Нищук: хвилю з "генетикою" підняли російські ЗМІ, але я ще раз вибачаюсь


Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 816 ]  Стрaница 1, 2, 3, 4, 5 ... 41  След.
Автор  
#1  Сообщение 23.11.16, 21:55  
УкроТролль
Аватара пользователя

Регистрация: 26.08.2014
Сообщения: 10479
Благодарил (а): 15 раз.
Поблагодарили: 57 раз.
23.11.2016
Фото Укрінформ
Міністр культури Євген Нищук каже, що скандал через його висловлювання про генетику на Донбасі розкрутили російські ЗМІ.
Про це він заявив на брифінгу у середу.

"Ця ситуація почала розкручуватись, коли з ночі на деяких російських сайтах і виданнях почали чіпляти конкретне слово "генетика". Я хочу офіційно вибачитись, якщо це слово чи будь-що інше спричинило ту чи іншу образу", - сказав Євген Нищук і ще кілька разів попросив вибачення за слово "генетка" усіх, кого воно могло зачепити.

"Мене ніхто за всю мою діяльність, де я в Донбасі неодноразово був з виставами, отримав "кращу чоловічу роль" за роль Єсєніна російською мовою... Мене ніхто не може запідозрити у якійсь-там неповазі чи звинуваченні когось. Я завжди з великою повагою ставлюсь до будь-якого народу, людей різного віросповідання, не йшлося про якусь меншовартість чи "ущербность", як почали писати. Навпаки, у мене абсолютно зворотній був меседж", - сказав він.

"Я закликаю не піддаватись на цю іншу хвилю, в якій мене складно звинуватити. Я абсолютно толерантна людина і це проявляється в конкретних справах, проектах, підтримки і вшанування різних народностей в різних регіонах. Мене це шокує, але це справді добре пропрацьована історія певних російських пропагандистів, які почали приписувати, що він там вже має на увазі про генетику", - додав Євген Нищук.

"Сьогодні була сказана дуже хороша фраза: "Якщо вирвати з Біблії цитату, то може здатися, що її писав безбожник". Це (фрази про генетику - ред.) вирвана конкретна річ. Всі, хто потім постив у Фейсбуку, постив не з передачі, а уже з переробленої інформації російських сайтів", - сказав міністр.

ЧИТАЙ ТАКОЖ
#зашквар_нищука. Міністр культури збурив соцмережі висловлюванням про генетику на Донбасі
Нищук вибачився за слово "генетика"
На запитання, чи готовий він піти у відставку через це необережне висловлювання, Нищук відповів: "За що у відставку? За те, що я люблю українську культуру і віддаю їй з ранку до ночі свій час? Якщо це когось ощасливить – будь ласка. У чому хиба моя? Я за слово (генетика - ред.) вибачаюсь.
"Скільки кожного дня говорить кожний політик? Хтось пішов з Верховної Ради?" – додав він.

На прохання пояснити, що він мав на увазі у своєму висловлювання, Нищук відповів: "Всі люди рівні. Я якраз вболівав, аби був рівний доступ до інформації. Я казав, що було свідоме блокування доступу у деяких регіонах України до правдивої інформації, до розвитку культури, традиції і так далі".

"Коли було якесь переселення, люди не отримували потім повноцінної інформації про історію того краю, про традиції. Це робилося свідомо, це зрозуміла ситуація. Але я кажу, що наша місія – дати можливість доступу до цього", - підсумував міністр.

Як відомо, соціальні мережі збурило повідомлення, що міністр культури Євген Нищук під час ефіру на "Свободі Слова" телеканалу ICTV заявив, що на сході України "немає ніякої генетики". У ці міста радянською владою були свідомо заселені люди.

  Профиль  
  
    
#2  Сообщение 23.11.16, 21:57  
УкроТролль
Аватара пользователя

Регистрация: 26.08.2014
Сообщения: 10479
Благодарил (а): 15 раз.
Поблагодарили: 57 раз.
:hoh

  Профиль  
  
    
#3  Сообщение 23.11.16, 21:58  
Ветеран

Регистрация: 20.08.2014
Сообщения: 26396
Откуда: РФ
Благодарил (а): 3 раз.
Поблагодарили: 443 раз.
Россия
Слово - нэ гхоробец, хехе
Цитата:
"Ситуация, сложившаяся на Востоке и Юге – пропасть сознания. Более того, когда мы говорили о генетике в Запорожье, на Донбассе, то это города завезенные.

Нет там генетики, это сознательно завезенные (регионы – ред.).

Черкассы – славный гетманский и Шевченковский край.

Сам город Черкассы наполовину завезенный.

Почему? Потому что боялись шевченковского духа.

Это была технология Советского Союза", – сказал министр, отвечая на вопрос о причинах медленного распространения украинской культуры.

  Профиль  
  
    
#4  Сообщение 23.11.16, 21:59  
Ветеран

Регистрация: 20.08.2014
Сообщения: 26396
Откуда: РФ
Благодарил (а): 3 раз.
Поблагодарили: 443 раз.
Россия
:hoh

phpBB [media]

  Профиль  
  
    
#5  Сообщение 23.11.16, 22:07  
Ветеран

Регистрация: 07.02.2015
Сообщения: 19034
Откуда: Луганск
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 730 раз.
Новороссия
Тю, чего на человека накинулись? Ну сказал , то что думает, так ведь это идеология государства, что не так? Он что ли первый? Сеня вон тоже недолюдями называл.Просто другие персонажи пока сдерживаются, но периодически они проговариваются, что скачущих манкуртов русскоязычных тоже будут вешать, но потом...после москалей.

_________________
"В Украине с каждым годом становится все легче жить все хуже"(с)

  Профиль  
  
    
#6  Сообщение 23.11.16, 22:10  
Флудер
Аватара пользователя

Регистрация: 23.08.2014
Сообщения: 50844
Откуда: Питер
Благодарил (а): 16 раз.
Поблагодарили: 601 раз.
Россия
то то у аленушки братик контуженый.......на ато............это у них генетическое...хе хе.........

_________________
ще не вмерла украина?

  Профиль  
  
    
#7  Сообщение 23.11.16, 22:14  
Ветеран

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 49380
Благодарил (а): 31 раз.
Поблагодарили: 344 раз.
СССР
у слов Нищука могут быть и более серьезные последствия. "Это не только его невысокий образовательный уровень, будем говорить прямо - недалекость. Это проявились его искренние убеждения. Как говорит один мой знакомый, именно так начинается фашизм. Он приходит потихоньку, за дверцей постоит, потом пару фраз скажет, например, устами министра культуры", - говорит политолог Михаил Павлив.

только не фашист - нацист.
галичанин

_________________
Царi вам не дали Вкраїни

  Профиль  
  
    
#8  Сообщение 23.11.16, 22:16  
Ветеран

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 49380
Благодарил (а): 31 раз.
Поблагодарили: 344 раз.
СССР
Луганскийreal писал(а):
Тю, чего на человека накинулись? Ну сказал , то что думает, так ведь это идеология государства, что не так? Он что ли первый? Сеня вон тоже недолюдями называл.Просто другие персонажи пока сдерживаются, но периодически они проговариваются, что скачущих манкуртов русскоязычных тоже будут вешать, но потом...после москалей.
Сеня - еврей.

а этот - титульный протоукр ..кондовый

_________________
Царi вам не дали Вкраїни

  Профиль  
  
    
#9  Сообщение 23.11.16, 22:17  
Ветеран

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 49380
Благодарил (а): 31 раз.
Поблагодарили: 344 раз.
СССР
вопрос Аленушке

а можно любить неньку без Бандеры , Тараса и шарювар ?

_________________
Царi вам не дали Вкраїни

  Профиль  
  
    
#10  Сообщение 23.11.16, 22:19  
Флудер
Аватара пользователя

Регистрация: 23.08.2014
Сообщения: 50844
Откуда: Питер
Благодарил (а): 16 раз.
Поблагодарили: 601 раз.
Россия
генетическая контузия животным жидобандеризмом...........это уже не люди.........это нелюди

_________________
ще не вмерла украина?

  Профиль  
  
    
#11  Сообщение 23.11.16, 22:21  
Ветеран

Регистрация: 23.08.2014
Сообщения: 14161
Откуда: Москва
Благодарил (а): 162 раз.
Поблагодарили: 337 раз.
Россия
alenushka
Цитата:
23.11.2016
Фото Укрінформ
Міністр культури Євген Нищук каже, що скандал через його висловлювання про генетику на Донбасі розкрутили російські ЗМІ.
Про це він заявив на брифінгу у середу.

"Ця ситуація почала розкручуватись, коли з ночі на деяких російських сайтах і виданнях почали чіпляти конкретне слово "генетика". Я хочу офіційно вибачитись, якщо це слово чи будь-що інше спричинило ту чи іншу образу", - сказав Євген Нищук і ще кілька разів попросив вибачення за слово "генетка" усіх, кого воно могло зачепити.

"Мене ніхто за всю мою діяльність, де я в Донбасі неодноразово був з виставами, отримав "кращу чоловічу роль" за роль Єсєніна російською мовою... Мене ніхто не може запідозрити у якійсь-там неповазі чи звинуваченні когось. Я завжди з великою повагою ставлюсь до будь-якого народу, людей різного віросповідання, не йшлося про якусь меншовартість чи "ущербность", як почали писати. Навпаки, у мене абсолютно зворотній був меседж", - сказав він.

"Я закликаю не піддаватись на цю іншу хвилю, в якій мене складно звинуватити. Я абсолютно толерантна людина і це проявляється в конкретних справах, проектах, підтримки і вшанування різних народностей в різних регіонах. Мене це шокує, але це справді добре пропрацьована історія певних російських пропагандистів, які почали приписувати, що він там вже має на увазі про генетику", - додав Євген Нищук.

"Сьогодні була сказана дуже хороша фраза: "Якщо вирвати з Біблії цитату, то може здатися, що її писав безбожник". Це (фрази про генетику - ред.) вирвана конкретна річ. Всі, хто потім постив у Фейсбуку, постив не з передачі, а уже з переробленої інформації російських сайтів", - сказав міністр.

ЧИТАЙ ТАКОЖ
#зашквар_нищука. Міністр культури збурив соцмережі висловлюванням про генетику на Донбасі
Нищук вибачився за слово "генетика"
На запитання, чи готовий він піти у відставку через це необережне висловлювання, Нищук відповів: "За що у відставку? За те, що я люблю українську культуру і віддаю їй з ранку до ночі свій час? Якщо це когось ощасливить – будь ласка. У чому хиба моя? Я за слово (генетика - ред.) вибачаюсь.
"Скільки кожного дня говорить кожний політик? Хтось пішов з Верховної Ради?" – додав він.

На прохання пояснити, що він мав на увазі у своєму висловлювання, Нищук відповів: "Всі люди рівні. Я якраз вболівав, аби був рівний доступ до інформації. Я казав, що було свідоме блокування доступу у деяких регіонах України до правдивої інформації, до розвитку культури, традиції і так далі".

"Коли було якесь переселення, люди не отримували потім повноцінної інформації про історію того краю, про традиції. Це робилося свідомо, це зрозуміла ситуація. Але я кажу, що наша місія – дати можливість доступу до цього", - підсумував міністр.

Як відомо, соціальні мережі збурило повідомлення, що міністр культури Євген Нищук під час ефіру на "Свободі Слова" телеканалу ICTV заявив, що на сході України "немає ніякої генетики". У ці міста радянською владою були свідомо заселені люди.


на быдломове нет слова "генетика", приходится на клятом писать :vata

  Профиль  
  
    
#12  Сообщение 23.11.16, 22:21  
Ветеран

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 13828
Откуда: Тула
Благодарил (а): 21 раз.
Поблагодарили: 327 раз.
mik писал(а):
вопрос Аленушке

а можно любить неньку без Бандеры , Тараса и шарювар ?
Так это будет уже Россия, так что без шаровар, а уж тем более бандеры никак.

  Профиль  
  
    
#13  Сообщение 23.11.16, 22:21  
Завсегдатай

Регистрация: 05.09.2014
Сообщения: 2017
Благодарил (а): 174 раз.
Поблагодарили: 160 раз.
Фраер сдал назад :rzach:
Чебуренка его простила.

  Профиль  
  
    
#14  Сообщение 23.11.16, 22:43  
Ветеран

Регистрация: 07.02.2015
Сообщения: 19034
Откуда: Луганск
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 730 раз.
Новороссия
mik писал(а):
Сеня - еврей.

а этот - титульный протоукр ..кондовый

Украинство- не нация, а идеология, образ мышления, система взглядов. А кто там Сеня по маме-папе- пох. Укр он чистый , может выкрест.

_________________
"В Украине с каждым годом становится все легче жить все хуже"(с)

  Профиль  
  
    
#15  Сообщение 23.11.16, 22:45  
Ветеран

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 49380
Благодарил (а): 31 раз.
Поблагодарили: 344 раз.
СССР
Луганскийreal писал(а):
mik писал(а):
Сеня - еврей.

а этот - титульный протоукр ..кондовый

Украинство- не нация, а идеология, образ мышления, система взглядов. А кто там Сеня по маме-папе- пох. Укр он чистый , может выкрест.
этот укр давно уже в Уошингтоне
и там и останется

его не манят ланы и полонына.

а Нищук без смерек сдохнет как пес.

_________________
Царi вам не дали Вкраїни

  Профиль  
  
    
#16  Сообщение 23.11.16, 22:48  
Старожил
Аватара пользователя

Регистрация: 31.08.2014
Сообщения: 7444
Благодарил (а): 82 раз.
Поблагодарили: 181 раз.
Вуйко сначала мовыть потом пытаеццо думать, результат предсказуем.

Слово не воробей, топором не вырубишь.

Шо у минстэця на языке, то у чебура в голве.

  Профиль  
  
    
#17  Сообщение 23.11.16, 22:50  
Завсегдатай
Аватара пользователя

Регистрация: 16.08.2014
Сообщения: 3217
Благодарил (а): 136 раз.
Поблагодарили: 243 раз.
всем известно, что генетика это продажная девка капитализма :crazy:
ну а слова Нищука, что все люди равны ему еще аукнутся. Придет потомок неандертальца Игор Мирошниченко и объяснит, кто на Украине равнее равных

_________________
Псс, парень, не хочешь ли ты немного холинэстеразы?

  Профиль  
  
    
#18  Сообщение 23.11.16, 22:51  
Ветеран

Регистрация: 07.02.2015
Сообщения: 19034
Откуда: Луганск
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 730 раз.
Новороссия
mik писал(а):
этот укр давно уже в Уошингтоне

Да ты шо? Так это двойник по куеву бегает?))

_________________
"В Украине с каждым годом становится все легче жить все хуже"(с)

  Профиль  
  
    
#19  Сообщение 23.11.16, 22:52  
Ветеран

Регистрация: 07.02.2015
Сообщения: 19034
Откуда: Луганск
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 730 раз.
Новороссия
Трамвайный хам писал(а):
Шо у минстэця на языке, то у чебура в голве.

Так оно же тоже тут про хромосому постоянно болтает. Может надеется, что пройдет генетический тест ? :rzach:
За Велесова тревожно- у него вообще шансов ноль :rzach:

_________________
"В Украине с каждым годом становится все легче жить все хуже"(с)

  Профиль  
  
    
#20  Сообщение 23.11.16, 22:54  
Ветеран

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 49380
Благодарил (а): 31 раз.
Поблагодарили: 344 раз.
СССР
Луганскийreal писал(а):
mik писал(а):
этот укр давно уже в Уошингтоне

Да ты шо? Так это двойник по куеву бегает?))
когда ты его в Киеве видел )))))
он тут появляется разве что инкогнито

перетереть там с Беней-Аваковым

и - одратно эролайзом в Вашингтон))

_________________
Царi вам не дали Вкраїни

  Профиль  
  
    
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 816 ]  Стрaница 1, 2, 3, 4, 5 ... 41  След.

   Похожие темы   Автор   Ответы   Последнее сообщение 
В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Україна оштрафує російські авіакомпанії за польоти над Кримом на півмільярда

КазанТип

4

20.05.15, 18:40




[ Time : 0.263s | 21 Queries | GZIP : Off ]