не может воевать на равных, даже если вынести за скобки ЯО.

a49

Ali,
А какая власть будет воевать ?

Граждане Украины будут воевать! Поэтому рекомендую сходить в военкомат и узнать, где Ваше место и оружие для уничтожения кацапобыдла. Я это сделал.

a49

Ali,
думается мне что в нужный момент никакой военкомат вам не даст никакого оружия

Он укажет Вам место в батальонах территориальной обороны. Кстати пора уже и спросить с МОУ об их готовности!

MartinFierro
Как бы там не было, надо понять одну вещь.
Если Пуйло решится провести широкомасштабное вторжение в Украину, то в случае победы он тупо устроит геноцид украинцев, как вот большевики и Сталин в свое время.

Ali

Остап,
Что нам мешает?

у нас здесь 50% вата, целенаправленное движение не возможно, плывем по течению

Остап
Во все этих случаях я вспоминаю Финов...
Без "будапештских" мумурандомов,без "дипконсьернов" вяликую амперию обули...
А если бы рассуждали....философствовали...считали шансы???
Другое дело -50% "пятой колоны"иметь....
Вся наша беда-в 5 колоне завезенной из пермей ярославлей...:(

serg60
"Обули" - это потеряли 11% территории? Человеческие потери тоже большие.
А Украина по крайней мере на настоящий момент еще ничего окончательно не потеряла.

Papa John

MartinFierro
Как бы там не было, надо понять одну вещь.
Если Пуйло решится провести широкомасштабное вторжение в Украину, то в случае победы он тупо устроит геноцид украинцев, как вот большевики и Сталин в свое время.

Именно так.
И поэтому, чтобы иметь шанс выжить в такой ситуации, необходимо будет моментально уничтожать окружающих тебя ватників.
Без колебаний.
Потому что именно они станут полицаями на оккупированных территориях.

Simpson

Savanter,
Несколько дней или несколько недель - не столь важно. 50 ярдов баксов в год и так десять лет - с такой силой Украина не может воевать на равных, даже если вынести за скобки ЯО.

ну не за 3 дня - xyйня это
если стянут все свое говно от урала сюда и начнут методично стирать с лица земли артой и авиацией город за городом, как алеппо в сирии, а потом уже вводить наземные войска на развалины, - да, могут захватить.
но еще раз - это ооооочень сильно не 3 дня.
алеппо вон сколько бомбили, не 3 недели и не 3 месяца, пока туда залезла пехота

fam

Simpson,
город за городом, как алеппо в сирии,

этого они делать как раз не будут имхо. а вот нанести поражение войскам, захватить ключевые точки и органы власти, а потом предоставить остальное тщательно переаттестованным ментам и прочей вате на подхвате -нет проблем.

Ukrainian
Тут рашисты не могут с клочком Донбасса разобраться и оккупацией Крыма полуостровка с миллионом фанатиков свято верящих в их святость. Куда им оккупировать 40 миллионов нелояльных ртов? Никаких денег ФСБшникам и воякам не хватит платить, не говоря уже о оккупированных территориях.
А с чего им быть лояльными? Или все думают что у рашистов такие богатые закрома, что они в состоянии прокормить Украину под оккупацией?
Не смешите меня. Тут с Сирией непонятно что делать, где миллионов 10 ртов от силы осталось. Все как горячую картошку перебрасывают.

fam

Ukrainian,
40 миллионов нелояльных ртов

угу. если бы.

Aston

Simpson,
как алеппо в сирии

В том то и дело, что у нас другая оборонная доктрина так сказать. Военные склады, базы техники, логистика, топливо для техники, расположения войск легко уязвимы, а размещать их под прикрытием городской черты, чтобы создать сеть городов-ДАПов, которые надо брать месяцами любой армии мира, кстати, не согласны жители.

OldBoy

Ali,
Могла бы, но а дальше то что ?

вот основной вопрос.
От наступления Россию сдерживает не ВСУ, а осознание бесперспективности стратегии оккупации.
оккупировать "новороссию", значит получить несколько миллионов нахлебников на территории с уничтоженной промышленностью, плюс очень враждебный остаток под боком.
А оккупировать полностью то вообще не известно что делать с враждебно настроенным населением.

все оккупации России связаны с территориями, где население было пророссийским

Поэтому им выгоднее идти путем минских соглашений, а не военной интервенции. Они просто уже осознали свою ошибку. Если бы не эмоции, они бы и Крым не аннексировали.

serginio

OldBoy,
Если бы не эмоции, они бы и Крым не аннексировали.

они аннексировали крым чтобы дать ТОЛЧОК сепаратистам - как легко войти в россию

Вдадимир_Днепр

MartinFierro,...
Но все-таки: тыц есть, как это в оригинале прозвучало?

да ясно, что Расмуссен такого не говорил. что ты кормишь тролля слабоумного.

MartinFierro

OldBoy,
вот основной вопрос.
От наступления Россию сдерживает не ВСУ, а осознание бесперспективности стратегии оккупации.

От наступления удерживает ряд факторов, В ТОМ ЧИСЛЕ и ВСУ. И, кстати, и "правосєки" - потому что украинская нация продемонстрировала, что способна создать стихийно силу на несколько десятков тысяч патриотов (а может и сотен тысяч), которых ничто не остановит и они будут готовы бороться до конца. Две чеченские будут казаться легкой прогулкой.

OldBoy
это все бравада
о ее обоснованности можно судить по массовости партизанского движения на оккупированных территориях
и по заполняемости поездов на Москву с гастарбайтерами из Галичины
из России добровольцев в чужую страну приехало воевать почти столько же как из всей Украины боеспособных частей накопилось

Ali

OldBoy,
Если бы не эмоции, они бы и Крым не аннексировали.

То не правда. Крым то скрепи и их давняя мечта. Про Крым там никто не жалеет. Впрочім как и о ДНР, Приднестровья и прочие Осетии и т.д.

MartinFierro
Нет.
О ее обоснованность свидетельствует то, что Новоотбросія заканчивается на окраинах Донецке, а не от Чернигова до Измаила.

OldBoy

MartinFierro,
Нет.
О ее обоснованность свидетельствует то, что Новоотбросія заканчивается на окраинах Донецке, а не от Чернигова до Измаила.

но в Одессе в доме профсоюзов не сгорел ни один россиянин
и в харькове среди задержанных Януаром в ОГА не было ни одного россиянина.

это так они захватывали "Новороссию"?

MartinFierro

OldBoy,
но в Одессе в доме профсоюзов не сгорел ни один россиянин
и в харькове среди задержанных Януаром в ОГА не было ни одного россиянина.
это так они захватывали "Новороссию"?

Не имеет отношение то, кто там погиб в трагедии в Одесском Доме Профсоюзов до того, что я описывал - что (повторю) "украинская нация продемонстрировала, что способна создать стихийно силу на несколько десятков тысяч патриотов (а может и сотен тысяч), которых ничто не остановит и они будут готовы бороться до конца. Две чеченские будут казаться легкой прогулкой."

Для того, чтобы это опровергнуть, Вам надо не о национальности погибших в Одессе вспоминать, а доказать, что не было никаких добровольческих отрядов территориальной обороны, ни правосєків, ни "Азова" и т.д. А Одесса - часть Новоотбросії сейчас.

Мазепа, Киев
Раша не удержит такую територию с людьми, которіе будут уничтожать всех кацапов...єто не Домбабве и не Крым

Aston

MartinFierro,
"украинская нация продемонстрировала, что способна создать стихийно силу на несколько десятков тысяч патриотов (а может и сотен тысяч), которых ничто не остановит и они будут готовы бороться до конца. Две чеченские будут казаться легкой прогулкой."

Если правительство и генштаб думает так же, то Украине хана в случае вторжения. Если мыслить категориями УПА, то и закончим, как УПА.

Jivaquake
кацапы должны знать что в случае массового вторжения в воздух взлетят все стратегические объекты включая атомные электростанции. Почему в Украине не мыслят так же как кацапы: Если в мире не будет суверенного государства Украина- то и мира не будет.
Но я уверен что такая версия даже не рассматривается и вся надежда на очередной меморандум. В стране война и нихрена не заминировано.

Читач
это же очевидно, потому что украинцы не кацапы потому и мыслят иначе
замінуй свой дом и жди вражеского вторжения

_________________
«Новый мировой порядок при гегемонии США создается против России, за счет России и на обломках России» Бжезинский

  Профиль  
  
    
#5194  Сообщение 08.06.18, 12:08  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
так а почему украинцы валят из страны?
Kievlyanin
19 травня 2018 10:56:59
IP/Host: 78.111.190.---
давайте пройдемся по основным маркерам которые чаще иных вспоминают

если сравнивать средняя зп - цена на газ то в украине соотношение или такое же (ибо ресурс субсидируемый) или даже ниже чем в той же польше -в польше люди зимой в свитерах свят чтобы газ экономить ибо дорого отапливать а в украине форточки открывают ..

пенсия? ну в украине на пенсии идет больше % ВВП и бюджета чем где-дибо в мире .. с нами конкурируют лишь отдельные страны но тольк где гос пенсия+чатные фонды дают затраты выше .. а в украине тольк огоспенсия в карманы населения поступает в рекордных суммах (по отношению к ВВП)

что еще .. цены?- ниже.

что еще ..

льготы субсиди ... миллиарды на обеспечение манюпаса идет МИЛЛИАРДЫ .. от 18 до 22 миллионов получающих льготы в стране

почему из такого социального рая валят миллоны?

что им не так? ))



Re: так а почему украинцы валят из страны?
гипофиз
19 травня 2018 11:07:13
IP/Host: 62.216.62.---
Порошенки тотально перекрыли инвеститиции в страну. Это осознанная и предательская позиция.
Манюпас не понимает и валит.



Re: так а почему украинцы валят из страны?
atech
19 травня 2018 11:10:05
IP/Host: ---.dynamic-pool.mclaut.net
Пенсия 3000 грн например, это социальный рай? Медицины вообще нет толком, тупо всех на МРТ отправляют...


Re: так а почему украинцы валят из страны?
Paul
19 травня 2018 11:11:34
IP/Host: ---.tkdriada.net
У многих людей нет даже минимального шанса устроиться на работу и содержать семью. Политика Педро почему-то никак не способствует созданию новых рабочих мест.



Re: так а почему украинцы валят из страны?
exe_zp
19 травня 2018 11:22:13
IP/Host: ---.136.86.109.triolan.net
та это кацапопропаганда, что народ уезжает.
в моем дворе все запарковано, в лавине на берковцах на заднюю парковку становится приходится
в евро5 маршрутки с техосмотром хер залезешь.
врут вам.



Re: так а почему украинцы валят из страны?
птах Сорока
19 травня 2018 11:41:54
IP/Host: 185.146.120.---
Kievlyanin, 19 травня 2018 11:39:27

мы все умрем ..

Ну, Молдова не вмерла, щоправда через те що там полишалося багато ледацюг та пенсів - постійно вибирають якусь ватну фуєту у владу.



Re: так а почему украинцы валят из страны?
exe_zp
19 травня 2018 11:56:34
IP/Host: ---.136.86.109.triolan.net
Kievlyanin, 19 травня 2018 11:54:08

Розгорнути попередні цитати...
т.е. в польше они сидят на социале а не вкалывают по 10-12-14 часов??


верно.
лентяи валят где социал выше.
к примеру Ирландия, Норвегия, там литовцев больше чем ирландцев и норвегов.



_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#5195  Сообщение 08.06.18, 12:50  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 21.08.2014
Сообщения: 77485
Откуда: Ингерманландия
Благодарил (а): 6564 раз.
Поблагодарили: 1124 раз.
СССР
Цитата:
"Минут на 20 застряла на кассе в супермаркете - зависли все кассовые терминалы. Все пришли к единогласному мнению, что это после прямой линии совершил хакерскую атаку Путин, больше некому. Ведь не обвинять же собственников супермаркета в желании сэкономить на программном обеспечении и обслуживании.
Пока стояли, женщина в возрасте рассказала мне и разговаривающему с нами мужчине, что вчера была на тестировании по истории. И только 30% учеников выбрали украинский язык!
Они говорят: зачем нам украинский, если мы уедем с Украины? Кто планирует в Россию, кто на Запад... Поэтому для них фиолетовы и украинский язык, и история, и названия улиц и какие на этих улицах памятники, и собираются ли лечить на Украине онкобольных. Они себя ментально уже не считают гражданами Украины и только мимикрируют, чтобы к ним не приеживались всякие разные и дали им возможность реализовать планы своего личного будущего, которое на Украине они не видят."

_________________
Список Игнора
Сергеевна -Караганда -Маик -mas-Крамольник-sa78-из Москвы-vs773-Кот_Инвойс,-Кука-Bertals-Индифферент

-

  Профиль  
  
    
#5196  Сообщение 08.06.18, 13:50  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 26.04.2016
Сообщения: 20728
Откуда: Воронеж
Благодарил (а): 1010 раз.
Поблагодарили: 1019 раз.
а вот ещё одно чмо
монолог петераста :rzach:

Не надо боятся!

pavelv
Каждый человек, живущий на планете Земля (86% кацапов - не люди, а мутанты, генетическая ошибка, их сразу же выносим за скобки) должен понимать, что хуйло - старый лысый маленький ботоксный карлик-неудачник, удел которого - таскать чемоданы за барином.

Не надо его бояться, а надо просто указать ему его место - в хлеву.
Я не боюсь хуйла, поэтому я все вкладываю в Киев, новая недвижимость есть только в этом городе, и еще будет через пару лет, так как верю в Украину.
И презираю хуйло.

Не бойтесь хуйла, а презирайте его, унижайте и чмырите кацапов, как я это делаю на 3-х континентах, ибо ненавижу представителей этой недонации.
Показывайте, что мы сильнее, ибо мы - добро, а свинособаки - зло. А добро всегда побеждает зло.
Это аксиома.
а я со времен підлодки Курск ненавидел это существо.

Я считал русских своими до марта 2014, поэтому сейчас я просто не могу даже видеть этот проклятый фашистский аквафреш, просто даже видеть. Нелюди там живут, и они будут покараны. Ибо я так хочу!

Что оно хуйло, я понял еще во время затопления Курска, подрывами ФСБ-никами домов в городах России.
Но в том, что почти все русские - нелюди, не верил до росчерка пера хуйлом 18.03.2014.
К сожалению, они притворялись передо мной, я не один год жил в Москве, и знал других людей.
Имел около 4-х десятков родственников, все мной были уничтожены в 2014 году.

Не верил я в аннексию в 21-м веке. Произошло. Но это - начало конца свинособачої недонации.

К сожалению, уничтожение родственников состоялось в виде полного удаления всех контактов и игнорирование попыток их восстановить.
При чем это не кацапы, киевляне, которые оказались в Москве еще в 30-х годах из рабочих причин.

_________________
«Новый мировой порядок при гегемонии США создается против России, за счет России и на обломках России» Бжезинский

  Профиль  
  
    
#5197  Сообщение 08.06.18, 21:36  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Предлагают посетить родственников в Крыму
Сметана
7 червня 2018 19:55:41
IP/Host: 46.174.66.---
Боюсь туда ехать ....


Re: Предлагают посетить родственников в Крыму
Турчинофф
7 червня 2018 19:56:41
IP/Host: 194.28.53.---
пусть все оплатят ... и в итоге не поедь. Это будет правильно



Re: Предлагают посетить родственников в Крыму
Naffy
7 червня 2018 19:58:57
IP/Host: ---.view.volia.net
Сейчас времена такие что самые близкие родственники могут продать тебя за 500уе



Re: Предлагают посетить родственников в Крыму
Вітя888
7 червня 2018 20:40:48
IP/Host: ---.adsl.inetia.pl
Не їдь. не варто ризикувати.



Re: Предлагают посетить родственников в Крыму
Al Mulla
7 червня 2018 20:48:43
IP/Host: ---.express.net.ua
Всвязи с отсутствием отдыхающих вате дано указание звать в гости !

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#5198  Сообщение 09.06.18, 09:18  
Новичок

Регистрация: 16.02.2017
Сообщения: 4
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Предлагаю, в этой теме писать не ники участников , а реальные имена ...желательно с ссылками на соц профили и на сайты их бизнесов , ну или давать ссылку на базу этих недотоварищей в конце и начале каждой страницы...
То , например , такие как некто "волтер" имеют филиал бизнеса в Екб. , а другие участники того гадюшника, непериодически советуют ему добавлять "витамины" то в продукцию , то в местные водоёмы с питьевой водой...

  Профиль  
  
    
#5199  Сообщение 09.06.18, 10:13  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 26.04.2016
Сообщения: 20728
Откуда: Воронеж
Благодарил (а): 1010 раз.
Поблагодарили: 1019 раз.
sergio2700 писал(а):
Предлагаю, в этой теме писать не ники участников , а реальные имена ...желательно с ссылками на соц профили и на сайты их бизнесов , ну или давать ссылку на базу этих недотоварищей в конце и начале каждой страницы...
То , например , такие как некто "волтер" имеют филиал бизнеса в Екб. , а другие участники того гадюшника, непериодически советуют ему добавлять "витамины" то в продукцию , то в местные водоёмы с питьевой водой...

гыыы - гнида вольтер для своего тьфуповского быдла - постоянно повторяет - я не веду бизнес в россии
какел без вранья жить не может :rzach:

_________________
«Новый мировой порядок при гегемонии США создается против России, за счет России и на обломках России» Бжезинский

  Профиль  
  
    
#5200  Сообщение 10.06.18, 15:10  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Деструктивна роль Німеччини в Європі
Boxter
26 травня 2018 03:34:31
IP/Host: ---.w86-252.abo.wanadoo.fr
Політика Німеччини останніх 15-ти років
мала погані наслідки для об'єднаної Європи.
Загравання з Москвою, вирощування Путіна, сприяння ,відмивання, проникнення брудних мафіозних грошей з Росії, катастрофічна політика з ісламськими мігрантами, нав'язування такої ж мігрантської політики іншим країнам, невиконання фінансування армії в рамках НАТО. Будівництво "сєвєрних патоков".

Спочатку Шрьодер потім Меркель продовжила цей ланцюг.
Брексіт - закономірна реакція Британії.

Президент Обама не звертав увагу на це,
Зате Трамп сказав Меркель все відкрито під час її візиту до США

На наших очах замість об'єднаної Європи створюється Дві.
Одна колаборантська та безпринципна з Німеччиною та Італією

Друга з Британією, яка намагається виправити ситуацію. Польща буде на боці Британії та Сша.

Франція бовтається в ополонці поки що. Макрон давав надії, але візит до Путіна наводить на певні роздуми. "Чому німцям можна а нам ні ?"

Крім цих головних полюсів є ще різні уйобки типу Орбана в Угорщині та грецьких брехунів та шахраїв.

Звідси для України доведеться зробити вибір. Хитрожопа "багатовекторність" насправді стиль лузерів брехунів та ідіотів
Більше не пройде


Re: Деструктивна роль Німеччини в Європі
Boxter
26 травня 2018 03:41:47
IP/Host: ---.w86-252.abo.wanadoo.fr
Вважаю що Україні потрібен союз з США, Британією, Польщею, НАТО.

ЄС який він є сьогодні Україні не потрібен.
Ні Брюсель ні Стразбург. Уе лицемірне шкурне болото. Без принципів, ще й суїцидними схильностями (політика з мігрантами)



Re: Деструктивна роль Німеччини в Європі
Wieprz
26 травня 2018 04:11:53
IP/Host: ---.ss.uci.edu
Boxter, 26 травня 2018 04:01:38

Меркель блокувала євроінтеграцію України
Меркель блокувала ПДЧ НАТО з 2007-го року для України
Німеччина по сьогодні, в супереч санкціям
Активно постачає Росію технологічною продукцією роблячи вигляд іхтамнєт
"Глибокі стурбованості" Меркель-Штанмаєрів під час агресії проти України важко забути


Не надо волноваться, все долги Украине заплатят до копейки. Арестуют имущество Газпрома по иску из Стокгольмского трибунала.



Re: Деструктивна роль Німеччини в Європі
білий хорват
26 травня 2018 06:11:43
IP/Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Поляки говорять, що німцям кожних 50 років криша їде. :D
Спочатку перша світова, потім спокій. Потім Гітлер і друга світова. Потім спокій.
Зараз їм вже знову починає криша їхати.
Підхуйлятники.



Re: Деструктивна роль Німеччини в Європі
-bas-
26 травня 2018 06:15:46
IP/Host: ---.maxnet.ua
бля
ну як таку фігню можна морозити :facepalm:
пам'ять повидшибало хто до Меркель був канцлером? підхуйлятник ШРЕДЕР!!!!
якщо б не Меркель то Україні давно б піздець вже був



Re: Деструктивна роль Німеччини в Європі
Wolter
26 травня 2018 08:04:12
IP/Host: ---.dynamic.zap.volia.net
Крути-верти,а німці таки підх...йлятники реальні. тут що не кажи.



Re: Деструктивна роль Німеччини в Європі
Щек
26 травня 2018 08:09:35
IP/Host: ---.client.telesystems.ua
як на мене, сучасна Німеччина виконує в Європі фунцію стабілізатора.
І Меркель таки змусить адольфа путіна гнати частину газу через українські труби.



Re: Деструктивна роль Німеччини в Європі
Медведылло
26 травня 2018 11:17:30
IP/Host: ---.252.20.68.freenet.com.ua
Немцы — гандоны еще те. Работаю с ними. Очень много немецкой исконной ваты, овердохуя муслимов, бывших "наших", которые все тоже вата и любители русского мира. Очень много уехавших с постсовка жидив, которые обожают Путина. Твари короче!



Re: Деструктивна роль Німеччини в Європі
Wolter
26 травня 2018 14:50:33
IP/Host: ---.dynamic.zap.volia.net
Я навіть не їду у Німеччину до друзів. Не можу терпіти цю огидну державу.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5587 ]  Стрaница Пред.  1 ... 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263 ... 280  След.

   Похожие темы   Автор   Ответы   Последнее сообщение 
В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. «Мой лицо уже в крови». Как соседи Сталина реагируют на ссору с Россией ...

Караганда

374

25.03.24, 11:54

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Поляки: украинцы вроде бы наши соседи, но у них какой-то другой менталитет... Они постоянно чего-то требуют, они постоянно попрошайничают, им только дай, дай, дай.

Saruman

5

14.02.24, 06:59

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. форумные хохлы, проявите сознательность!

termit

21

11.01.24, 21:58

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. форумные хохлы

termit

11

15.12.23, 18:37




[ Time : 0.253s | 20 Queries | GZIP : Off ]