Что пишут наши форумные соседи - 3


Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5587 ]  Стрaница Пред.  1 ... 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260 ... 280  След.
Автор  
#5121  Сообщение 07.05.18, 17:22  
Ветеран

Регистрация: 04.12.2016
Сообщения: 9606
Благодарил (а): 379 раз.
Поблагодарили: 287 раз.
Россия
Жигули писал(а):
хатаскрайник писал(а):
Крапива
и как выглядит мир одесситов сейчас?

Я знаю, хоть и не Крапива.
Пусть нас сжигают укронацисты. Мы их не знаем и знать не хотим. Поэтому жить стало лучше и жить стало веселее. Одесса - столица юмора.
Зачем балабонить языком о том, чего вы не знали, не знаете и никогда не будете знать?
Трепло барабанное...

  Профиль  
  
    
#5122  Сообщение 07.05.18, 17:26  
Участник
Аватара пользователя

Регистрация: 19.08.2014
Сообщения: 1294
Откуда: Из за бугра
Благодарил (а): 7 раз.
Поблагодарили: 49 раз.
Крапива писал(а):
Rasta писал(а):
евроазиат писал(а):
есть такие люди - мазохисты называются...
Почему "мазохисты", разве не приятно получать подтверждения, что самые пессимистические прогнозы трехлетней давности сбываются?
Абсолютно не сбываются. Украина, похоже, благополучно выкарабкивается из кризиса, и выйдет она из него уже окончательным, непримиримым и крайне враждебным к России государством. Твое псевдопатриотическое зубоскальство уже коробит даже самых упоротых бобров.
А в чем выражается выкорабкивание из кризиса?[/quote]
Я сужу по настроению одесситов, комментарии которых время от времени читаю в фейсбуке. Если раньше там был сплошной негатив и уныние, то сейчас я уже не вижу той напряженности в общественной жизни, а настроение у людей выровнялось и стало более оптимистичным. ИМХО. На чем основываются такие перемены я не вдавалась в подробности.[/quote]

А может просто эффект привыкания к устоявшимся будням? Что раньше было неприемлемым, сейчас стало -- да, вроде бы и ничего, жить можно. Люди и в тюрьме адаптируются постепенно.

  Профиль  
  
    
#5123  Сообщение 07.05.18, 17:30  
Ветеран

Регистрация: 04.12.2016
Сообщения: 9606
Благодарил (а): 379 раз.
Поблагодарили: 287 раз.
Россия
Дрёген ДМБ-77 писал(а):
Крапива писал(а):
Rasta писал(а):
евроазиат писал(а):
есть такие люди - мазохисты называются...
Почему "мазохисты", разве не приятно получать подтверждения, что самые пессимистические прогнозы трехлетней давности сбываются?
Абсолютно не сбываются. Украина, похоже, благополучно выкарабкивается из кризиса, и выйдет она из него уже окончательным, непримиримым и крайне враждебным к России государством. Твое псевдопатриотическое зубоскальство уже коробит даже самых упоротых бобров.
А в чем выражается выкорабкивание из кризиса?
Я сужу по настроению одесситов, комментарии которых время от времени читаю в фейсбуке. Если раньше там был сплошной негатив и уныние, то сейчас я уже не вижу той напряженности в общественной жизни, а настроение у людей выровнялось и стало более оптимистичным. ИМХО. На чем основываются такие перемены я не вдавалась в подробности.[/quote]
А может просто эффект привыкания к устоявшимся будням? Что раньше было неприемлемым, сейчас стало -- да, вроде бы и ничего, жить можно. Люди и в тюрьме адаптируются постепенно.[/quote]
Скорее всего так оно и есть. Люди действительно ко всему привыкают. Вчера прочитала заголовок сообщения: "в Харькове снесли памятник Жукову." Даже открывать не стала, чтобы прочитать: уже неинтересно, тривиально.

  Профиль  
  
    
#5124  Сообщение 08.05.18, 04:29  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: Побєдобесіє на Інтері, програма телепередач
pavelv
7 травня 2018 21:39:53
IP/Host: ---.sunnet.com.ua
У принципі ця велика перемога була українців та білорусів, кацапи мільйонами в РОА були... хвалені сибірські дивізії під`їхали, коли фашисти вже починали бігти...



Re: Побєдобесіє на Інтері, програма телепередач
Вимушений Киянин
7 травня 2018 21:42:09
IP/Host: ---.under.net.ua
Так как были лишь 2 украинских и один белоруский фронты, а русские фронты на войну так и не организовались - грош цена тому фуфлу что орет о победе.



Re: Побєдобесіє на Інтері, програма телепередач
Гонсалес
7 травня 2018 21:43:04
IP/Host: ---.ipredator.se
pavelv, 7 травня 2018 21:39:53

У принципі ця велика перемога була українців та білорусів, кацапи мільйонами в РОА були... хвалені сибірські дивізії під`їхали, коли фашисти вже починали бігти...


це не премога українців чи білорусів, це коцапофашисти українськими і білоруськими трупами завалили німців.. до речі вони зараз те саме хочуть зробити - захопити Україну, провести мобілізації і всіх кинути на фронт проти заходу..Припустимо вони знову переможуть - чи треба нащадкам українців через 100 років святкувати цю перемогу?



Re: Побєдобесіє на Інтері, програма телепередач
Болукан
7 травня 2018 21:58:33
IP/Host: ---.094.220.pools.vodafone-ip.de
pavelv, 7 травня 2018 21:39:53

У принципі ця велика перемога була українців та білорусів, кацапи мільйонами в РОА були... хвалені сибірські дивізії під`їхали, коли фашисти вже починали бігти...


Гавно то, а не перемога... Краще стало людям жити? Ні.



Re: Побєдобесіє на Інтері, програма телепередач
pavelv
7 травня 2018 22:05:25
IP/Host: ---.sunnet.com.ua
Груздев, 7 травня 2018 21:57:04

Розгорнути попередні цитати...
вже багато матеріалів є в мережі архівних --- не дуже й багато тих патризанів було
кузнєцов -не партизан


Кузнєцов - ні. Професіонал.
А партизани були, бо це Україна та Білорусь. В Кацапії (РСФСР) щось я не згадаю такий рух партизанський. РОА згадую, партизанів - ні.



Re: Побєдобесіє на Інтері, програма телепередач
Raindrop
7 травня 2018 23:45:15
IP/Host: 31.43.92.---
Гонсалес, 7 травня 2018 21:35:58

05:50
Фильм "Они сражались за Родину"
07:00
Марафон "Наша Победа"
Концерт "Победа. Одна на всех" Премьера

тільки за назви варто бити



Re: Побєдобесіє на Інтері, програма телепередач
Raindrop
7 травня 2018 23:47:48
IP/Host: 31.43.92.---
Serge_D, 7 травня 2018 22:08:34

Хай раз в рік вшанують перемогу, вас шо напрягає?

разом з СС Галичиною)буде гарний карнавал



Re: Побєдобесіє на Інтері, програма телепередач
vittrym
cьогодні в 00:05
IP/Host: 178.158.237.---
Вимушений Киянин, 7 травня 2018 21:42:09

Так как были лишь 2 украинских и один белоруский фронты, а русские фронты на войну так и не организовались - грош цена тому фуфлу что орет о победе.

Українських фронта було 4.



Re: Побєдобесіє на Інтері, програма телепередач
pavelv
cьогодні в 00:31
IP/Host: ---.sunnet.com.ua
Raindrop, 7 травня 2018 23:47:48

Розгорнути попередні цитати...
разом з СС Галичиною)буде гарний карнавал

На превелике щастя, немає такого, як СС Галичина. СС - біла кістка, туди зрадників та колаборантів не приймали. Це - вороги, але вони не є фігурантами Нюрнберзького процесу.
Хуйло, Хуйлостан є. І буде там підсудними. Кацапи не повинні уникнути відповідальності за усі свої злочини. Гіві, Моторола, Захєрченко - це необандерівці (бандерівьска ідеологія у цих нелюдей, лифти та джмелі спрацювали від українців) для України офіційної, єдиної та незалежної.



Re: Побєдобесіє на Інтері, програма телепередач
Гоша
cьогодні в 00:52
IP/Host: ---.dynamic-FTTB.kharkov.volia.com
треба прийняти закон, що забороняє танці на кістках мільйонів людей.
от тоді можна буде карати.
а поки що маємо, що маємо



Re: Побєдобесіє на Інтері, програма телепередач
upstream
cьогодні в 01:11
IP/Host: ---.hsd1.ca.comcast.net
Психологія дебільного празнєга "9 мая" така: "Як харашо, що вбили інших, а не мене. А я тепер можу пити вотку і трахати бап"...
І якби у тій війні загинули всі долбойоби, то не було б кому і празнувати. Давайте, придурки, празнуйте.
Заодно можете почати празнувати день землетрусу в Вірменії, день загибелі Титаніка, і багато інших "світлих" днів.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#5125  Сообщение 08.05.18, 09:49  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: По новій медреформі - все медобслуговування платне, а по Конституції - безкоштовне.. 8-:
Бяка
7 травня 2018 23:19:57
IP/Host: 195.64.182.---
Мазепа, Київ, 7 травня 2018 21:43:55

всі види меддіяльності , включаючи операції розбили на категорії.

і за кожну (відповідно до складності) треба платити офіційно , наприклад , операція середньої складності коштує 24 тис грн. (Лікарі не мають права робити нижчу ціну за граничну)

при цьому, лікарі також вимагають від пациків ще на карман по їхнім старим розцінкам..

Хто з персічних українців зможе таке потянуть???

Накуй така рехформа, якщо вона не законна згідно Конститиуції України?


Тока заметили ?
Да: нас ждет естесственный отбор.



Re: По новій медреформі - все медобслуговування платне, а по Конституції - безкоштовне.. 8-:
Вимушений Киянин
7 травня 2018 23:20:14
IP/Host: ---.under.net.ua
Безвиз. Поездите по рынку, поищите бесплатно, или дешевле.



Re: По новій медреформі - все медобслуговування платне, а по Конституції - безкоштовне.. 8-:
Morcheeba
7 травня 2018 23:25:07
IP/Host: 178.213.186.---
патріот, 7 травня 2018 23:23:52

Особисто мене, Тай інших мабуть, більше хвилює не сам факт платності, а розмір її.

Я думаю, шо ціни будуть ставити такі, шоб пацієнт не міг оплатити і вмирав.
Тільки перед цим, за таблєтку знеболюючого, відписував свої органи на продаж. А то шо не можна продати - в анатомку студіозам. Ізлішки - на м'ясокостну муку.
Геноцид карочь.




Re: По новій медреформі - все медобслуговування платне, а по Конституції - безкоштовне.. 8-:
_ALeXX_UA
cьогодні в 00:54
IP/Host: ---.sta.lan.ua
Вимушений Киянин, cьогодні в 00:52
Офф.
Всем страждущим желаю бесплатного доктора.
Разумным же хохота над клоунами.

Фишка в том что более 50% населения страны не может себе позволить не то что платную медицину,даже за хату заплатить и банально пожрать нормальной еды. И что предложите с этим делать? Естественный отбор и пускай победит сильнейший? Усыпить пенсов или убить пол страны?


Re: По новій медреформі - все медобслуговування платне, а по Конституції - безкоштовне.. 8-:
vkhavr2
cьогодні в 01:06
IP/Host: ---.fun.co.ua
Макарий, cьогодні в 00:34

vkhavr2, cьогодні в 00:30

Morcheeba, cьогодні в 00:25

Нє удєржался кацап.

+===============================================================+
Вивчення фосфорорганічних сполук з будовою "новачка" почалося з 1962-го
у Відділі фосфорорганічних сполук, Лабораторії Бойових отруйних речовин,
Інституту Оганічної Хімії НАНУ. Я починав там свою наукову роботу. А останні
роботи, що я знаю, проводилися там ще у 2010-му, бо я обраховував електронну
будову аналогічних сполук для аспірантів цього відділу.

Не трать время на тварей. Бесполезно. А морчиба ещё та гнида подзаборная, рупор порохнявый и стукач-провокатор на ФУПе

+=============================================================================+
Я на таких витрачатиму тільки набої. Купив "по знайомству" ще ящик набоїв 7.62*39.
Ще 1000 3.14торів можу упокоїти. І зовсім дешево: один набій обійшовся мені по 2.70 грн всього....



Re: По новій медреформі - все медобслуговування платне, а по Конституції - безкоштовне.. 8-:
Вимушений Киянин
cьогодні в 01:19
IP/Host: ---.under.net.ua
vkhavr2, cьогодні в 01:16
Розгорнути попередні цитати...
==============================================================================+
Так ці шоколадні гніди не бажають щоб в Україні було як в цивілізованих країнах. Тому й гавкають...

ти аватар зара тупо підставляеш солдат ато.
Краще б ти вдобрив землі даунбаса, настольний ремба.



Re: По новій медреформі - все медобслуговування платне, а по Конституції - безкоштовне.. 8-:
vkhavr2
cьогодні в 01:28
IP/Host: ---.fun.co.ua
Morcheeba, cьогодні в 01:24

Розгорнути попередні цитати...
То розкажи но нам усім при яких таких обставинах ти, дітя війни, присягав українському народу, офіцер запаса, який скупляє вкрадене у української армії?

+=========================================================================================+
Не бреши, скотиняка! У мене набої у картонних ящиках по по 1000 шт, які в армію не йдуть. Тому 3.14зди далі.
Мені начхати.



Re: По новій медреформі - все медобслуговування платне, а по Конституції - безкоштовне.. 8-:
Вимушений Киянин
cьогодні в 01:35
IP/Host: ---.under.net.ua
vkhavr2, cьогодні в 01:30

Розгорнути попередні цитати...
+========================================================================================+
У!!! Новина!!! Шоколадний гетьман завів собі персональну шоколадну армію! Даффай, розважай народ далі...

иди бульки залей придурь картонная, порошенко наш гнавнокомандующий, на 9-ти сратых районах 5-й год кошмарит и маринует все гавновойско мрассии, 15 областей не захватил ваш крысиный король, благо гетьмана выбрали на майдане дострйного.



Re: По новій медреформі - все медобслуговування платне, а по Конституції - безкоштовне.. 8-:
Болукан
cьогодні в 08:43
IP/Host: ---.094.220.pools.vodafone-ip.de
Мазепа, Київ, cьогодні в 08:42

Розгорнути попередні цитати...
сейчас цены приемлемые, а будут неподнимаемые для 90% населения

Супрун хочет устроить геноцид украицев.

Щоб вона здохла сука


То самогеноцид тих, хто не хоче працювати.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#5126  Сообщение 09.05.18, 14:42  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: в донецьку парад дирявих приймаэ чорний собака :weep: :weep:
Громадянка даунбасу
cьогодні в 10:19
IP/Host: ---.72.159.196.mvs.net.ua
rozhko, cьогодні в 10:13

Фу, как некрасиво... :)
Быть 200% патриотом и не отрывать глаз от запрещенных в Украине российских каналов! :)
Украина в миниатюре :)

Ну у вас на рассее ФУП тоже запрещен, но вы же здесь сидите. Нарушаете гражданин :pleasantr:

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#5127  Сообщение 09.05.18, 14:48  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: а парад хтось дивиться?
Serge_D
cьогодні в 11:13
IP/Host: ---.broadband.kyivstar.net
Дописувачі скреготять зубами як ті старухи або вата по відношенню до України.
Да кацапія сильна, да в них є нове озбороєння, і те шо ви будете цідити злобні каменти нічого не міняє, дивіться правді у вічі.



Re: а парад хтось дивиться?
Вимушений Киянин
cьогодні в 11:16
IP/Host: ---.under.net.ua
Вопрос для укра на девятое мая один:
ты сколько обеззубил вытиранов.



Re: а парад хтось дивиться?
Вимушений Киянин
cьогодні в 11:27
IP/Host: ---.under.net.ua
Как увидишь деда,
упори его,
возраст не подходит
для войны его.
Китель брось собакам,
ордена кинь в даль,
несмирись с росбыдлом,
бей их позубам!

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#5128  Сообщение 09.05.18, 15:46  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
sergey1974007
8 травня 2018 19:13:37
IP/Host: ---.netcologne.de
Москалі час від часу знімають пропагандистські відосики проекту Міст))
Скорше всього зйомки студійні на Мосфільмі( а може вже і на Ялтинській кіностудіі окупованій((
Пропаганда, але зйомки гарні.))
Може так і фільми навчаться знімати))



Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
po4emuchka
8 травня 2018 19:31:54
IP/Host: ---.soho.net.ua
Вся суть заключается в том как скоро в него врежется утка, или он упадет по причине технической неисправности.


Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
sergey1974007
8 травня 2018 20:20:09
IP/Host: ---.netcologne.de
птах Сорока, 8 травня 2018 19:42:07

ТС, дрочиш на кацапоміст?
А інакше фуй би ти це сюди притягнув.


В якому сенсі вищесказане?))
Який "кацапоміст"?—— макет маєте на увазі?
Мені цікаво як вони так те все знімають що виглядає як справжнє)

пс. Точно Ялтинська кіностудія—— навряд чи на Мосфільмі в перервах між бухаловом щось подібне можуть зняти((



Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
Задармапродавши
8 травня 2018 20:24:56
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
У кацапів все постановочне. Всі їх дії, війни і перемоги. Вони на цьому зуби з'їли. Це головна частина пропаганди тоталітарних режимів.
Пам'ятайте постановочні зйомки війни в Грузії? Розставити акценти! Показати дохідливо ворога і визволителя.

Нещодавно дивилася документальний український фільм про відомого військового кінооператора Кармен. Його зйомки закінчення війни в Берліні. Більшість епізодів - це постановочні сцени на реальному тлі занепалого Берліна. Особливо старався цей оператор, щоб в кадри не потрапили злодіяння радянських солдат. Він прекрасно бачив, як гвалтують солдати німкень, як знущаються над дітьми. Знімалися тільки позитивні дії, більшість яких постановочні!!! Але в історію вони так і увійшли, як документальні. :shuffle:

Навіть, є інтерв*ю з одним з тих військових операторів. Він тепер і сам визнає:

Наши камеры позволяли снимать всего полторы минуты. Все взрывы, которые можно сейчас увидеть на кадрах исторической военной хроники по телевизору – постановочные. Большой проблемой была слабая чувствительность пленки, по этой причине мы могли снимать только днем. Именно поэтому дневные съемки водружения флага над Рейхстагом – это вынужденная реконструкция реального события, которое на самом деле произошло ночью.

http://yarcenter.ru/articles/h ... 6474/



Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
fexmail
8 травня 2018 20:29:22
IP/Host: 193.41.186.---
Задармапродавши, 8 травня 2018 20:24:56

як гвалтують солдати німкень, як знущаються над дітьми


Угу, німці в 1941-44 поводилися в СРСР просто як янголи...
Отримали в 1945-му те, на що заслуговували...



Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
PRom
8 травня 2018 20:39:52
IP/Host: ---.lvivlan.net.ua
Ukraine, 8 травня 2018 20:34:20

Розгорнути попередні цитати...
він вас тролить
давай визнаємо цілий фуп обісрався коли писав що він не буде ніколи построєний
тепер я бачу що фуподрочєво перейшло у русло " скоро він впаде"...але це вже зовсім інша історія
пс: просто інколи треба визнати....навіть свинособаки щоь збудували..яке б воно там не було. При чому тут кацапізм?
впаде чи ні 50 на 50 :rotate:

Я писав, що нібудєт пастроєн - а саме через особливості геологіі керчинськоі протоки. Але коли каци влізли в стройку вєка, я змінив свою думку, оскільки не врахував єбанатізм кацапні. І тепер вважаю, що чим дорожче ім обійдеться той мозд, тим для украіни краще.
Щодо фіналу пастроєного мозда чи не ппстроєного взагалі - моя думка тут незмінна, і функціонал сіго чюда широти кацабського гєнія буде однаковим, а саме - нульовим. Зато наєбнеться красіва. Бггг



Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
sergey1974007
8 травня 2018 20:58:33
IP/Host: ---.netcologne.de
Ukraine, 8 травня 2018 20:34:20

Розгорнути попередні цитати...
він вас тролить
давай визнаємо цілий фуп обісрався коли писав що він не буде ніколи построєний
тепер я бачу що фуподрочєво перейшло у русло " скоро він впаде"...але це вже зовсім інша історія
пс: просто інколи треба визнати....навіть свинособаки щоь збудували..яке б воно там не було. При чому тут кацапізм?
впаде чи ні 50 на 50 :rotate:

Оооо)))
Все вірно написано))
Пам"ятаю я з цікавістю читав гілочку про Міст, який неможливо там побудувати—— і більшість( як тут заведено) авторитетно з авторитетними доказами розказували про те що це неможливо в принципі.
А тепер так само з такими ж авторитетними доказами розказують що "довго він не простоіть"
І хто тут ще дрочер після цього?))


пс.Нік в мене один і не було ніколи іншого.
З авіатором незнайомий.))
Які ще питання?( про Крим питали вже).



Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
PRom
8 травня 2018 21:16:03
IP/Host: ---.lvivlan.net.ua
sergey1974007, 8 травня 2018 20:58:33

Пам"ятаю я з цікавістю читав гілочку про Міст, який неможливо там побудувати—— і більшість( як тут заведено) авторитетно з авторитетними доказами розказували про те що це неможливо в принципі.
А тепер так само з такими ж авторитетними доказами розказують що "довго він не простоіть"


Саме так - там неможливо побудувати НОРМАЛЬНИЙ міст на основі доступних кацам технологій.
А щодо "довго не простоіть" - власне так і буде. Епічне відіо ізмірєній мальчіга мозда шляхом проізду двох вантажених бортових самоскидів тобі у поміч. Тільки не треба трендіти про дліннафокусний аб"єктів і т.д. Те саме про тріщину в двох опорах і вперті чутки про загальне просідання опор теж допомагає тверезо глянути на успєхі стройкі.



Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
б_а_р_с
8 травня 2018 21:26:53
IP/Host: ---.info
Ukraine, 8 травня 2018 20:34:20

Розгорнути попередні цитати...
він вас тролить
давай визнаємо цілий фуп обісрався коли писав що він не буде ніколи построєний
тепер я бачу що фуподрочєво перейшло у русло " скоро він впаде"...але це вже зовсім інша історія
пс: просто інколи треба визнати....навіть свинособаки щоь збудували..яке б воно там не було. При чому тут кацапізм?
впаде чи ні 50 на 50 :rotate:


Не знаю хто там як, мої дописи вже три роки - Він нарешті впаде.
Бо є в знайомих сересерівські геодезісти, яким вже по 75+ років,
але які дженерейшен Х і доколупувались до суті дуже і дуже глибоко.
Він більше п*яти років не простоїть, або його підтримка буде коштувати
чверть бюджету кацапстану. На тому і стою.



Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
Raha
8 травня 2018 21:26:56
IP/Host: ---.46-149-93-250.nat.osnova.tv
Зверніть увагу, на мосту стоїть кран Галичанин, як не складно здогадатись нашого виробництва


Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
Лусьтрація
8 травня 2018 22:34:12
IP/Host: ---.88.158.76.prolink.net.ua
Raha, 8 травня 2018 21:26:56

Зверніть увагу, на мосту стоїть кран Галичанин, як не складно здогадатись нашого виробництва

Ні, це Росія, місто Галич!


Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
Zhmen
8 травня 2018 23:20:22
IP/Host: ---.la.net.ua
ТС - ты конечно думаешь что ты умный кацевский троль притянувший сюда очередную куйню из серии "Фотожоп - а мост есть)"

Так не упивайся

Этот мост ждет судьба БАМА - много пафоса и вони. Вкатанные триллионы в грязь и болото, тысячи поломанных молодых судеб



Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
rozhko
8 травня 2018 23:28:50
IP/Host: 146.185.157.---
Zhmen, 8 травня 2018 23:20:22

Этот мост ждет судьба БАМА - много пафоса и вони

Ваши познания слишком далеки от реалий.
БАМ загружен на все 100%. Сейчас его где только можно расширяют, делая двухпутным. Новые тоннели и т.д.
Если вы не в курсе, железку дотянули уже до Якутска. Дело за мостом через Лену.

На начало 2015 года через станцию Тынду в сутки проходило порядка двух тысяч вагонов, а после реконструкции и расширения этого участка их количество вырастет втрое[24]. На новых разъездах и вторых путях будет уложена рельсошпальная решетка на железобетонном основании.



Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
Старый Грек
cьогодні в 10:29
IP/Host: ---.unioncom.net.ua
rozhko, 8 травня 2018 23:28:50

Розгорнути попередні цитати...
Ваши познания слишком далеки от реалий.
БАМ загружен на все 100%. Сейчас его где только можно расширяют, делая двухпутным. Новые тоннели и т.д.
Если вы не в курсе, железку дотянули уже до Якутска. Дело за мостом через Лену.

На начало 2015 года через станцию Тынду в сутки проходило порядка двух тысяч вагонов, а после реконструкции и расширения этого участка их количество вырастет втрое[24]. На новых разъездах и вторых путях будет уложена рельсошпальная решетка на железобетонном основании.

2 тысчи вагонов в сутки - это, примерно, 1 состав в час.
т.е. это, вообще, ни о чем. Нафига для этого строить вот это одоробло?



Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
A.I.
cьогодні в 10:37
IP/Host: ---.hsd1.nj.comcast.net
rozhko, cьогодні в 02:10
Прийняли автоміст сьогодні в експлуатацію.
Обійшовся в 97 млрд рублів.
https://fex.net/260183570170?f ... 80566
Показати зображення...


как его могли принять в эксплуатацию без испытаний под нагрузкой? знавхит трещины опор не фейк, если не было испытаний




Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
A.I.
cьогодні в 11:28
IP/Host: ---.hsd1.nj.comcast.net
rozhko, cьогодні в 10:42
Розгорнути попередні цитати...
Меня спрашиваете? Я вам привел документ, что автомост готов и принят в эксплуатацию.
Дальше думайте, что хотите - как испытывали и чем испытывали.
Но думаю, что те инженера - не глупее нас с вами


Киев город мостов, киевляне знают как мосты испытывают перед принятием в эксплуатацию.
Это может какому нибудь жителю города без большой реки можно туфту прогнать
.




Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
A.I.
cьогодні в 12:08
IP/Host: ---.hsd1.nj.comcast.net
вы когда нибудь слышали , что по мостам сначала могут ездить только легковушки? где такое було раньше? я такого не знаю.

то что на мосту запрещено движение грузовикам , значит, то что мост не держит нагрузки.

а фура это 30-40 а, то и 60 тонн на минуточку, а бывают зерновозы и по 130 тонн



Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає. Нове
Дон Ягон
cьогодні в 12:43
IP/Host: ---.45.132.019.borshagovka.kievline.net
T.Blair., 8 травня 2018 23:31:51

мрії що РФія завалиться за рік чи за 3-4 роки - не справдилися.
Але судячи з інф, її запас міцності, СтабФонд, "жирок" серйозно схуд
однозначно це тривала гра на виснаження.

Нафта вже по 75, яка ще гра на виживання? [b]Це гра на вимирання України та розбігання населення по околицям.[/b]

T.Blair., 8 травня 2018 23:31:51

по мосту.
цей міст - це одна з жил які тягнуть з РФії кровушку. Забирають ресурс. Це постійно і надовго.

Навіть якщо міст коштував пів трільйона рублів, це ніщо, торгове сальдо в кацапів позитивне на +10+15 мільярдів долларів щомісяця, вони таких мостів можуть кожен рік будувати і не помітять.

Як будують мости у нас - самі знаєте.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#5129  Сообщение 09.05.18, 15:58  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: Наших російських колег пов'язали
pavelv
cьогодні в 12:39
IP/Host: ---.sunnet.com.ua
coil, cьогодні в 12:37

Розгорнути попередні цитати...
8-)
Что это было?


Для мене кацап - не людина. Війна іде, а військового стану немає, дип. та торгівельні відносини з цими виродками є. Як це так? Рузьге повинно бути знищене, як загроза людству. Нелюди це, нижчі істоти, фашисти.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#5130  Сообщение 09.05.18, 16:19  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: хроники 9 мая :shuffle:
alex_kiev
cьогодні в 10:45
IP/Host: ---.license.volia.net
Интер можно сжигать только за один анонс их "концерта".



Re: хроники 9 мая :shuffle:
Цікава
cьогодні в 10:45
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
А мене сьогодні вразило. :(
У нас була хода до дня пабєди.
Так цього року "ходячих" було в 2 - 3 рази більше, ніж минулого року.(
Вся держадміністрація, податкова, МЧС-ники, мєнти, школи вигнали купу школярів.
І все це йшо "спасібо дєду за пабєду"...

От не буде діла в державі, яка так міцно держиться за совкове минуле.
Головне, що молоді купа була - від школи або з батьками-дєдами.

П. С. Хтось знає, на наступний рік вже не буде вихідний день 9 травня?



Re: хроники 9 мая :shuffle:
Цікава
cьогодні в 10:48
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
DFMB, cьогодні в 10:47

Розгорнути попередні цитати...
яке місто

Районний центр на Вінниччині.
Вотчина порошенка та косюка.)



Re: хроники 9 мая :shuffle:
Вимушений Киянин
cьогодні в 10:48
IP/Host: ---.under.net.ua
Провожать до дома и ночью подавать коктейль ночью.



Re: хроники 9 мая :shuffle:
Вимушений Киянин
cьогодні в 11:22
IP/Host: ---.under.net.ua
Вопрос у укра на девятое один:
ты сколько обеззубил вытиранов?!



Re: хроники 9 мая :shuffle:
Вимушений Киянин
cьогодні в 11:28
IP/Host: ---.under.net.ua
ак увидишь деда,
упори его,
возраст не подходит
для войны его.
Китель брось собакам,
ордена кинь в даль,
несмирись с росбыдлом,
бей их позубам!



Re: хроники 9 мая :shuffle:
Цікава
cьогодні в 11:43
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
А вазагалі, саме це побєдобєсіє нас і зв'язує з расєєй, ОРДЛО.
"адіннарот"...

Як же хочеться, щоб 9 травня не було цих "ходячих мерців", цього святкування загибелі мільйонів від нацистів та комуністів...
Це є просто лицемірство.(



Re: хроники 9 мая :shuffle:
Вимушений Киянин
cьогодні в 11:43
IP/Host: ---.under.net.ua
Перемолоть в фарш при деоккупации.



Re: хроники 9 мая :shuffle:
Анетум
cьогодні в 12:10
IP/Host: 192.162.242.---
Нащо той інтер блокувати? Не легше спалити?



Re: хроники 9 мая :shuffle:
arrow
cьогодні в 12:38
IP/Host: ---.dynamic-FTTB.kharkov.volia.com
Стиви Джи, cьогодні в 12:34

Розгорнути попередні цитати...
більш того, я про цей мем тільки від цього пацієнта на форумі і чую
сам вигадав, сам його комусь приписав, сам жахнувся
повне самозадоволення
B-)


Якщо підняти твої хроніки з фор-уа, там такі поклади узкого міра знайти можна бути.
Мені цікаво буде спостерігати за твоїми конвульсіями наступного року. Сам занєш, з яких причин. Але для тебе, квантовий перехід у іншу іпостась - далеко не вперше.
Зауваж, це ти мене знову зачепив першим.



Re: хроники 9 мая :shuffle:
DFMB
cьогодні в 12:50
IP/Host: ---.FTTB-users.kopiyka.net
Финикс, cьогодні в 12:47

https://www.facebook.com/10000 ... 1176/


всїх насітєлей дідов, забирать портрети і пиздити палками :K



Re: хроники 9 мая :shuffle:
Roger Waters
cьогодні в 13:27
IP/Host: ---.dialup.umc.net.ua
Еду в метро.
Рядом 2 клуши обсуждают парад в Москве: боже, как красиво, и какой шлейф от самолётов, в цветах российского флага, и какойто там женский полк, и какие все классные, как маршируют, не то что наши колхозники...
И как в Севастополе красиво...
Птстец, вот что с такими делать?



Re: хроники 9 мая :shuffle:
Roger Waters
cьогодні в 13:34
IP/Host: ---.dialup.umc.net.ua
Herr Fater, cьогодні в 13:29

Розгорнути попередні цитати...
А что ты хотел бы с ними сделать?


Не выдержал, наорал на них.
Заткнулись.



Re: хроники 9 мая :shuffle:
Цікава
cьогодні в 13:41
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Roger Waters, cьогодні в 13:27

Еду в метро.
Рядом 2 клуши обсуждают парад в Москве: боже, как красиво, и какой шлейф от самолётов, в цветах российского флага, и какойто там женский полк, и какие все классные, как маршируют, не то что наши колхозники...
И как в Севастополе красиво...
Птстец, вот что с такими делать?

Не давати їм зомбувати молодь.
На державному рівні заборонити використання школярів в таких акціях, як сьогодні по всій Україні. Ввести за це кримінальну відповідальність.
Тоді ці клуші помруть, і все потихеньку відійде.
А так дітей зі школи змушують ходити гордитися.
От це ненормально.(



Re: хроники 9 мая :shuffle:
Вимушений Киянин
cьогодні в 14:11
IP/Host: ---.under.net.ua
Чому ми не розглядаємо всіх ватників виключно як емігрантів з рсфср і не вимагаемо міграційну службу працювати з русфамільними ватниками виключно як з емігрантами котрі тут небажані?

Я вважаю це концептуальною помилкою, емігрант знахабнілий має бути лепортований
Це моя точка зору, коли дозріє суспільство, коли емігранти ше дров більше наламають?

Емігрантів в АР Крим, Донбассі замало вибачали, їзньою діяльністю задоволені?

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#5131  Сообщение 09.05.18, 21:11  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: Захід пожинає плоди помилкового рішення щодо України і Грузії - Atlantic Council
Press
8 травня 2018 23:09:51
IP/Host: ---.volia.net
Правильна стаття, Україна давно вже мала б бути в НАТО.



Re: Захід пожинає плоди помилкового рішення щодо України і Грузії - Atlantic Council
outsider
cьогодні в 05:41
IP/Host: ---.dfri.se
Буш-молодший поц, Буш-старший поц в квадраті, ну і Обама поц в кубі. Саме під наглядом чорножопого поца уплив Крим і Донбас

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#5132  Сообщение 09.05.18, 21:16  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Мінус один з безсмертного лолка
monach
cьогодні в 09:38
IP/Host: ---.unioncom.net.ua

В Киеве главу «Россотрудничества» Воробьева облили зеленкой и фекалиями

Хотел пойти на «бессмертный полк», но передумал https://t.co/8TfFQicWpb pic.twitter.com/BQS1shYy5p
— InfoResist (@InfoResist) May 9, 2018


Re: Мінус один з безсмертного лолка
argo
cьогодні в 09:50
IP/Host: ---.adsl.highway.telekom.at
Навіть в гімні телефону з рук не випустив.



Re: Мінус один з безсмертного лолка
upstream
cьогодні в 09:54
IP/Host: ---.hsd1.ca.comcast.net
А що то за розсотруднічєзтво в Києві? ;o В якій галузі сотруднічають? ;o



Re: Мінус один з безсмертного лолка
dacko2
cьогодні в 10:10
IP/Host: ---.mobile.kyivstar.net
upstream, cьогодні в 09:54
А що то за розсотруднічєзтво в Києві? ;o В якій галузі сотруднічають? ;o

Шпіонаж


Re: Мінус один з безсмертного лолка
Фантом
cьогодні в 10:20
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
upstream, cьогодні в 09:54

А що то за розсотруднічєзтво в Києві? В якій галузі сотруднічають?

Подрывная деятельность, пропаганда и продвижение "русского мира", информационная война...


Re: Мінус один з безсмертного лолка
Аналітик
cьогодні в 10:47
IP/Host: ---.187.151.178.triolan.net
Andrew1, cьогодні в 10:44

А чего добились то?Доказали что быдло и дегенераты?Толпой налетели на немолодого чувака и облили. В чем отличие от цыган, которые тоже действуют шоблой?

З кацапською бидлотою треба поводитися тільки так, так їм краще доходить.



Re: Мінус один з безсмертного лолка
Veni-vidi
cьогодні в 16:47
IP/Host: ---.vpdn6.tks.sumy.ua
а писали, что посол расейский чи хто там..
Пожалуй заберу назад свои слова о недопустимости подобного неподобства)
Этих гандонов только фекалиями и надо

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#5133  Сообщение 09.05.18, 21:27  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
З віком я стаю консервативною
Забужанка
cьогодні в 10:13
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
і напевно тому я не підтримую революційних ідей.
П"ять років тому я виходила на активні протести, підтримувала їх, а зараз не піду. Навіть на думку таке не спадає. Можливо як у людини з дуже розвиненою інтуїцією у мене є переконання, що все йде у вірному напрямку? :pooh_on_b:
Що Порошенко - не найгірший президент з тих кого ми могли б мати? Навіть не так.
Порошенко - це найкраще з чого ми могли вибрати у 2014 році.
я не є професійний аналітик, але бачу - противники України аж пісяють кип"ятком від однієї думки, що Порошок лишиться.
Висновок - це істерики, які спричиняють деякі кроки президента.
Я не сперечаюся, що в ідеалі Президент - це державник маштабу Тетчер, Гавела, МакКейна. Але такі діячі у нас з"являться за кілька років.
Але такі діячі і політики у нас прийдуть до влади тільки тоді, коли збережеться курс яким йде Україна.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#5134  Сообщение 09.05.18, 21:45  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
чи потрібні в Україні ті шкільні лінійки?
Serhii
8 травня 2018 17:26:55
IP/Host: ---.dynamic-pool.mclaut.net
ясно, який був сенс в совку. Агітація і політінформація. В Україні це зараз піар місцевих депутатів, які туди пруться без потреби.
Єдина причина - це можливість батькам подивитись на своїх дітей. Але зараз лінійки проводяться так, що і батьки не мають доступу, або ж у такому форматі, що просто там неможливо нічого побачити через спини інших.

То навіщо?


Re: чи потрібні в Україні ті шкільні лінійки?
и джонсон
8 травня 2018 17:28:30
IP/Host: ---.broadband.kyivstar.net
рудименты совка


Re: чи потрібні в Україні ті шкільні лінійки?
Denys Bondarenko
8 травня 2018 17:54:58
IP/Host: ---.111.70.216.bilink.ua
нафиг не нужны


Re: чи потрібні в Україні ті шкільні лінійки?
птах Сорока
8 травня 2018 17:56:27
IP/Host: 185.146.120.---
и джонсон, 8 травня 2018 17:28:30
рудименты совка
Denys Bondarenko, 8 травня 2018 17:54:58
нафиг не нужны

+100500. Нафуй.
Хіба що зібрати, щоб нагородити чи відзначити якихось офуєнних школярів.



Re: чи потрібні в Україні ті шкільні лінійки?
Serhii
8 травня 2018 18:00:46
IP/Host: ---.dynamic-pool.mclaut.net
то якого біса підагогі це роблять? Хто , їм падлам, давав таке соціальне замовлення?



Re: чи потрібні в Україні ті шкільні лінійки?
Фантом
8 травня 2018 18:00:49
IP/Host: ---.maxnet.ua
Совковая отрыжка...
Нафиг...



Re: чи потрібні в Україні ті шкільні лінійки?
Serhii
8 травня 2018 18:02:02
IP/Host: ---.dynamic-pool.mclaut.net
скоріш за все це просто тріумф директрис. Тобто вилізли наверх в колективі, і це ж як бал для них, а вони там - королеви. Тому , гадаю, що прості вчителі теж проти. Це все йде від тих старих директорок-стерв.

Закомплексовані бабці



Хіба лінійки ще існують?
umkabear
8 травня 2018 19:36:17
IP/Host: 130.180.209.---
Хіба лінійки ще існують?

У дитини у школі такого лайна ніколи не бувало. В дупу таку школу, що примушує дитину стояти тупаком серед рабів.



Re: чи потрібні в Україні ті шкільні лінійки?
Задармапродавши
8 травня 2018 19:50:42
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Serhii, 8 травня 2018 18:00:46
то якого біса підагогі це роблять? Хто , їм падлам, давав таке соціальне замовлення?

Вони не знають нічого іншого. А більшість, навіть, не здатна вигадати щось інше.



Re: чи потрібні в Україні ті шкільні лінійки?
Serhii
8 травня 2018 20:45:21
IP/Host: ---.dynamic-pool.mclaut.net
і не хочу щоб якісь там відмінники олімпіад тіщили своє самолюбство за рахунок моїх дітей, які не відмінники. Ходіть самі на нагородження. )) Увішайте всі стіни грамотами. Я пройшов цей життєвий шлях, постійно олімпіади та грамоти. Нема куди складати. Пиляться в валізі. Половину викинув взагалі при переїзді . Це не веде до щастя і я не хочу своїм дітям втлумачувати трудоголізм. Хто хоче втлумачити своїм - вперед! але без мене та моїх дітей.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#5135  Сообщение 10.05.18, 14:46  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: Рускiй мiр на Iнтерi :X
злий вуйко
7 травня 2018 21:31:18
IP/Host: ---.memcpy.io

їх спалять живцем чи як?



Re: Рускiй мiр на Iнтерi :X
rastych
7 травня 2018 21:32:07
IP/Host: ---.hn.unitel.net.ua
злий вуйко, 7 травня 2018 21:31:18

їх спалять живцем чи як?

нічо їм не зроблять, інтер має гарну «кришу» у вигляді нашої влади



Re: Рускiй мiр на Iнтерi :X
Вимушений Киянин
7 травня 2018 22:35:46
IP/Host: ---.under.net.ua
Степан Андреевич с войском УПА, единый кто воевал и победмл совармию мародеров.



Re: Рускiй мiр на Iнтерi :X
Вимушений Киянин
7 травня 2018 22:36:53
IP/Host: ---.under.net.ua
Люблю русских. Особенно по Одесскому рецепту.



Re: Рускiй мiр на Iнтерi :X
Raha
8 травня 2018 07:33:06
IP/Host: ---.46-149-93-250.nat.osnova.tv
Ну що, в разі виходу цього лайна в ефір пропоную терор стосовно ведучих каналу, що це лайно проголосять.
Саме так - персональний терор проти конкретних людей.



Re: Рускiй мiр на Iнтерi :X
Raha
8 травня 2018 09:12:48
IP/Host: ---.46-149-93-250.nat.osnova.tv
vadym, 8 травня 2018 07:40:56

Те ведущие обыкновенные ручные собачки
таких на улице хозяева каналов могут найти тысячами


Кожен має нести відповідальність за свої вчинки, ведучі тут не виключення



Re: Рускiй мiр на Iнтерi :X
Leo_poLD
8 травня 2018 14:54:38
IP/Host: 31.43.82.---
я не розумію, як подібне може лунати з центрального каналу країни, з самої столиці



Re: Рускiй мiр на Iнтерi :X
beggy
8 травня 2018 15:35:55
IP/Host: ---.ioch.kiev.ua
Интер, как Карфаген, должен быть сожжен. Говорил, говорю и буду говорить. Мечта моя, услышать по любому каналу: "....-сегодня, благодаря благотворительному фонду Рината Ахметова, сгорел к ебенимать телеканал Интер...." Даже телевизор включу.


Re: Рускiй мiр на Iнтерi :X
Ольгерд
8 травня 2018 17:57:21
IP/Host: ---.broadband.kyivstar.net
прокляті кацапи


Re: Рускiй мiр на Iнтерi :X
Цікава
8 травня 2018 18:42:48
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Задармапродавши, 8 травня 2018 18:04:58

Розгорнути попередні цитати...
Майдан готовий зібратися проти прокацапської пропаганди?
Ми готові продемонструвати громадянське суспільство?
Що ви зробили, крім ниття постійного?

А я не повинна нічого робити.
Я ходжу на вибори, обираю владу, якій делегую свої права.
Давайте кожен буде займатися своєю справою?
Інше діло, що влада не справляється зі своїми обов'язками. Це видно по багатьом речам.
І Інтер - одна з найбільш показових справ, яка дуже паршиво характеризує владу.



Re: Рускiй мiр на Iнтерi :X
Задармапродавши
9 травня 2018 20:52:21
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Платник податків, 9 травня 2018 20:47:54

хто слідкував - пустили Доманського зі словами про фашистів, іменами яких називають вулиці?


Доки ще не було. Сиджу і мучаюсь. Дивитися цю кацапську пропаганду вже і сил немає. Тільки заради того, щоб побачити чи скаже, чи не скаже. Але, мабуть, не витримаю.



Re: Рускiй мiр на Iнтерi :X
Задармапродавши
9 травня 2018 22:39:03
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
НЕ ВИРІЗАЛИ! (td)
Свій висер Думанський сказав.



Re: Рускiй мiр на Iнтерi :X
проходямимо
9 травня 2018 22:45:50
IP/Host: 178.62.34.---
завтра этих пидаров надо закрывать.
а я бы сжег нах@й. всех пидарасов с Интера.



Re: Рускiй мiр на Iнтерi :X
Plzen
9 травня 2018 22:48:59
IP/Host: ---.22way.cz
Той Доманський,що взагалi по Киеву не ходить серед людей ?



Re: Рускiй мiр на Iнтерi :X
Цікава
9 травня 2018 23:16:11
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
шуша, 9 травня 2018 22:39:04

Таки сказали!! Доманский - :X

Именно тот анонс, с фашистами...

Ого. :X
Щось ця мерзота вже зовсім головку підняла, нікого не бояться.
Це погана ознака...



Re: Рускiй мiр на Iнтерi :X
Вимушений Киянин
9 травня 2018 23:19:52
IP/Host: ---.under.net.ua
Болукан, 9 травня 2018 22:50:01
Розгорнути попередні цитати...
А є його фото?

"Його розшукує велика лопата"

Так так так.
А зделаем мы вот как:

Фонд на выключателя доманского открываю я, даю скажем 4000 амердолларов.
Пора.



Re: Рускiй мiр на Iнтерi :X
Финикс
9 травня 2018 23:40:45
IP/Host: ---.books.volia.net
Roger Waters, 9 травня 2018 22:42:28

Ну что, Интер бросил перчатку.
Кто-то поднимет?

Завтра.будет ответка.


Re: Рускiй мiр на Iнтерi :X
Финикс
9 травня 2018 23:43:24
IP/Host: ---.books.volia.net
Вимушений Киянин, 9 травня 2018 23:19:52

Розгорнути попередні цитати...
Так так так.
А зделаем мы вот как:

Фонд на выключателя доманского открываю я, даю скажем 4000 амердолларов.
Пора.

ловлю на слове.но есть цели поинтереснее.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#5136  Сообщение 10.05.18, 15:02  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: Интер горит
komarik2008
9 травня 2018 23:36:18
IP/Host: ---.unanimity.volia.net
Знов піар дешевий - на камеру сходи запалили?

Нема щоб реально спалити нах ту контору



Re: Интер горит
эЛКа
cьогодні в 00:19
IP/Host: ---.uacity.net
мало горить.
але питання в іншому - а що, невже ніхто з держпосадовців, структур, в чієй компетенції безпека держави так і не відреагували, не дали оцінки, не порушили справи, взагалі що, жодної реакції чиновників на ефір Інтера?



Re: Интер горит
Renegade
cьогодні в 01:09
IP/Host: 37.73.211.---
Считаю шо нада тушить.

Направленным взрывом кил на 500 тротила :gigi:



Re: Интер горит
Вимушений Киянин
cьогодні в 01:09
IP/Host: ---.under.net.ua
Есть может на фуп бывшие работники интера, интересуес подскащка как лишить вещания, технически, с целеуказанием и консультацией.


Re: Интер горит
DeL1T
cьогодні в 01:26
IP/Host: ---.under.net.ua
_ALeXX_UA, cьогодні в 01:15

а вот и типичные любители смотреть интер.

https://www.facebook.com/stern ... 11525

одеська вата також горіть вміє :rotate:


Re: Интер горит
Вимушений Киянин
cьогодні в 01:28
IP/Host: ---.under.net.ua
DeL1T, cьогодні в 01:26

Розгорнути попередні цитати...
одеська вата також горіть вміє :rotate:

тоже так вижу конец ватников. Вижу часто.



Re: Интер горит
ксeня
cьогодні в 07:43
IP/Host: ---.opera-mini.net
З Інтером треба щось робити, це очевидно. Те, що у такому вигляді, як зараз, його треба прикрити, не є дискусійним, бо це кацапський антидержавний потужній рупор. Питання стоїть тільки про спосіб у якомога коротший термін.


Re: Интер горит
ксeня
cьогодні в 11:13
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Я думаю, що Інтеру гаплик протягом місяця часу і його прикриють. У такому вигляді, як зараз, він точно функціонувати не буде. Для мене ситуація зараз доведена до абсурду, є критичною і потребує вирішення, як колись з Саакашвілі. Логічним зараз є для Петра пошук законних, напівзаконних чи будь-яких інших способів, а не прийняття рішення в принципі. Я думаю, що таке рішення вже прийняте.


Re: Интер горит
Финикс
cьогодні в 13:10
IP/Host: ---.fibergroup.com.ua
в сторону дома льовочкина выехала ебаш. команда.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#5137  Сообщение 10.05.18, 15:12  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Будем праздновать победу над Россией?
Palermo
9 травня 2018 18:18:31
IP/Host: ---.239.13.237.nash.net.ua
Закончится война. Пидорашка развалится на 3-4 части, перед этим выплатив контрибуцию.

Будет ли народ праздновать День Победы? Нужен такой праздник?



Re: Будем праздновать победу над Россией?
Вимушений Киянин
9 травня 2018 18:21:07
IP/Host: ---.under.net.ua
ми вже 5-й рік все гавновійсько перемогли єрєфії, вони планували захват 14 областей, а кошмаряться Українською визвольною армією на 9-ти сратих районах.



Re: Будем праздновать победу над Россией?
pavelv
9 травня 2018 18:41:23
IP/Host: ---.it-tv.org
Так, будемо. З парадом в Москві та жовто-блакитним прапопом на Кремлі. Це - не гіпербола. Віра у мене в такий розвиток подій.
Кацапських нелюдей треба нищити, комплексно, денаціфікувати.



Re: Будем праздновать победу над Россией?
Morcheeba
9 травня 2018 18:44:06
IP/Host: 178.213.186.---
Palermo, 9 травня 2018 18:18:31

Будет ли народ праздновать День Победы? Нужен такой праздник?

Як варіант- День визволення.
Як кращий варіант - шоб і згадки про той кацапстан не залишилось.



Re: Будем праздновать победу над Россией?
pavelv
cьогодні в 12:40
IP/Host: ---.sunnet.com.ua
Palermo, cьогодні в 12:38

Я почему спросил. Эта война, свидетями которой мы являемся. И очевидно, что творить “победобесие” не особо хочется.

Так и после 45 года, нифига не хотелось

Не только свидетелями. Я в ней участвую. Своей работой на ВПК помогаю уничтожить хуйла ну, или, минимум, приволочь его в Гаагу. А ты?
Так что я верю в победу, воочию вижу, сколько для этого мы делаем.



Re: Будем праздновать победу над Россией?
maksmm
cьогодні в 12:58
IP/Host: ---.opera-mini.net
ми будемо дупа в милі розрулювати мільйони біженців з мокші а не святкувати.



Re: Будем праздновать победу над Россией?
дріжжь
cьогодні в 13:09
IP/Host: ---.v-lan.com.ua
Palermo, 9 травня 2018 18:18:31

Закончится война. Пидорашка развалится на 3-4 части, перед этим выплатив контрибуцию.

Будет ли народ праздновать День Победы? Нужен такой праздник?


...війна закончіца коли вату ,внутрі ,зведем на нівець ...толєрантно

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#5138  Сообщение 10.05.18, 19:12  
Прохожий
Аватара пользователя

Регистрация: 26.06.2015
Сообщения: 489
Откуда: Город над Вольной Невой. Пригород над Ижорой
Благодарил (а): 2188 раз.
Поблагодарили: 41 раз.
Россия
Такие сладкие мрии о мягкой тёплой шкурке неубитого медведя!... :smoke

  Профиль  
  
    
#5139  Сообщение 11.05.18, 08:48  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
sergey1974007
8 травня 2018 19:13:37
IP/Host: ---.netcologne.de
Москалі час від часу знімають пропагандистські відосики проекту Міст))
Скорше всього зйомки студійні на Мосфільмі( а може вже і на Ялтинській кіностудіі окупованій((
Пропаганда, але зйомки гарні.))
Може так і фільми навчаться знімати))



Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
po4emuchka
8 травня 2018 19:31:54
IP/Host: ---.soho.net.ua
Вся суть заключается в том как скоро в него врежется утка, или он упадет по причине технической неисправности.


Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
sergey1974007
8 травня 2018 20:20:09
IP/Host: ---.netcologne.de
птах Сорока, 8 травня 2018 19:42:07

ТС, дрочиш на кацапоміст?
А інакше фуй би ти це сюди притягнув.


В якому сенсі вищесказане?))
Який "кацапоміст"?—— макет маєте на увазі?
Мені цікаво як вони так те все знімають що виглядає як справжнє)

пс. Точно Ялтинська кіностудія—— навряд чи на Мосфільмі в перервах між бухаловом щось подібне можуть зняти((



Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
Задармапродавши
8 травня 2018 20:24:56
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
У кацапів все постановочне. Всі їх дії, війни і перемоги. Вони на цьому зуби з'їли. Це головна частина пропаганди тоталітарних режимів.
Пам'ятайте постановочні зйомки війни в Грузії? Розставити акценти! Показати дохідливо ворога і визволителя.

Нещодавно дивилася документальний український фільм про відомого військового кінооператора Кармен. Його зйомки закінчення війни в Берліні. Більшість епізодів - це постановочні сцени на реальному тлі занепалого Берліна. Особливо старався цей оператор, щоб в кадри не потрапили злодіяння радянських солдат. Він прекрасно бачив, як гвалтують солдати німкень, як знущаються над дітьми. Знімалися тільки позитивні дії, більшість яких постановочні!!! Але в історію вони так і увійшли, як документальні. :shuffle:

Навіть, є інтерв*ю з одним з тих військових операторів. Він тепер і сам визнає:

Наши камеры позволяли снимать всего полторы минуты. Все взрывы, которые можно сейчас увидеть на кадрах исторической военной хроники по телевизору – постановочные. Большой проблемой была слабая чувствительность пленки, по этой причине мы могли снимать только днем. Именно поэтому дневные съемки водружения флага над Рейхстагом – это вынужденная реконструкция реального события, которое на самом деле произошло ночью.

http://yarcenter.ru/articles/h ... 6474/



Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
fexmail
8 травня 2018 20:29:22
IP/Host: 193.41.186.---
Задармапродавши, 8 травня 2018 20:24:56

як гвалтують солдати німкень, як знущаються над дітьми


Угу, німці в 1941-44 поводилися в СРСР просто як янголи...
Отримали в 1945-му те, на що заслуговували...



Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
PRom
8 травня 2018 20:39:52
IP/Host: ---.lvivlan.net.ua
Ukraine, 8 травня 2018 20:34:20

Розгорнути попередні цитати...
він вас тролить
давай визнаємо цілий фуп обісрався коли писав що він не буде ніколи построєний
тепер я бачу що фуподрочєво перейшло у русло " скоро він впаде"...але це вже зовсім інша історія
пс: просто інколи треба визнати....навіть свинособаки щоь збудували..яке б воно там не було. При чому тут кацапізм?
впаде чи ні 50 на 50 :rotate:

Я писав, що нібудєт пастроєн - а саме через особливості геологіі керчинськоі протоки. Але коли каци влізли в стройку вєка, я змінив свою думку, оскільки не врахував єбанатізм кацапні. І тепер вважаю, що чим дорожче ім обійдеться той мозд, тим для украіни краще.
Щодо фіналу пастроєного мозда чи не ппстроєного взагалі - моя думка тут незмінна, і функціонал сіго чюда широти кацабського гєнія буде однаковим, а саме - нульовим. Зато наєбнеться красіва. Бггг



Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
sergey1974007
8 травня 2018 20:58:33
IP/Host: ---.netcologne.de
Ukraine, 8 травня 2018 20:34:20

Розгорнути попередні цитати...
він вас тролить
давай визнаємо цілий фуп обісрався коли писав що він не буде ніколи построєний
тепер я бачу що фуподрочєво перейшло у русло " скоро він впаде"...але це вже зовсім інша історія
пс: просто інколи треба визнати....навіть свинособаки щоь збудували..яке б воно там не було. При чому тут кацапізм?
впаде чи ні 50 на 50 :rotate:

Оооо)))
Все вірно написано))
Пам"ятаю я з цікавістю читав гілочку про Міст, який неможливо там побудувати—— і більшість( як тут заведено) авторитетно з авторитетними доказами розказували про те що це неможливо в принципі.
А тепер так само з такими ж авторитетними доказами розказують що "довго він не простоіть"
І хто тут ще дрочер після цього?))


пс.Нік в мене один і не було ніколи іншого.
З авіатором незнайомий.))
Які ще питання?( про Крим питали вже).



Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
PRom
8 травня 2018 21:16:03
IP/Host: ---.lvivlan.net.ua
sergey1974007, 8 травня 2018 20:58:33

Пам"ятаю я з цікавістю читав гілочку про Міст, який неможливо там побудувати—— і більшість( як тут заведено) авторитетно з авторитетними доказами розказували про те що це неможливо в принципі.
А тепер так само з такими ж авторитетними доказами розказують що "довго він не простоіть"


Саме так - там неможливо побудувати НОРМАЛЬНИЙ міст на основі доступних кацам технологій.
А щодо "довго не простоіть" - власне так і буде. Епічне відіо ізмірєній мальчіга мозда шляхом проізду двох вантажених бортових самоскидів тобі у поміч. Тільки не треба трендіти про дліннафокусний аб"єктів і т.д. Те саме про тріщину в двох опорах і вперті чутки про загальне просідання опор теж допомагає тверезо глянути на успєхі стройкі.



Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
б_а_р_с
8 травня 2018 21:26:53
IP/Host: ---.info
Ukraine, 8 травня 2018 20:34:20

Розгорнути попередні цитати...
він вас тролить
давай визнаємо цілий фуп обісрався коли писав що він не буде ніколи построєний
тепер я бачу що фуподрочєво перейшло у русло " скоро він впаде"...але це вже зовсім інша історія
пс: просто інколи треба визнати....навіть свинособаки щоь збудували..яке б воно там не було. При чому тут кацапізм?
впаде чи ні 50 на 50 :rotate:


Не знаю хто там як, мої дописи вже три роки - Він нарешті впаде.
Бо є в знайомих сересерівські геодезісти, яким вже по 75+ років,
але які дженерейшен Х і доколупувались до суті дуже і дуже глибоко.
Він більше п*яти років не простоїть, або його підтримка буде коштувати
чверть бюджету кацапстану. На тому і стою.



Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
Raha
8 травня 2018 21:26:56
IP/Host: ---.46-149-93-250.nat.osnova.tv
Зверніть увагу, на мосту стоїть кран Галичанин, як не складно здогадатись нашого виробництва


Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
Лусьтрація
8 травня 2018 22:34:12
IP/Host: ---.88.158.76.prolink.net.ua
Raha, 8 травня 2018 21:26:56

Зверніть увагу, на мосту стоїть кран Галичанин, як не складно здогадатись нашого виробництва

Ні, це Росія, місто Галич!


Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
Zhmen
8 травня 2018 23:20:22
IP/Host: ---.la.net.ua
ТС - ты конечно думаешь что ты умный кацевский троль притянувший сюда очередную куйню из серии "Фотожоп - а мост есть)"

Так не упивайся

Этот мост ждет судьба БАМА - много пафоса и вони. Вкатанные триллионы в грязь и болото, тысячи поломанных молодых судеб



Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
rozhko
8 травня 2018 23:28:50
IP/Host: 146.185.157.---
Zhmen, 8 травня 2018 23:20:22

Этот мост ждет судьба БАМА - много пафоса и вони

Ваши познания слишком далеки от реалий.
БАМ загружен на все 100%. Сейчас его где только можно расширяют, делая двухпутным. Новые тоннели и т.д.
Если вы не в курсе, железку дотянули уже до Якутска. Дело за мостом через Лену.

На начало 2015 года через станцию Тынду в сутки проходило порядка двух тысяч вагонов, а после реконструкции и расширения этого участка их количество вырастет втрое[24]. На новых разъездах и вторых путях будет уложена рельсошпальная решетка на железобетонном основании.



Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
Старый Грек
cьогодні в 10:29
IP/Host: ---.unioncom.net.ua
rozhko, 8 травня 2018 23:28:50

Розгорнути попередні цитати...
Ваши познания слишком далеки от реалий.
БАМ загружен на все 100%. Сейчас его где только можно расширяют, делая двухпутным. Новые тоннели и т.д.
Если вы не в курсе, железку дотянули уже до Якутска. Дело за мостом через Лену.

На начало 2015 года через станцию Тынду в сутки проходило порядка двух тысяч вагонов, а после реконструкции и расширения этого участка их количество вырастет втрое[24]. На новых разъездах и вторых путях будет уложена рельсошпальная решетка на железобетонном основании.

2 тысчи вагонов в сутки - это, примерно, 1 состав в час.
т.е. это, вообще, ни о чем. Нафига для этого строить вот это одоробло?



Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
A.I.
cьогодні в 10:37
IP/Host: ---.hsd1.nj.comcast.net
rozhko, cьогодні в 02:10
Прийняли автоміст сьогодні в експлуатацію.
Обійшовся в 97 млрд рублів.
https://fex.net/260183570170?f ... 80566
Показати зображення...


как его могли принять в эксплуатацию без испытаний под нагрузкой? знавхит трещины опор не фейк, если не было испытаний




Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
A.I.
cьогодні в 11:28
IP/Host: ---.hsd1.nj.comcast.net
rozhko, cьогодні в 10:42
Розгорнути попередні цитати...
Меня спрашиваете? Я вам привел документ, что автомост готов и принят в эксплуатацию.
Дальше думайте, что хотите - как испытывали и чем испытывали.
Но думаю, что те инженера - не глупее нас с вами


Киев город мостов, киевляне знают как мосты испытывают перед принятием в эксплуатацию.
Это может какому нибудь жителю города без большой реки можно туфту прогнать
.




Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає.
A.I.
cьогодні в 12:08
IP/Host: ---.hsd1.nj.comcast.net
вы когда нибудь слышали , что по мостам сначала могут ездить только легковушки? где такое було раньше? я такого не знаю.

то что на мосту запрещено движение грузовикам , значит, то что мост не держит нагрузки.

а фура это 30-40 а, то и 60 тонн на минуточку, а бывают зерновозы и по 130 тонн



Re: Новини Мосфільму((—нове про Міст,якого немає. Нове
Дон Ягон
cьогодні в 12:43
IP/Host: ---.45.132.019.borshagovka.kievline.net
T.Blair., 8 травня 2018 23:31:51

мрії що РФія завалиться за рік чи за 3-4 роки - не справдилися.
Але судячи з інф, її запас міцності, СтабФонд, "жирок" серйозно схуд
однозначно це тривала гра на виснаження.

Нафта вже по 75, яка ще гра на виживання? Це гра на вимирання України та розбігання населення по околицям.

T.Blair., 8 травня 2018 23:31:51

по мосту.
цей міст - це одна з жил які тягнуть з РФії кровушку. Забирають ресурс. Це постійно і надовго.

Навіть якщо міст коштував пів трільйона рублів, це ніщо, торгове сальдо в кацапів позитивне на +10+15 мільярдів долларів щомісяця, вони таких мостів можуть кожен рік будувати і не помітять.

Як будують мости у нас - самі знаєте.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#5140  Сообщение 11.05.18, 09:27  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: крымский мост готов
andry
17 квітня 2018 16:39:50
IP/Host: ---.cso.com.ua
А нафіга він тепер потрібний коцабам, якщо є туреччина?
Автомобілем пиляти тисячі км заради чого? Совкового сервісу?



Re: крымский мост готов
paolo
17 квітня 2018 16:40:05
IP/Host: 91.208.198.---
фэйк

так же как и энергомост



Re: крымский мост готов
Sergiy Shevchenko
17 квітня 2018 16:46:12
IP/Host: ---.indulge.volia.net
Разбирать и приводить пролив в первоначальное состояние обойдется дороже. А придётся.

Незаконные сооружения собственник сносит за свой счет всегда.



Re: крымский мост готов
DiOd
17 квітня 2018 16:55:27
IP/Host: ---.te.net.ua
Незаконна споруда. Будуть башляти за нього дуже довго і багато.



Re: крымский мост готов
Capitain Cubs
17 квітня 2018 17:12:37
IP/Host: 130.180.210.---
Це добре що "готов".
Не гнати ж нам ватників через всю Україну. :beach:



Re: крымский мост готов
ElSalvador
17 квітня 2018 17:17:59
IP/Host: ---.mobile.kyivstar.net
Не выйдет по нему гнать кацапов
Не достоит
Ну разве уже этим летом



Re: крымский мост готов
PRom
17 квітня 2018 17:43:50
IP/Host: 31.43.81.---
Roger Waters, 17 квітня 2018 17:10:09

Это ветка долго не продержится на плаву.
Все мостопереможники будут обходить ее стороной


Ну тепер почекаємо, поки його остаточно скосопиздить



Re: крымский мост готов
PRom
17 квітня 2018 17:53:54
IP/Host: 31.43.81.---
Roger Waters, 17 квітня 2018 17:49:32
Розгорнути попередні цитати...
О, а вот, если не ошибаюсь, один из тех, кто тут с месяц назад с пеной у рта доказывал, что кацапы не могут состыковать пролеты моста.
Не стыдно за свою глупость?

І шо, састикавалі? Накидавши підкладок під просівшу опору? Заєбісь, чо там



Re: крымский мост готов
monach
17 квітня 2018 17:58:06
IP/Host: ---.mobile.kyivstar.net
Бажаю йому наїбнутися з максимально великою кількістю окупантів.



Re: крымский мост готов
Dodosar
17 квітня 2018 18:35:41
IP/Host: ---.kievline.net
Летом буду проезжать по нему, сделаю фотки, если конечно не задержат кацапи:)



Re: крымский мост готов
ElSalvador
17 квітня 2018 18:41:43
IP/Host: ---.mobile.kyivstar.net
На севфоруме пишут шо грузовой транспорт не пустят
Наверно шатается)
Сколько он простоит-до первого природного катаклизма в проливе



Re: крымский мост готов
Гражданин
17 квітня 2018 18:59:07
IP/Host: ---.broadband.kyivstar.net
Повернення Кубані стає все ближчим...



Re: крымский мост готов
Wolter
17 квітня 2018 19:00:55
IP/Host: ---.dynamic.zap.volia.net
Ну шо, ребятки? С кем поспорить,что какого-либо увеличения потока кацапотуриста не будет? Этот мост будет большим разочарованием тех,кто на него надеялся. А сколько он простоит? Не важно.



Re: крымский мост готов
PRom
17 квітня 2018 19:02:25
IP/Host: ---.dialup.umc.net.ua
Wolter, 17 квітня 2018 19:00:55
А сколько он простоит? Не важно.

Чо, важливо. Я от набухаюсь, як та вся хуєта навернеться і подохне чергова сотня свіносабків



Re: крымский мост готов
Wolter
17 квітня 2018 19:06:24
IP/Host: ---.dynamic.zap.volia.net
PRom, 17 квітня 2018 19:02:25

Розгорнути попередні цитати...
Чо, важливо. Я от набухаюсь, як та вся хуєта навернеться і подохне чергова сотня свіносабків

=====================
А ну это к бесполезному мосту будет хорошим бонусом. Только много свинособак не погибнет. Он будет и в середине лета пустоват,а осенью,зимой,весной вааще пустым. Редкая свинособака долетит.... :D X(


Re: крымский мост готов
alex_kiev
17 квітня 2018 19:09:15
IP/Host: ---.license.volia.net
ElSalvador, 17 квітня 2018 18:41:43
На севфоруме пишут шо грузовой транспорт не пустят
Наверно шатается)
Сколько он простоит-до первого природного катаклизма в проливе

Если они фуры 20 тонн боятся по нему запустить, то как там поезда поедут? :weep:
Наебнётся и перекроет нах Керченский пролив.



Re: крымский мост готов
Roger Waters
17 квітня 2018 19:21:55
IP/Host: ---.dialup.umc.net.ua
PRom, 17 квітня 2018 19:00:15
Розгорнути попередні цитати...
Шо, внутрішній кацаб лікуєд?

Нет, я абсолютно хладнокровен
Постройка моста - это просто факт, свершение которого было очевидно с самого начала.
Ничего уникального кацапы не создали.
И ничего там не наебнется - это тоже факт.
Но я за то, чтобы его взорвали боевые дельфины или ещё кто.



Re: крымский мост готов
alex_kiev
22 квітня 2018 11:24:46
IP/Host: ---.mobile.kyivstar.net
Георгиу, 22 квітня 2018 11:04:47
И понятно,что конус будет уже медленно опускаться вниз,но для компенсации этого вполне естественно предусмотреть конструктив постепенного наращивания высоты опоры над уровнем моря.

Мост, который кацапы будут строить бесконечно долго?
Это прекрасно!



Re: крымский мост готов
alex_kiev
4 травня 2018 07:22:03
IP/Host: ---.license.volia.net
PRom, 4 травня 2018 03:33:14
Розгорнути попередні цитати...
Відать таки поплив потихеньку. Бггг

Якщо поплив, то до грудня 2019-го той мост допливе до Турції :weep:



Re: крымский мост готов
bobayn
4 травня 2018 07:34:59
IP/Host: ---.130.176-17.soho.net.ua
гы... то есть строители таджики не договорились с местными сторожами по поводу охраны и именно поэтому светоч всея руси не проехал на е-мобиле по новому мосту? вот где настоящая демократия!!!


Re: крымский мост готов
bobayn
4 травня 2018 08:19:39
IP/Host: ---.130.176-17.soho.net.ua
та ладно, неделю по дождём. может таджики со сторожами договорится таки



Re: крымский мост готов
Wolter
4 травня 2018 09:32:52
IP/Host: ---.dynamic.zap.volia.net
MATPOC, 4 травня 2018 09:16:48
через переправу ездить некомфортно, поэтому многие не едут вообще.
можно зависнуть там под палящим солнцем.

==================================
Не едут не от этого. Просто ехать из европейской части Рашки было поездом или машиной 1500 км.,а сейчас 2500 (если взять Москву за основу) , из Питера было 1900 км.,а теперь почти 3000 !!!! Кому оно нах надо? С двумя ночевками,если с детьми. Да и поезда,если будут, тоже более двух суток как минимум. Вы думаете,что паром остановит автотуриста,если он уже двое суток был в пути?!!! Еще Черное море кацапу не нравится,так как ему оно холодное,для кацапа супер-засцяный бассеин в Турции,где более тридцати градусов полуссаки. Анапа в августе и та не заполняется у самих кацапов. Редкие любители Крыма туда в основном летают с середины июля до середины сентября. Тогда еще слабенький движняк есть,пляжи кое-где еще слегка заполняются,но и их уже поогораживали решетками.как в концлагере. Кацап в Сочи ездит на 2 месяца в году!!! Так что ни хера не увеличится. С 2013 количество туриста упало в 14 раз,с 7 миллионов в год,до 500-600 тысяч.
Население не получило более 3 миллиардов долларов себе прямо в карман с туризма,которые получали при Украине. Так шо... мост это пустое. Утраченные надёжи.



Re: крымский мост готов
Аналітик
4 травня 2018 11:56:32
IP/Host: ---.187.151.178.triolan.net
Дон Ягон, 4 травня 2018 11:41:00

Розгорнути попередні цитати...
Туди їздили лише за звичкою з совку, і мантри про дешеві ціни це тільки якщо відпочивати в сарайчику у бабусі, а так в криму в нормальних отелях НІКОЛИ не було дешевше, бо їм за 3 місяці треба на весь рік заробити.

Та канєшно, ти знаєш скільки кацапів перло автівками на крим по трасі Харків-Сімферопіль? Дохєра і більше.
Туча кацапні відправляла свої сім'ї в крим на все літо, наб'є картоплею повну машину і поїіхав в крим.
Де ти в турціїї за таку ціну будеш відпочивати все літо? ніде



Re: крымский мост готов
шуша
4 травня 2018 12:48:45
IP/Host: ---.volia.net
Аналитик, 4 травня 2018 11:56:32

Розгорнути попередні цитати...
Та канєшно, ти знаєш скільки кацапів перло автівками на крим по трасі Харків-Сімферопіль? Дохєра і більше.
Туча кацапні відправляла свої сім'ї в крим на все літо, наб'є картоплею повну машину і поїіхав в крим.
Де ти в турціїї за таку ціну будеш відпочивати все літо? ніде


Так. Ще й прімуси за собою тягали, щоб ту картоплю смажити. Жили дикунами в наметах, бо платити не хтілося за кемпінги. Позасирали всі місцеві вбиральні на пляжах так, що не можна було навіть підійти в радіусі три метри.

А вечорами дорослі перевдягалися та йшли "на промєнад" до місцевих барів та кафешек та ще й через губу розмовляли з офіціантками, бо ж це вони прийшли за свої гроші "вєчерок убіть".

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5587 ]  Стрaница Пред.  1 ... 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260 ... 280  След.

   Похожие темы   Автор   Ответы   Последнее сообщение 
В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. «Мой лицо уже в крови». Как соседи Сталина реагируют на ссору с Россией ...

Караганда

374

25.03.24, 11:54

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Поляки: украинцы вроде бы наши соседи, но у них какой-то другой менталитет... Они постоянно чего-то требуют, они постоянно попрошайничают, им только дай, дай, дай.

Saruman

5

14.02.24, 06:59

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. форумные хохлы, проявите сознательность!

termit

21

11.01.24, 21:58

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. форумные хохлы

termit

11

15.12.23, 18:37




[ Time : 0.277s | 20 Queries | GZIP : Off ]