Порошенко хоче для жителів ОРДЛО і Криму старі закордонпаспорти
1779 переглядів
0
Середа, 24 травня 2017, 17:05
0
0
0
Президент України Петро Порошенко доручив вирішити питання з забезпеченням громадян України, які перебувають на території ОРДЛО і в окупованому Криму, можливістю отримати закордонні паспорти старого зразка.
Про це Порошенко сказав на нараді по підготовці до набуття чинності безвізового режиму на пункті пропуску "Ягодин" на кордоні з Польщею.
"Якщо об'єктивно виникають проблеми з видачею паспортів тим, хто на окупованій території або в Криму, треба проаналізувати нашу нормативну базу і без паспортів їх залишати не можна. Якщо у нас немає підстав видавати їм біометричні паспорти, терміново, за погодженням СБУ з МЗС внести на розгляд Кабінету міністрів позицію, що для цих громадян ми можемо видавати паспорти старого зразка. Це питання має вирішити", - сказав Порошенко.
Як відомо, під час прес-конференції 14 травня президент Петро Порошенко заявив, що безвіз поки що не для окупованого Донбасу і Криму.
Так, відповідаючи на запитання, Порошенко заявив: "Зможуть (відчути переваги безвізу – ред.), коли Крим і Донбас будуть повернуті Україні. Зараз цими перевагами зможуть користуватися тимчасово переміщені особи після проведення відповідної процедури".
http://www.pravda.com.ua/news/ ... 4892/Для немовкающих перевожу крымчанам и донбасянам тока паспорта старого образца. А Фобос уже губу раскатал.

[/quote][/spoiler]
Ну ты и дурик. За 500$, точнее за долю этой суммы для ОВИР, любой крымчанин формально превратится в "временно перемещённое лицо". Причём если надо то СБУ и справочки соответствующие выдаст. С жителями ЛДНР тоже самое.[/quote]
Уже не выдаст.[/quote]
Ты дурень совсем? За бабло выдают и будут выдавать. Ещё и рекламные акции в Крыму организуют в соцсетях.
На писульки Пороха всем насрать. Справки с изображением амерских президентов рулят.[/quote]
Смешно. Весь смысл в безвизе-это сэкономить бабло.
А Порох заставит крымчан платить дорого.
