Что пишут наши форумные соседи - 3


Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5587 ]  Стрaница Пред.  1 ... 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226 ... 280  След.
Автор  
#4441  Сообщение 04.09.17, 10:54  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: Міст керченських запрошуються спеціалісти констрктори
дуду
1 вересня 2017 14:35:52
IP/Host: ---.dynamic-FTTB.kharkov.volia.com
bot098, 1 вересня 2017 13:00:58
Сборный м.к. может выглядеть как угодно страшно для не специалиста в не завершённом виде.
Я сталкивался с балками которые монтируются уже по месту (на высоте) домкратами т.к. кран не может обеспечить требуемую точность.
Повторюсь, на ролике ничего страшного нет, обычная не завершёнка.

за такую "незавершёнку" пиздят ногами и выгоняют криворуких оправдальщиков на улицу под зад коленом с волчьим билетом.
это я тебе сын полка ольгинского, как спец по металлоконструкциям с 25-летним стажем говорю.



Re: Міст керченських запрошуються спеціалісти констрктори
valet
1 вересня 2017 15:50:15
IP/Host: 31.135.141.---
Или с бодуна клепали или мост начал по-тихоньку двигаться.Хер этих кацапов поймешь.Хотя для кацапа зазор полметра не зазор



Re: Міст керченських запрошуються спеціалісти констрктори
Астор
1 вересня 2017 16:00:35
IP/Host: ---.51-79-r.retail.telecomitalia.it
А керченский видно что криворукие строят. Такие вещи впопыхах, под давлением общественности, и с расчетом на публику, не строят. Это путь к катастрофе, когда все это рухнет и будут человеческие жертвы.



Re: Міст керченських запрошуються спеціалісти констрктори
Цумбайшпиль
1 вересня 2017 21:20:59
IP/Host: ---.redfactory.net.ua
Не инженер...но видел своими глазами...мост кацапы постоят - это точно, насколько он будет качественным покажет время...активно тянут дорогу Керчь - Севастополь 4 полосы строительство идет практически на всем протяжении, дорога проходит мимо Феодосии, вокруг гор, будет выходить в районе Симферопольского аэропорта и дальше на Севастополь - таких маштабных строек не видел в Крыму со времен Советского Союза, когда строили Крымскую АЭС.
Но не в этом суть, даже крымчане понимают, что все это не для жителей Крыма, потому как дорога должна была проходить по берегу Азовского моря, для развития туризма, все это строится для ВОЕННЫХ чтобы соединить Севастополь и кацапию...и поэтому будет построено, что от этого получит население...наверное ничего...кроме притока адыгейцев нанайцев и прочей шелупени...на сегодня и так в Крыму огромное количество Донецких Луганских и прочих "отдыхающих" елементов, у меня сложилось впечатление, что они просто бегут из Донецка чтобы не воевать...ходят прямые автобусы Горловка-Симферополь, Донецк-Симферополь...только большое количество полиции сдерживает их от всплеска преступности...местное население в тихом шоке от такого соседства...



Re: Міст керченських запрошуються спеціалісти констрктори
PRom
2 вересня 2017 19:33:36
IP/Host: 31.43.78.---
pupsD, 2 вересня 2017 19:14:21
"... после вчерашнего монтажа пролета крымского моста, одна опора просела на метр, вторая н :weep: а полтора. Просадка продолжается. Работы приостановлены, что делать, никто не знает. Надеются на остановку просадки опор.
Работникам велено соблюдать молчание."


Мля, це ж піндец, якщо правда!



Re: Міст керченських запрошуються спеціалісти констрктори
Владимир Р
2 вересня 2017 20:37:33
IP/Host: ---.volia.net
благодаря арке появилось много видео части моста над морем и стало видно ,что никакого моста нет.
посути над морем есть только арка и пару десятков недоделаных опор.



Трохи не серпень, але
slick
2 вересня 2017 22:16:36
IP/Host: 31.135.148.---
https://twitter.com/Ray_net_ua ... 93857

То о чем предупреждали эксперты сбылось, крымский мост "поплыл".
Опоры просели на 1- 1,5м, после монтажа главного пролета
Работы остановлены



Re: Трохи не серпень, але
Бяка
2 вересня 2017 22:17:37
IP/Host: 195.64.182.---
А ещё зима и весна впереди



Re: Трохи не серпень, але
OS
2 вересня 2017 23:04:58
IP/Host: ---.broadband.kyivstar.net
Слав, 2 вересня 2017 22:58:45

Розгорнути попередні цитати...
я не вірю покищо

на свіжих фотках таку просадку можна буде побачити



Re: Міст керченських запрошуються спеціалісти констрктори
Вимушений Киянин
2 вересня 2017 23:58:02
IP/Host: ---.under.net.ua
Поки наші патріоти не знищать елементи цього нелегального мостика - діла не буде.
Тут за 9-ть районів війна, за півострів мова не йде чомусь. Бо на 9-ти районах майно ахметова, а на цілому півострові майно громадян України захоплене лише.



Re: Міст керченських запрошуються спеціалісти констрктори
Слав
3 вересня 2017 12:27:07
IP/Host: ---.mobile.kyivstar.net
Змінили сніп цікаво


Re: Міст керченських запрошуються спеціалісти констрктори
Вимушений Киянин
3 вересня 2017 12:59:24
IP/Host: ---.under.net.ua
Немає інтересу до цілого крупного півострова в Україні, е лише інтерес до 9-ти розмародерених росіянами районів Донбасу.

Всі йдуть на поводу мрассії, про Крим не згадують, хоча саме з нього треба починати боротьбу проти мрассії. З Криму почалась агресія мрассії - Крим і має бути першим на порядку денному, але люди наче подуріли.


По мосту.
Його знищити треба ДРГ або іншими засобами. Це питання гідності для України як держави. Але сміливих немає, славних прадідів великих правнуки погані.



Re: Міст керченських запрошуються спеціалісти констрктори
svalker
3 вересня 2017 13:07:42
IP/Host: 185.149.21.---
Вимушений Киянин, 3 вересня 2017 12:59:24

Немає інтересу до цілого крупного півострова в Україні, е лише інтерес до 9-ти розмародерених росіянами районів Донбасу.

Всі йдуть на поводу мрассії, про Крим не згадують, хоча саме з нього треба починати боротьбу проти мрассії. З Криму почалась агресія мрассії - Крим і має бути першим на порядку денному, але люди наче подуріли.

По мосту.
Його знищити треба ДРГ або іншими засобами. Це питання гідності для України як держави. Але сміливих немає, славних прадідів великих правнуки погані.

Они того и ждут. Если мы не подорвём, они , вполне возможно, подорвут сами, и скажут:хохлы подорвали. Мост они не построят, ибо сие невозможно. А отмазка им нужна, как воздух. Так нам что,им в этом помогать, что ли?



Re: Міст керченських запрошуються спеціалісти констрктори
тарадайка
3 вересня 2017 13:23:53
IP/Host: 62.122.202.---
Andriy Zas, 3 вересня 2017 13:15:38

Раз в 4-5 років Азовське море повністю замерзає. По весні море поповнюється великими обсягами талої води з акваторії з акваторії Дону і Кубані. Після чого вся ця маса води і льоду попре у вузеньку Керченську протоку. Ніяких шансів.

а може міст і потрібен лише до виборів 2018 року, а потім його похеряють руками укродрг щоб мати привід для агресії
многоходовочка



Re: Міст керченських запрошуються спеціалісти констрктори
svalker
3 вересня 2017 13:21:06
IP/Host: 185.149.21.---
Andriy Zas, 3 вересня 2017 13:15:38

Розгорнути попередні цитати...
Раз в 4-5 років Азовське море повністю замерзає. По весні море поповнюється великими обсягами талої води з акваторії з акваторії Дону і Кубані. Після чого вся ця маса води і льоду попре у вузеньку Керченську протоку. Ніяких шансів.

Я смотрел проект. Там проектом предусмотрены телескопические саморегулирующиеся опоры. Во время весеннего ледохода опоры будут утапливаться, и конструкции Керченского моста будут погружаться под воду на безопасную глубину. После прохождения льдов мост вновь займет проектное положение. Воистину, это уникальный проект, равных которому нет во всём мире. Преклоняюсь перед гением русской инженерной мысли...



Re: Міст керченських запрошуються спеціалісти констрктори
PRom
3 вересня 2017 13:35:50
IP/Host: 31.43.78.---
svalker, 3 вересня 2017 13:21:06

Розгорнути попередні цитати...
Я смотрел проект. Там проектом предусмотрены телескопические саморегулирующиеся опоры. Во время весеннего ледохода опоры будут утапливаться, и конструкции Керченского моста будут погружаться под воду на безопасную глубину. После прохождения льдов мост вновь займет проектное положение. Воистину, это уникальный проект, равных которому нет во всём мире. Преклоняюсь перед гением русской инженерной мысли...


От троляка! :weep:



Re: Міст керченських запрошуються спеціалісти констрктори
Цумбайшпиль
3 вересня 2017 14:19:03
IP/Host: ---.redfactory.net.ua
Andriy Zas, 3 вересня 2017 13:15:38
Розгорнути попередні цитати...
Раз в 4-5 років Азовське море повністю замерзає. По весні море поповнюється великими обсягами талої води з акваторії з акваторії Дону і Кубані. Після чого вся ця маса води і льоду попре у вузеньку Керченську протоку. Ніяких шансів.

Я розумію, що ти вважаєш кацапів за недоумків...Гітлер теж так думав...а з приводу льоду наступне...міст споруджене не на самому вузькому місці протоки, льодяні затори трапляються в Керченській протоці раз в 8-10 років, в місці де зараз курсує паром, міст знаходиться на 3 кілометри південніше і акваторія в тому місці на 4 кілометри ширша, так що заторів там апріорі бути не може...на жаль міст буде...а нам потрібно самим будувати в державі і мости і дороги, і будувати краще за кацапів, а не заглядати на їхню роботу, як сорока в кістку...


Re: Міст керченських запрошуються спеціалісти констрктори
valet
3 вересня 2017 15:38:43
IP/Host: 82.207.82.---
PRom, 3 вересня 2017 13:06:32

Розгорнути попередні цитати...
Не втримає, сам знаєш. До того ж, якщо є просадка, то малоімовірно, що вона строго вертикальна, полюбому буде якесь відхилення.
Колись писав, що ту всю конструкцію на мулі скосопиздить. Але не сподівався, що так швидко

Просто дали нагрузку и поехало.А если ещё запустить машины-поезда вибрация все уничтожит

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#4442  Сообщение 05.09.17, 10:58  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Может нам у Пончика бомбу купить?
Petrovich
cьогодні в 08:58
IP/Host: ---.broadband.kyivstar.net
Ракеты у нас и свои есть.


Re: Может нам у Пончика бомбу купить?
Pадник
cьогодні в 09:00
IP/Host: ---.range86-153.btcentralplus.com
Можна по бартеру - ми йому ракети, він нам бімби.



Re: Может нам у Пончика бомбу купить?
bchfut
cьогодні в 09:01
IP/Host: 194.44.144.---
а самим зібрати слабо?



Re: Может нам у Пончика бомбу купить?
tracker
cьогодні в 09:02
IP/Host: ---.mobile.kyivstar.net
Нахуй эти посредники, можно сразу с хуйлом добазарится



Re: Может нам у Пончика бомбу купить?
Petrovich
cьогодні в 09:03
IP/Host: ---.broadband.kyivstar.net
bchfut, cьогодні в 09:01
а самим зібрати слабо?

это долго и дорого а тут бац и в донбассе больше нет ихтамнетов и крым кацапы сразу на место кладут


Re: Может нам у Пончика бомбу купить?
Miki Mastiffo
cьогодні в 09:04
IP/Host: 37.73.195.---
Это то, что я не решался озвучить.
Под видом иранских военных выменять пару бимб и сделать покерфейс



Re: Может нам у Пончика бомбу купить?
leelee@
cьогодні в 09:20
IP/Host: ---.adonis-o.com.ua
В таком случае, лучше заплатить ему, что он пульнул по Раше. Тогда к нам вообще претензий не будет.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#4443  Сообщение 05.09.17, 13:52  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
И даже Северная Корея это игра в войне против Украины.
Сметана
4 вересня 2017 20:48:34
IP/Host: 46.174.66.---

Она управляема нашим врагом. Так что ждите, скоро начнется .... :(

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#4444  Сообщение 05.09.17, 14:33  
Ветеран

Регистрация: 21.08.2016
Сообщения: 15153
Откуда: Москва
Благодарил (а): 7145 раз.
Поблагодарили: 795 раз.
Я бы ветку назвал - Записки из дурдома.

  Профиль  
  
    
#4445  Сообщение 05.09.17, 19:24  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: Фейсбук заблокував найбільшу львівську групу Варта1
Wolter
2 вересня 2017 09:40:12
IP/Host: ---.zp.velton.ua
Дык кто на хвейсбуке модерит? Кацапы,маргиналы и сисилисты.



Re: Фейсбук заблокував найбільшу львівську групу Варта1
Wolter
2 вересня 2017 09:48:41
IP/Host: ---.zp.velton.ua
DeL1T, 2 вересня 2017 09:22:43

тоталiтарна хуйня ваш фейсбук. Вк набагато краще був поки чоколяд брудними руками не взявся.

==========================
Ти що мелеш тут? ВК- шпійонскій кацапський ресурс! Навіть я,який проти будь яких обмежень особистості, підтримую закриття цієї гидоти.



Re: Фейсбук заблокував найбільшу львівську групу Варта1
Serge_D
2 вересня 2017 10:36:37
IP/Host: ---.opera-mini.net
так я это говортл 100 раз. в фб будут нещадно банить. вк самая свободная сеть из когда либо созданных. антикацапские группы там никто не банит.



Re: Фейсбук заблокував найбільшу львівську групу Варта1
Matvik
2 вересня 2017 12:23:09
IP/Host: ---.ip.litech.net
От не ясно - а з якого дива релігія в групах неприпустимо? А де припустимо? Це ж обговорення просто.
Взагалі так, Фб тоталітарний, задрало вже. Як якби не був кацапським - був би найзручнішим.



Re: Фейсбук заблокував найбільшу львівську групу Варта1
Eugnat
2 вересня 2017 14:10:10
IP/Host: ---.188.230.48.240.volia.net
Я той пост не читав, але не зрозуміла реакція спільноти: хіба новина, що у Львові 1 вересня перетворюють на церковну пропаганду?



Re: Фейсбук заблокував найбільшу львівську групу Варта1
svo1973
2 вересня 2017 15:10:28
IP/Host: ---.sta.lan.ua
Назріла потреба створення якоїсь нової соцмережі. Причому глобальної. Фейсбук гівном був і гівном залишився. Фактично ніша порожня.



Re: Фейсбук заблокував найбільшу львівську групу Варта1
ottarabannil
cьогодні в 18:18
IP/Host: ---.nos-oignons.net
Ну шо Пети придется восстанавливать ВК? бо там за антимоскальские группы не банили :gigi:

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#4446  Сообщение 05.09.17, 21:22  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: Diana Makarova наїхала на Вакарчука ...
Vadym Noskoff
cьогодні в 11:09
IP/Host: ---.sta.lan.ua
Ну тож не просто так він долучився до масонства, тепер годен і в президенти.. А хулє, скот схаває.


Re: Diana Makarova наїхала на Вакарчука ...
Dimich
cьогодні в 11:48
IP/Host: 195.140.244.---
Бяка, cьогодні в 11:40
Сліпий, cьогодні в 11:30
Почалась улюблена "на всі часи" забава українців - звинувачувати одне одного у зраді і з'ясовувати "хто тут кацап?" :(
Історія вчить нас тільки одному - що історія нікого нічому не вчить :-)o

+10000000000
От потому мы и в жопе.
Вы где-нить читали, чтобы кацапы так душили друг друга ??
Ну спасибо Диане за очередную вязанку дров в костер.

Бей своих, чтоб чужие боялись. Ничего нового.
Как по мне, то Вакарчук - один из тех, кого еще не покинул здравый смысл.
А вообще, отстаньте уже от трубадуров и не предъявляйте к ним никаких претензий, кроме творческих.
А то начинается: "перервав чи ні", "мабуть, вирішив... або... ", "не знаю, оплатили чи ні".



Re: Diana Makarova наїхала на Вакарчука ...
ксeня
cьогодні в 12:14
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Не наїжджайте на Славка. Він Божа Людина, відірвана внутрішнім рівнем моралі від зовнішнього світу. Такими, як він, мають бути хіба священники. я не перебільшую, перестаньте його травити, він не заслуговує на таке відношення.
Інша справа, що президентом він бути не може, і політиком ніякого рівня теж, з тих же причин. Він просто недієздатний на політичній посаді.



Re: Diana Makarova наїхала на Вакарчука ...
Курсант ХВВАУРЭ
cьогодні в 12:24
IP/Host: 91.201.180.---
Помнится "скорбела" эта "Божа людина" по утопшим в Сочах песнярах Александровского хора и еще с таким слезливым постом на страничке в Фейсбуке вылезла, а по погибшим пацанам ни разу так не отписался и все какими-то размытыми фразами отделывается о войне. Ну ведь реально ни одного "фронтового" концерта не дал... боится, что фото с "камуфляжного" концерта растиражируют в Кацапии. "Шоколадного барыгу" уже выбрали одного, а "музыкального" и подавно не надо.


Re: Diana Makarova наїхала на Вакарчука ...
Hardrock_feller_Kiyv
cьогодні в 13:21
IP/Host: ---.client.telesystems.ua
Сліпий, cьогодні в 11:34
Розгорнути попередні цитати...
Мабуть до волонтерства ніякого відношення не мають :-)o

все волонтеры в 10 раз мутнее Вакарчука.. Этоу ж точно 100%
так что не Макаровой об этом писать.



Re: Diana Makarova наїхала на Вакарчука ...
Hardrock_feller_Kiyv
cьогодні в 13:39
IP/Host: ---.client.telesystems.ua
Вообще-то я лично помню как Славко сам вышел и зазывал выходить и защищать город. Было это в день, когда Янукович выпустил в центре титушек, чтобы они громили и жгли авто и первые этажи. Киевляне помнят, был такой страшный день, но город справился с ними.
так что Макарова тупо пистит.
А где была в это день Макарова - я не знаю.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#4447  Сообщение 06.09.17, 07:10  
Участник
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 1439
Откуда: Россия, РБ, ЗАТО Межгорье
Благодарил (а): 3 раз.
Поблагодарили: 37 раз.
Россия
Корея отвлекает Америку а войска в Белорусии Украину
Сметана
5 вересня 2017 20:31:58
IP/Host: 46.174.66.---
А наступление будет на Мариуполь в течении 10 дней :( (если дождь не помешает, а если то после)
..отвлекающие маневры могут и в других местах границы
А Корея это не совпадение а по тому же плану из под мавзолея


сказочный дебил. Позже дописывает, что благодаря ему, план кремля провалился :zed:

Re: Корея отвлекает Америку а войска в Белорусии Украину
Сметана
5 вересня 2017 23:02:14
IP/Host: 46.174.66.---
Palermo, 5 вересня 2017 22:44:32
предлагаю: если наступления не будет, забанить кисломолочного нахуй и навсегда

а если ?

..после того как я открыл их карты то как то наступать ...

  Профиль  
  
    
#4448  Сообщение 06.09.17, 09:28  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: ШАНС! Уважаємиє тожегражданєетайстраньі, яким вже несила від жорстокої українізації
Гонсалес
5 вересня 2017 09:51:36
IP/Host: 93.77.27.---
ska, 5 вересня 2017 09:28:59
Это как бы разобраться надо ещё кто тожеграждане


ви, узкоязикі хахли, тут заробітчани


Неможливо виростити здорових і розумних дітей з дружиною чи чоловіком який п’є, вживає наркотики або виносить речі з хати. Так само неможливо виростити здорову і монолітну Націю з іншомовним «насєлєнієм» країни, яка не підтримує українську Мову, не знає українську Культуру і зневажає українську Історію. Неможливо розбудувати країну і перемогти ворога і окупанта з людьми, які на виборах голосують за представників окупанта, думають і говорять з окупантом на одній мові і вважають себе «адін на рот».


Re: ШАНС! Уважаємиє тожегражданєетайстраньі, яким вже несила від жорстокої українізації
Willie
5 вересня 2017 13:47:05
IP/Host: ---.opera-mini.net
svalker, 5 вересня 2017 13:43:51

Мне для того, чтобы получить российский паспорт, достаточно заявление написать. Собственно, мог просто остаться в Крыму, и даже заявление писать не пришлось бы. Не знаю. Почему-то я этого не сделал до сих пор. И с жильём, и с работой-не проблема. (В Крыму пришлось дом бросить.) А я вот как-то всё-таки в Украине и с Украиной. Но ТС это , видимо не нравится. Потому, что я говорю по-русски, я должен немедленно покинуть Украину, отстояв в очереди на КПП. Ну, или срочно выучить украинский. Да, и со мной вместе ещё несколько миллионов таких невдах.


яка проблема "вьіучить украинский"? Що зупиняє?



Re: ШАНС! Уважаємиє тожегражданєетайстраньі, яким вже несила від жорстокої українізації
svalker
5 вересня 2017 13:56:02
IP/Host: 185.149.21.---
Willie, 5 вересня 2017 13:47:05

Розгорнути попередні цитати...
яка проблема "вьіучить украинский"? Що зупиняє?

Да ничего. Я знаю украинский и свободно им владею. Просто живу в городе (да что там в городе-в области), где по-украински вообще никто не говорит. От слова нифига вообще. Им что, всем на Россию выпуливаться с неньки -Украины?



Re: ШАНС! Уважаємиє тожегражданєетайстраньі, яким вже несила від жорстокої українізації
Аналитик
5 вересня 2017 14:05:21
IP/Host: ---.120.204.91.enterra.dp.ua
svalker, 5 вересня 2017 13:43:51

Мне для того, чтобы получить российский паспорт, достаточно заявление написать. Собственно, мог просто остаться в Крыму, и даже заявление писать не пришлось бы. Не знаю. Почему-то я этого не сделал до сих пор. И с жильём, и с работой-не проблема. (В Крыму пришлось дом бросить.) А я вот как-то всё-таки в Украине и с Украиной. Но ТС это , видимо не нравится. Потому, что я говорю по-русски, я должен немедленно покинуть Украину, отстояв в очереди на КПП. Ну, или срочно выучить украинский. Да, и со мной вместе ещё несколько миллионов таких невдах.

Ну тебе ніхто не заставляє розмовляти українською, всі тебе розуміють і ти розумієш україномовних, нема ніяких проблем з комунікацією.
Але я тобі все одно рекомендую переходити на українську, мова впливає на свідомість, допоки ти спілкуєшся російською ти залишаєшся ментально частиною руського миру.
Чи ти думаєш дарма кацапи таких як ми, дражнять свідомими, чують де небезпека їхньому існуваню.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#4449  Сообщение 06.09.17, 10:10  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: Західні країни занадто часто підтримували клептократичний керівний клас України – The American
dacko2
5 вересня 2017 15:06:01
IP/Host: ---.te.ua
villar, 5 вересня 2017 14:11:47

The American Interest

Знов проплачена усскіми стаття

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#4450  Сообщение 06.09.17, 10:18  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Коил Українських емігрантів стане більше ніж Українців які проживать на Україні?
Цумбайшпиль
5 вересня 2017 15:10:49
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Настільки швидко йде хвиля еміграції з України, що мабудь порахувати дуже важко, ала все одно цікаво коли Українців в україні буде менше ніж поза кордонами?



Re: Коил Українських емігрантів стане більше ніж Українців які проживать на Україні?
Ali(UA)
5 вересня 2017 15:11:58
IP/Host: 47.199.168.---
Люди за границей натурализируются. Их тоже считать украинцами ?




Re: Коил Українських емігрантів стане більше ніж Українців які проживать на Україні?
Болукан
5 вересня 2017 15:12:13
IP/Host: ---.094.220.pools.vodafone-ip.de
Ніколи. То вже будуть не українці.


Re: Коил Українських емігрантів стане більше ніж Українців які проживать на Україні?
Цумбайшпиль
5 вересня 2017 15:15:06
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Болукан, 5 вересня 2017 15:12:13
Ніколи. То вже будуть не українці.

Чого...он подивітся навіть на ФУПі такі "патріоти" постійно дають поради?



Re: Коил Українських емігрантів стане більше ніж Українців які проживать на Україні?
Цікава
5 вересня 2017 15:18:02
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Ну, одна моя знайома, яка два роки тому виїхала з України в Канаду, сказала, що українцем бути набагато легше за кордоном, ніж в Україні. :)
Звідти навіть наші "реформи" сприймаються, як позитив.
І дійсно, он в Канаді є вже цілі містечка, де переважно українці живуть.

Думаю, при таких темпах за років 5 буде більше українців за кордоном, ніж в Україні
.



Re: Коил Українських емігрантів стане більше ніж Українців які проживать на Україні?
Болукан
5 вересня 2017 15:19:42
IP/Host: ---.094.220.pools.vodafone-ip.de
Цумбайшпиль, 5 вересня 2017 15:15:06
Розгорнути попередні цитати...
Чого...он подивітся навіть на ФУПі такі "патріоти" постійно дають поради?


А чому не давати? Є знання, досвід.....



Re: Коил Українських емігрантів стане більше ніж Українців які проживать на Україні?
Ламер
5 вересня 2017 15:21:30
IP/Host: ---.188.230.57.24.volia.net
Болукан, 5 вересня 2017 15:19:42

Розгорнути попередні цитати...
А чому не давати? Є знання, досвід.....

Це реклама борделю? :)



Re: Коил Українських емігрантів стане більше ніж Українців які проживать на Україні?
Oleksandr
5 вересня 2017 15:46:02
IP/Host: ---.60.103.87.rev.vodafone.pt
Цумбайшпиль, 5 вересня 2017 15:10:49
Настільки швидко йде хвиля еміграції з України, що мабудь порахувати дуже важко, ала все одно цікаво коли Українців в україні буде менше ніж поза кордонами?

Нічого не станеться, португалів живе за кордоно здається в два рази більше ніж в Португалії і нічого.




Re: Коил Українських емігрантів стане більше ніж Українців які проживать на Україні?
Ламер
5 вересня 2017 15:48:04
IP/Host: ---.188.230.57.24.volia.net
Oleksandr, 5 вересня 2017 15:46:02

Розгорнути попередні цитати...
Нічого не станеться, португалів живе за кордоно здається в два рази більше ніж в Португалії і нічого.

Ірландців, здається, аналогічно
ЗІ. За євреїв я взагалі мовчу... :)



Re: Коил Українських емігрантів стане більше ніж Українців які проживать на Україні?
MartinFierro
5 вересня 2017 15:58:29
IP/Host: ---.200-69-139.static.telmex.net.ar
Не панікуйте.
Візьміть Італію. Лиш у Аргентині, Бразилії та США живе 55 млн етнічних італійців, а усього у світі пр. 90 млн людей повністю, чи частково італійського походження.
При населенні Італії 61 млн.



Re: Коил Українських емігрантів стане більше ніж Українців які проживать на Україні?
Andriy Zas
5 вересня 2017 16:04:05
IP/Host: ---.hustler.volia.net
Цумбайшпиль, 5 вересня 2017 15:10:49
Настільки швидко йде хвиля еміграції з України, що мабудь порахувати дуже важко, ала все одно цікаво коли Українців в україні буде менше ніж поза кордонами?

В принципі вже. В одній Росії 30-40 млн. нащадків українців.



Re: Коил Українських емігрантів стане більше ніж Українців які проживать на Україні?
Цумбайшпиль
5 вересня 2017 19:05:18
IP/Host: ---.redfactory.net.ua
Andriy Zas, 5 вересня 2017 16:04:05
Розгорнути попередні цитати...
В принципі вже. В одній Росії 30-40 млн. нащадків українців.

Так якого вони там сплять? Замутили би кацапам майдан?



Re: Коил Українських емігрантів стане більше ніж Українців які проживать на Україні?
Рамзан Духовноскреперов
5 вересня 2017 16:56:09
IP/Host: ---.res.bhn.net
весь світ нащадки протоукрів
без йобнутих ніяк, статистика

а деякі йобнуті ще й кучкуються

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#4451  Сообщение 06.09.17, 10:22  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: Єдина країна світу, що серьозно допомагала кацапії останні 200 років - США
Laur Balaur
2 вересня 2017 21:58:56
IP/Host: 188.239.99.---
чекистское рагульё никак не могло вложить в свою голову сам факт того, что кто то может помочь безвозмездно. Так с этим и живут по сей день.



Re: Єдина країна світу, що серьозно допомагала кацапії останні 200 років - США
Турчинофф
2 вересня 2017 22:18:01
IP/Host: ---.206.252.172.pantele.net.ua
В 1991 США максимально пытались удержать СССР от развала. Буш считает своим личным поражением развал СССР. А известные окорочка Буша, это из его личных средств



Re: Єдина країна світу, що серьозно допомагала кацапії останні 200 років - США
svo1973
3 вересня 2017 00:46:57
IP/Host: ---.sta.lan.ua
Так, США стільки разів рятували Рашку без будь-якої вдячності з її боку, що виникає запитання: нахуя? :facepalm1:

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#4452  Сообщение 06.09.17, 11:01  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
У нас в генштабе что одни наркоманы сидят?
_ALeXX_UA
4 вересня 2017 02:34:55
IP/Host: ---.sta.lan.ua
По информации представителей украинского Генштаба, в ходе российско-белорусских «учений»Россия вынашивает планы вторжения«бойцов без знаков различия» на территорию Польши и Литвы и проложить сухопутный коридор в Калининградскую область.
Теперь понятно почему произошел Илловайск и прочие трагедии. С такими экспертами и профессионалами как наши генералы и их помощники если б не народ и добробаты в первые дни войны,то уже бы все просрали в самом начале под таким-то командованием.



Re: У нас в генштабе что одни наркоманы сидят?
_ALeXX_UA
4 вересня 2017 02:38:20
IP/Host: ---.sta.lan.ua
Южанин, 4 вересня 2017 02:37:24

Розгорнути попередні цитати...
Если бы такие истерички как ты взяли верх, то мы бы давно уже проиграли. Тебя вообще это ипет и для тебя это говорится?

Как может ПРЕДСТАВИТЕЛЬ ГЕНШТАБА молоть такую хуйню?



Re: У нас в генштабе что одни наркоманы сидят?
nik
4 вересня 2017 02:38:55
IP/Host: ---.cpe.net.cable.rogers.com
может.


Re: У нас в генштабе что одни наркоманы сидят?
Freelander
4 вересня 2017 02:40:20
IP/Host: ---.red-2-139-102.dynamicip.rima-tde.net
_ALeXX_UA, 4 вересня 2017 02:38:20
Розгорнути попередні цитати...
Как может ПРЕДСТАВИТЕЛЬ ГЕНШТАБА молоть такую хуйню?

А шо їм буде?



Re: У нас в генштабе что одни наркоманы сидят?
squeeze
4 вересня 2017 08:54:52
IP/Host: 88.135.202.---
Якби Генштаб "молов таку хуйню" в 2014 и розраховував на вторгнення москалів, то не було би Іловайського оточення.



Re: У нас в генштабе что одни наркоманы сидят?
svalker
4 вересня 2017 08:59:02
IP/Host: 185.149.21.---
И вообще, нехай ляхи с литвинами не расслабляются. А то заховались за широкой спиной парней из ВСУ и ещё нам и дули крутят (поляки, не литовцы, конечно. Литовцы молодцы.) А так увидят, что плюха может прилететь из Белоруссии, призадумаются. Кстати, с военной точки зрения не такой уж невозможный и невероятный вариант. История и порезче ходы знавала...


Re: У нас в генштабе что одни наркоманы сидят?
Kievlyanin
4 вересня 2017 09:06:32
IP/Host: 85.17.24.---
squeeze, 4 вересня 2017 08:54:52

Якби Генштаб "молов таку хуйню" в 2014 и розраховував на вторгнення москалів, то не було би Іловайського оточення.

В 14м гш до посдеднего противилсяоперации по перекрытию границы ибо эта операция засовывала армию в кишку между кацапами в раше и кацапами в виде сепаров...

Но такие дегенераты как тс коих было подавляющее большинство орали что это предательство .. что генштаб сливает границу.. что путин не нападет ибо он не самоубийца слать войска через границу ибо это открытая война...

Под давлением общества опреацию начали .. теперь такие как тс кричат что гш устроил илловайский котел.



Re: У нас в генштабе что одни наркоманы сидят?
Шарик72
4 вересня 2017 09:13:15
IP/Host: 93.78.252.---
Цікаво, а що буде, якщо кацапи візьмуть і захоплять Литву? Думаю, що за пару годин впораються при бажанні. І що буде далі? Думаєте, що США та решта країн НАТО тут же оголосять війну ядерному Кацапстану, згідно пункту 5 Вашингтонського договору 1947 року та пошлють свої війська визволяти нещасну Литву? Щось я дуже сильно сумліваюсь.



Re: У нас в генштабе что одни наркоманы сидят?
Svitlana Bykova
4 вересня 2017 09:14:48
IP/Host: ---.domashka.kiev.ua
Шарик72, 4 вересня 2017 09:13:15

якщо кацапи візьмуть і захоплять Литву? Думаю, що за пару годин впораються при бажанні. І що буде далі?

це напад на країну нато



Re: У нас в генштабе что одни наркоманы сидят?
Десантник
4 вересня 2017 09:45:20
IP/Host: 78.111.185.---
бредятина

весь Генштаб надо в натуре к наркологу сводить

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#4453  Сообщение 06.09.17, 12:16  
Старожил
Аватара пользователя

Регистрация: 31.08.2014
Сообщения: 7444
Благодарил (а): 82 раз.
Поблагодарили: 181 раз.
Былого пыла на хвупи нет, упадок и уныние налицо. Если такая тенденция даже среди самых отмороженных, то и в среднем дела идут на поправку. Это радует.

  Профиль  
  
    
#4454  Сообщение 06.09.17, 14:14  
Ветеран

Регистрация: 22.08.2014
Сообщения: 10847
Благодарил (а): 43 раз.
Поблагодарили: 242 раз.
Россия
Трамвайный хам писал(а):
Былого пыла на хвупи нет, упадок и уныние налицо. Если такая тенденция даже среди самых отмороженных, то и в среднем дела идут на поправку. Это радует.

До поправки там ещё далече.

_________________
Незалежность - очень странный предмет, вроде бы есть...
А потом сразу - нет :vata (почти (c) )

  Профиль  
  
    
#4455  Сообщение 06.09.17, 14:23  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 11.02.2016
Сообщения: 33079
Откуда: Россия
Благодарил (а): 313 раз.
Поблагодарили: 660 раз.
СССР
Трамвайный хам писал(а):
Былого пыла на хвупи нет, упадок и уныние налицо. Если такая тенденция даже среди самых отмороженных, то и в среднем дела идут на поправку. Это радует.
Какая еще поправка, ты о чем?

  Профиль  
  
    
#4456  Сообщение 06.09.17, 14:30  
Старожил
Аватара пользователя

Регистрация: 31.08.2014
Сообщения: 7444
Благодарил (а): 82 раз.
Поблагодарили: 181 раз.
Бенелявдов

13cat13

Мне пару наших оттуда человек (Днепр и Одесса) грят, что настроения в целом антиукраинские и прорусские. Причем чем чем дальше, тем больше. Но люди запуганы, зыбыть весну 14-го нелегко. Если эту запуганность как-то нейтрализовать, то власть будет сметена - с их слов.

  Профиль  
  
    
#4457  Сообщение 06.09.17, 14:47  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 23.08.2014
Сообщения: 18968
Благодарил (а): 5 раз.
Поблагодарили: 360 раз.
Россия
Турчинофф
2 вересня 2017 22:18:01
IP/Host: ---.206.252.172.pantele.net.ua
В 1991 США максимально пытались удержать СССР от развала. Буш считает своим личным поражением развал СССР.
------------

Во бред!

Ну ещё не поздно. Если США так переживают, то СССР можно восстановить! :)

  Профиль  
  
    
#4458  Сообщение 06.09.17, 18:53  
Прохожий
Аватара пользователя

Регистрация: 26.06.2015
Сообщения: 489
Откуда: Город над Вольной Невой. Пригород над Ижорой
Благодарил (а): 2188 раз.
Поблагодарили: 41 раз.
Россия
Бенелявдов писал(а):
Трамвайный хам писал(а):
Былого пыла на хвупи нет, упадок и уныние налицо. Если такая тенденция даже среди самых отмороженных, то и в среднем дела идут на поправку. Это радует.
Какая еще поправка, ты о чем?

Видимо, в смысле - многие там осознаЮт, что пора переобуваться. :rzach:
Помайданили и харэ. пришло время перекрещиваться в сторону смирения перед неизбежным возвращение в "русский мир". :smoke

  Профиль  
  
    
#4459  Сообщение 06.09.17, 19:54  
Старожил
Аватара пользователя

Регистрация: 31.08.2014
Сообщения: 7444
Благодарил (а): 82 раз.
Поблагодарили: 181 раз.
dimedrol писал(а):
Бенелявдов писал(а):
Трамвайный хам писал(а):
Былого пыла на хвупи нет, упадок и уныние налицо. Если такая тенденция даже среди самых отмороженных, то и в среднем дела идут на поправку. Это радует.
Какая еще поправка, ты о чем?

Видимо, в смысле - многие там осознаЮт, что пора переобуваться. :rzach:
Помайданили и харэ. пришло время перекрещиваться в сторону смирения перед неизбежным возвращение в "русский мир". :smoke

И он пришел трясётся весь,
А там опять далекий рейс...

  Профиль  
  
    
#4460  Сообщение 07.09.17, 03:12  
Завсегдатай
Аватара пользователя

Регистрация: 26.08.2014
Сообщения: 3456
Откуда: Волгодонск
Благодарил (а): 175 раз.
Поблагодарили: 120 раз.
Лютик писал(а):
Он настолько яркий пример продажности и предательства самого де себя несколько раз, что просто диву даешься.
Я до сих пор помню и смеюсь, как он укровские писэньки спивал да ёрничал над ними, и настолько талантливо что невозможно было не запомнить... помните эти его гоп-ця-ця на укроманер?


Это не тот Змей, который блестяще переделал, дабы постебаться над Мирным Киевом, который задротил в какой-то космосимулятор, старую песню: "На пыльных дорогах далеких планет..."?

  Профиль  
  
    
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5587 ]  Стрaница Пред.  1 ... 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226 ... 280  След.

   Похожие темы   Автор   Ответы   Последнее сообщение 
В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. «Мой лицо уже в крови». Как соседи Сталина реагируют на ссору с Россией ...

Караганда

374

25.03.24, 11:54

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Поляки: украинцы вроде бы наши соседи, но у них какой-то другой менталитет... Они постоянно чего-то требуют, они постоянно попрошайничают, им только дай, дай, дай.

Saruman

5

14.02.24, 06:59

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. форумные хохлы, проявите сознательность!

termit

21

11.01.24, 21:58

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. форумные хохлы

termit

11

15.12.23, 18:37




[ Time : 0.295s | 20 Queries | GZIP : Off ]