Что пишут наши форумные соседи - 3


Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5587 ]  Стрaница Пред.  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 280  След.
Автор  
#1381  Сообщение 30.07.15, 14:15  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: Кэмерон в бешенстве
Ирокез
cьогодні в 12:31
IP/Host: ---.dynamic-FTTB.datasvit.net (UA)
kubanets, cьогодні в 12:29

Розгорнути попередні цитати...
баюс-баюс

знаете вы правы. кэмерон просто оттого в бешенстве что не понял всей глубины угрозы. дело не в режиме россии и не в ху ле. дело в русском народе. около ста миллионов человек на планете (ну убеерем детей)- около 50 откровенно ненавидят остальное человечество готовы умирать и убивать за то чтобы либо покорить либо уничтожить его. тут нужен очень холодный разум чтобы придумать как наказать русский народ.



Re: Кэмерон в бешенстве
iринкa
cьогодні в 12:32
IP/Host: ---.ett.ua (UA)
Vera, cьогодні в 12:32

цікаво, які механізми ще можуть бути застосовані. який план є?

Полоний - хорошая ответка :)



Re: Кэмерон в бешенстве
iринкa
cьогодні в 12:34
IP/Host: ---.ett.ua (UA)
Myroslava, cьогодні в 12:32

kubanets, cьогодні в 12:29

iринкa, cьогодні в 12:26

не, болезный, он твоему гитлеренышу яду попить еще даст. И вы все отрыгнете

баюс-баюс

або кловани або справді не розуміють суки скільки горя принесли

они - недочеловеки, какая-то боковая убогая ветвь. Половина человеческих качеств у них отсутствует. Видимо, чтобы другие пугали ими детей, когда не слушаются.



Re: Кэмерон в бешенстве
iринкa
cьогодні в 12:43
IP/Host: ---.ett.ua (UA)
kubanets, cьогодні в 12:40

Розгорнути попередні цитати...
Тем как фуп льет уже год крокодильи слезы по пассажирам Боинга, в упор не замечая страдания и смерть мирных жителей Донбасса.

От же ж тупое! Сунули свои свиные рыла с Буками, пролили столько крови и брешуть. Ну, точно неандертальцы. И лезут же со своими вонючими вяками к людям. И терпим, так как толерантные :) Лучше бы, конечно, в гниющий Байкал вас всех. Ничего, мельницы богов мелют медленно, но верно. На детях аукнется, не переживай



Re: Кэмерон в бешенстве
iринкa
cьогодні в 13:04
IP/Host: ---.ett.ua (UA)
Ирокез, cьогодні в 12:58

iринкa, cьогодні в 12:57

Ирокез, cьогодні в 12:54

пусть пишет. тем самым мы понимаем психологию врага- а это очень важно. и ни на какой он ни на работе просто один из 89 процентов. таких там десятки миллионов. смотрите и не воротите нос- вот что такое РУССКИЕ.

Нет, "русские" - это нормальное слово, а это - паРашники от мамок-алкоголичек и дебилов-отцов.

увы- думаю нет. 89 процентов за! и будут за еще больше. кто эти проценты? или 11 процентов русский а 89 парашники? да их же сто миллионов- кто они?

нет, русский - это пока звучит. Толстой - русский. А это - расеяне, просто навоз

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#1382  Сообщение 30.07.15, 15:38  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Рассею - вон из ООН!
Компанійська варта
27 липня 2015 00:24:05
IP/Host: ---.62.90.212.it-tv.org (UA)
А как сделать так.,чтобы лишить агрессивную рассею влияния в ООН, лишить права накладывать вето на решение совбеза и ставить палки в колёса мирному урегулированию конфликтов...

Есть ли механизмы исключения рассеи из ООН, как страны-агрессора?

Варианты - в студию! :idea:

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#1383  Сообщение 30.07.15, 15:42  
Прохожий
Аватара пользователя

Регистрация: 26.06.2015
Сообщения: 489
Откуда: Город над Вольной Невой. Пригород над Ижорой
Благодарил (а): 2188 раз.
Поблагодарили: 41 раз.
Россия
Лютик писал(а):
Re: Кэмерон в бешенстве
Что за затравка-то? Что так расстроило (кинорежиссёра? ) Кэмерона? :crazy:

  Профиль  
  
    
#1384  Сообщение 31.07.15, 16:19  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Бабуля захотела в Крым!
Компанійська варта
cьогодні в 12:33
IP/Host: 212.90.62.--- (UA)
Пришла непонятка, откудова не ждали...

Наша бабуля 70-ти лет, киевлянка, вдруг захотела поехать в Крым отдохнуть, дескать, подруга нашару ей элинг на пару недель оставляет...Причём, что всё предыдущее время она, как все, поддерживала Майдан, слала небольшие свои денежки в помощь АТО, переругалась со всеми родственниками-ватниками....и тут такое! 8-:

Мотивация - ВНИМАНИЕ !- " Они там (наша власть) ничего не делают (не воюют, не отбивают) - так почему нельзя поехать в отдохнуть в Крым? Я ненадолго, и денег им оставлять не буду - всё повезу с собой!"

Нет, родственники всем миром, конечно, сказали бабе, почём в Париже рубероид - и она уже едет в Затоку, но осадок остался - как мог человек, поддерживавший революцию, вдруг захотеть отдыхать в оккупированный Крым?

Мой вариант ответа кроется в подчёркнутой выше фразы - "они ничего не делают - значит, можно ехать?" А это значит, что чем дальше мы будем молча глотать оккупацию Крыма и Лугандона, то тем больше наших граждан будет внутренне легализировать их...особенно те, кто 2/3 сознательного возраста прожил в "совке" :pioneer:
Отака херня, малята! :blush2:



Re: Бабуля захотела в Крым!
Компанійська варта
cьогодні в 12:48
IP/Host: ---.62.90.212.it-tv.org (UA)
А.Сурженко, cьогодні в 12:43

бабулька має кацапське коріння скоріш за все. то воно так зазвичай несподівано бува дає знати :D

Не, не має, чиста українка. але половину свідомого життя прожила в ссссрі 8-: ще памятає, колу за крим не сперечались....от підсвідомість і показала



Re: Бабуля захотела в Крым!
Лимарь
cьогодні в 12:59
IP/Host: ---.111.65.serverpronto.com (US)
Тому, хто поїде відпочивати зараз в Крим, треба плюнути в морду. І руки не подавать до кінця життя.



Re: Бабуля захотела в Крым!
Лимарь
cьогодні в 13:45
IP/Host: ---.111.65.serverpronto.com (US)
Щек, cьогодні в 13:34

гадаю, що старенькій можна пробачити її примху
хай з"їздить.
багато радощів бачили вони у своєму житті?

Перед тим як їхати, подумай про десантників, які згоріли в пекельному вогні ІЛ-76. Подумай про армійців, добровольців, мирних!!! які теж загинули в цій необявленій війні. Ти все ще хочеш "пробачити її примху
хай з"їздить"? Тоді ти падло і мразь. А може дурень, що нічим не краще.




Re: Бабуля захотела в Крым!
DeL1T
cьогодні в 14:13
IP/Host: ---.under.net.ua (UA)
так а внатуре если она там денег не станет оставлять то пусть едет.

главное ни копейки с собой не вести для местных. со своей мивиной и палаткой. на тролике с симфа .

таксистам нихера не платить. пусть жрут расею. таксисты там наибольшие ватники.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#1385  Сообщение 01.08.15, 19:21  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: Сеня - в энергетичному сектори, кризова ситуация.
valet
31 липня 2015 14:28:13
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net (UA)
Power, 31 липня 2015 14:23:54

Коли 25% лихварям відкатуешь - звичайно криза..чо..Даешь під 100% кредити енергоринку !

Да,страну,кстати,погубит одна вещь-откаты.И это не преувеличение.Наши просто взяли пример с кацапов и решили всю экономику построить на откатах Только клоуны забыли что у кацапов откаты восполняются из земли ,благодаря нефти и газу а у нас откаты из убытков-то есть из кредитов.Только по этой одной причине чуда и роста ,априори,произойти не может и крах неизбежен.



Re: Сеня - в энергетичному сектори, кризова ситуация.
Damian
31 липня 2015 14:30:48
IP/Host: 195.34.74.--- (UA)
Турчинофф, 31 липня 2015 14:22:23

может нагнетает?

я вчера писал--жена работает в теплоэлектроенергетике сказала будет полный писец,даже не веерные отключения.Даже ТЕЦ будут отключать.




Re: Сеня - в энергетичному сектори, кризова ситуация.
RSP
31 липня 2015 14:38:41
IP/Host: ---.enet.vn.ua (UA)
DeL1T, 31 липня 2015 14:36:22

Розгорнути попередні цитати...
то може досі соплі жувати, а пора відімкнути неплатників до зимівлі.

Правильно
Чого там мєлочіться
Подумаєш якісь там мами одиночки, пенсіонери за 70, інваліди
Очистимо від них Україну
І зажівьйом




Re: Сеня - в энергетичному сектори, кризова ситуация.
valet
31 липня 2015 14:41:04
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net (UA)
Это можно назвать одним словом:непрофессионализм.О зраде и вредительстве я просто думать не хочу.Уже всем давно понятно:чувак не на своем месте.



Re: Сеня - в энергетичному сектори, кризова ситуация.
DeL1T
31 липня 2015 14:43:12
IP/Host: ---.under.net.ua (UA)
RSP, 31 липня 2015 14:38:41

Розгорнути попередні цитати...
Правильно
Чого там мєлочіться
Подумаєш якісь там мами одиночки, пенсіонери за 70, інваліди
Очистимо від них Україну
І зажівьйом

Хай платять. Чому я плачу, а якась мама не платить? Тоді я теж кину платити і буду ті гроші пропивати, наприклад.

Хай обирає або памперси або газ. 100 років тому жили і без того і без того, тому не потрібно росказувати, що це неможливо.




Re: Сеня - в энергетичному сектори, кризова ситуация.
DeL1T
31 липня 2015 14:43:42
IP/Host: ---.under.net.ua (UA)
DFMB, 31 липня 2015 14:38:23

Розгорнути попередні цитати...
я так поняв Бомбас уже давно відключили ?

цю зиму газ на донбас подаватися не буде.



Re: Сеня - в энергетичному сектори, кризова ситуация.
DeL1T
31 липня 2015 14:52:29
IP/Host: ---.under.net.ua (UA)
LSD, 31 липня 2015 14:50:28

Розгорнути попередні цитати...
без світла, телевізора, радіо, холодильника............ Звичайно, що Сеню потрібно гнати і уже давно.


плати і користуйся світлом і холодильником.

чому ви закликаєте красти? може їй і у магазині можна красти бо вона мама одиначка, чи пенсіонерка-похуїстка?




Re: Сеня - в энергетичному сектори, кризова ситуация.
DeL1T
31 липня 2015 15:04:06
IP/Host: ---.under.net.ua (UA)
LSD, 31 липня 2015 14:59:48

Розгорнути попередні цитати...
А з чого Ви взяли?

ну я вважаю що користуватися благом і не платити бо в мами пріорітетніші памперси, а у пенсіонерки пріорітетніший набор для в*язання... це все одно що красти. і нічого не станеться якщо їх відключити, а лише додасть дисципліни.

а якщо не відключати, то кинуть платити всі, ібо нема дурних. я теж можу знайти цікавіші речі ніж платити за квартиру.




Re: Сеня - в энергетичному сектори, кризова ситуация.
А.Сурженко
31 липня 2015 15:12:58
IP/Host: 2001:4c28:4000:721:185:26:182:--- (IPv6)
DeL1T, 31 липня 2015 15:11:51

Розгорнути попередні цитати...
такі рахунки будуть лише у 2 найбільш морозні місяці - січень і лютий. а зараз рахунки менше ніж при Януковичі. тобто якщо 100 грн кожний місяць відкладати, то реально сплатити.

це якщо лінь субсидію оформлювати. хоча тим хто живе офіційно по прописці це як 2 пальця обісцять.

ти ще скажи що зараз долляр меньше ніж при януковичу, проізд на трамваі і шматок сала :D
а яким законом регулюються субсидіі?




Re: Сеня - в энергетичному сектори, кризова ситуация.
DeL1T
31 липня 2015 15:22:43
IP/Host: ---.under.net.ua (UA)
А.Сурженко, 31 липня 2015 15:21:13

Розгорнути попередні цитати...
шановний, люди бажають щось поісти, хоч раз на день. дітям потрібні дитячи продукти. ти наприклад знаєшь скільки зараз коштують памперси чи дитячі суміші? вони підскочили в 3-5 разів порівнянно с тим, що було при Януковичу. а зарплатня залишилась на рівні 1500 грн

ну от таким людям треба і вимкнути газ. хай в лісі топлять вогнище і там готують свою їжу.



Re: Сеня - в энергетичному сектори, кризова ситуация.
78rus
31 липня 2015 15:30:20
IP/Host: ---.static.vega-ua.net (UA)
Турчинофф, 31 липня 2015 14:28:04

я не понял, кого он обвиняет, что ситуэйшон кризова? Он ПМ... это его зона отвественности

что ты ноешь?
газпром выпороли..
это ж самое главное в энергетике..




Re: Сеня - в энергетичному сектори, кризова ситуация.
DeL1T
31 липня 2015 15:40:13
IP/Host: ---.under.net.ua (UA)
Rubicon, 31 липня 2015 15:38:16

Розгорнути попередні цитати...
та пох...
хай вимикають повністю.

доречі я теж за. в мене утеплені стіни, вікна.
обложуся ковдрами. і вночі можу електрикою дотоплювати.
якого хєра я маю сплачувати за матінок-одиначок, бухарів і т.п. - не зрозуміло....




Re: Сеня - в энергетичному сектори, кризова ситуация.
DeL1T
31 липня 2015 15:57:06
IP/Host: ---.under.net.ua (UA)
даже я имею право на субсидию, ибо официально нигде не работаю, тоесть безработный.

я б оформил но мне нужно перепрописываться, а для этого посетить военкомат. а мне сцыкотно, одну повестку я уже проигнорил, а возраст для армии самое то. лучше переплачу за квартиру, чем так рисковать.




Re: Сеня - в энергетичному сектори, кризова ситуация.
Ruza
31 липня 2015 16:10:53
IP/Host: ---.friproxy.biz (NL)
DeL1T, 31 липня 2015 16:06:53

Розгорнути попередні цитати...
киевенерго бесплатно ставит - только счетчики купи.

http://kyivenergo.ua/articles/aktsii/29

Я уже ходил... Там 1000 грн за каждый киловат сверх 1,5 лимита. Такой счётчик будет "окупаться" моими детьми.



Re: Сеня - в энергетичному сектори, кризова ситуация.
DeL1T
31 липня 2015 19:15:37
IP/Host: 176.104.9.--- (UA)
окрім того є ще одна сторона медалі. зрозуміло що тарифи для всіх однакові, і з усіх збирають потрошку в спільний котел енергетиків.... так чому це я маю скидати в спільний котел за себе і за того пенса? я проти нього нічого не маю, але просто хай не користується благами або економить, а не за мій рахунок ця благочинність.



Re: Сеня - в энергетичному сектори, кризова ситуация.
ottarabannil
31 липня 2015 19:30:01
IP/Host: ---.kyivstar.net (UA)
Порка Газпрома Украиной идет по плану!



Re: Сеня - в энергетичному сектори, кризова ситуация.
Ruza
31 липня 2015 19:54:23
IP/Host: ---.friproxy.biz (GB)
DeL1T, 31 липня 2015 19:15:37

окрім того є ще одна сторона медалі. зрозуміло що тарифи для всіх однакові, і з усіх збирають потрошку в спільний котел енергетиків.... так чому це я маю скидати в спільний котел за себе і за того пенса? я проти нього нічого не маю, але просто хай не користується благами або економить, а не за мій рахунок ця благочинність.

От блядь опять пенсы винаваты у педрил! Таки тот пенс тебе скидывался на обучение тебе долбоёбу, ну то таке. Начинай нахуй пенсов и молодых мам с детьми отстреливать...
Педробот = дебил.




Re: Сеня - в энергетичному сектори, кризова ситуация.
cynic
31 липня 2015 20:14:52
IP/Host: ---.lightspeed.miamfl.sbcglobal.net (US)
Ruza, 31 липня 2015 20:10:21

Розгорнути попередні цитати...
А що їм лишається? Бідні бабки будуть тільки тішитися надією :( Бо вони не в змозі платити... А разом з тим якщо таких бабуль відсотків 30 на будинок то цей будинок буде першим кандидатом на відключення взимку.

Гуртуватися.а не по своїх квартирках сидіти і чекати чогось.Єдиний вихід.Зібрати всіх в домі,пояснити і почати щось робити.Бо ,виходячи з провалу минулої зими,ця буде гірша (і можливо по морозах і по обезпеченню).Бачу в тому-кооперації і ІНЦІАТИВІ єдиний вихід.ніхто не поможе.якщо ти сам собі не поможеш.І сусіду,з його допомогою.




Re: Сеня - в энергетичному сектори, кризова ситуация.
cynic
31 липня 2015 20:20:49
IP/Host: 99.4.173.--- (US)
Ruza, 31 липня 2015 20:14:28

Розгорнути попередні цитати...
А малозабезпеченим верствам населення окрім надій Кріль нічого не залишив. Їм банально нема про що думати бо немає ресурсу щось змінювати або доповнювати утеплення :(

У кожної людини є інстинкт самооборони,самовиживання.І він повинен штовхати людей на ДІЇ,а не чекання ,надію дістати щось від когось.Без того інстинкту-людина не жилець.Якщо не сьогодні то завтра.А цинічно кажучи- не потрібний баласт для здорового суспільства.Знаю що то жорстко і навіть жорстоко,але це потрібна необхідність для людей,щоб суспільство було здорове.



Re: Сеня - в энергетичному сектори, кризова ситуация.
cynic
31 липня 2015 20:43:31
IP/Host: ---.lightspeed.miamfl.sbcglobal.net (US)
А.Сурженко, 31 липня 2015 20:31:16

Розгорнути попередні цитати...
а як підготуватися з пенсією 950 грн?

Ось тут писали про кооперування старих між собою....Хоча я і розумію всю трагедію таких людей.вони в багатьох випадках винуваті самі,що то того дійшли.Готуй санки з літа -народна приказка.яка втілює вкову практику народу.В молодості треба було думати,що старість прийде і готуватися до того.Тривіальна істина.всім відома.але більшістю просто ігноруєма.До пори і часу.




Re: Сеня - в энергетичному сектори, кризова ситуация.
Rubicon
31 липня 2015 23:00:14
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net (UA)
а в чому проблєма ?
у вугіллі ?
немає де купувати ???
ха-ха-ха...
кроля повішати за яйця нафуй просто на Майдані за таке...
суку очкасту блять...




Re: Сеня - в энергетичному сектори, кризова ситуация.
Юрий
31 липня 2015 23:18:09
IP/Host: ---.kyivstar.net (UA)
Помните факью Кролю которое ему показал гаишник ?

Теперь дули под столом ему крутят все министры :D




Re: Сеня - в энергетичному сектори, кризова ситуация.
SimSim
cьогодні в 00:45
IP/Host: 176.126.237.--- (RO)
Южанин, cьогодні в 00:21

Розгорнути попередні цитати...
Это саботаж. Нам нужно всю энергетическую стратегию выстраивать из того, что у нас нет источников топлива из Лугандона. Просто нет.

А если появится , то появится. Внесем коррективы.

А пока их нет.

Тебе нужно, кроме выстраивания стратегии, обеспечить её реализацию.
Т.е. перестроить схемы передачи мощностей (по-просту воздушно-кабельных линий и подстанций), перестроить логистику и перевалку (места бункеровки) углей, а у тебя ни денег, ни времени, ни материальных запасов.
Перестраивать нужно годами при плановом финансировании всех участников этой "стратегии". Частных и государственных. :)

Поэтому, чем быстрее завершится кавардак в стране, тем быстрее появятся инвесторы, которым в концессию нужно сдать всё, что только можно.
Концессионеров же можно и нужно выбирать исходя из соображений безопасности, уравновешивая восток и запад.

Короче, уголь сейчас можно вытряхнуть из ахметки, вывезя антрацит из лугандона. Если будет ерепенится, то не только днепропетровскую дтэк отобрать взад, но и киевскую. Ишь рыжа, сучка крашена. :(




Re: Сеня - в энергетичному сектори, кризова ситуация.
Турчинофф
cьогодні в 09:34
IP/Host: ---.206.252.172.pantele.net.ua (UA)
SimSim, cьогодні в 09:29

Турчинофф, cьогодні в 09:24

SimSim, cьогодні в 08:49

лугандон имеет заходы воздушных линий со стороны россии
как минимум, проектировались две воздушки, причем судя по скорости строительства, техусловия они готовили ещё в августе (!)

линии построены осенью прошлого года, оборудование (трансформаторы и выключатели) возили для него практически открыто,
а фуповские соревновались в глупых предположенях о характере груза
только пару человек уверенно сказали по фото, что именно возят, но их как всегда не приняли к сведению

луганда не останется без электричества полностью

вот и прекрасно, не понимаю тогда, зачем мы туда до сих пор подаем э/э? Прекрасный повод рубануть рубильник -нема угля!

Как ты себе представляешь это рубание?
Норт же написал, что отрубить можно только с отрубанием подконтрольных собственных территорий.
Линии транзитом ходят пересекая по несколько раз границы. Там всё перемешано.
Это не три нитки захода на остров крым. :)


да можно отрубать ветки и направления, транзитные оставлять....




Re: Сеня - в энергетичному сектори, кризова ситуация.
Тутмос
cьогодні в 12:36
IP/Host: 94.178.66.--- (UA)
Тутмос, 31 липня 2015 15:59:58

Розгорнути попередні цитати...
не... Угля на Приднепровской ТЭС хватит лишь на сутки работы. Так шо дела действительно хреновые...

И таки не подвели: прошли сутки и... Приднепровская ТЭС остановилась. Полностью! ((((

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#1386  Сообщение 01.08.15, 20:10  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Перейти до списку форумів » Список тем
Когда Крым станет украинским
North
cьогодні в 14:50
IP/Host: 93.76.3.--- (UA)
... это будет рай.

Там не будет русских туристов. От слова вообще.
Да и вата местная тоже свалит. А та, что останется будет сидеть тихо-тихо...

Сейчас украинцы туда не едут, потому как взападло.
А потом русские ездить не будут. Тагилы всякие разные, нижневартовски, тамбовы с рязанями...
А Питер и Москва будут старательно учить полтавську говирку украинської мови.
И носить значки с Макаревичем и Ахеджаковой...

Вотъ.




Re: Когда Крым станет украинским
Wolter
cьогодні в 14:52
IP/Host: ---.zp.velton.ua (UA)
Ну 5 миллионов Украина обеспечит. А вата пусть идёт нах! Потом,годика через 2 поедут Европейцы,а немцы уже через год.



Re: Когда Крым станет украинским
кокошник
cьогодні в 14:56
IP/Host: ---.opera-mini.net (EU)
ПатриоТТ, cьогодні в 14:51

Я бы даже туда съездил тогда... Ялта Симеиз. Ностальжи всеж...

молодець, бути проституткою це таке настольжі




Re: Когда Крым станет украинским
North
cьогодні в 15:30
IP/Host: 93.76.3.--- (UA)
WebMan, cьогодні в 15:20

Розгорнути попередні цитати...
не в обиду, но дурень -- думкою богатие...


Я хочу в Мирный. Нехай буде дурень.
В 13 не сложилось, было много работы. В 14 не до отдыха было. И сейчас хватает работы, но...
Затокой душу не обманешь...

Бляди
Севастополь должен быть как Дебальцево! Разрушен нна...

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#1387  Сообщение 01.08.15, 20:26  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: Опять нехватка угля :gigi:
Андрей_Одесса
cьогодні в 14:37
IP/Host: ---.broadband.tenet.odessa.ua (UA)
Кот Баюн, cьогодні в 13:26

Сёдня остановили последнюю работающую турбину на Приднепровской ТЭС
причина - нехватка угля
по той же причине в пятницу частично остановлена Славянская ТЭС
и это, джентельмены, летом!!!


Ну кто еще хочет отпустить Лугандон ?




Re: Опять нехватка угля :gigi:
Читач
cьогодні в 14:57
IP/Host: ---.60.90.212.it-tv.org (UA)
Іде обгрунтування відновлення економічних зв'язків з окупованими регіонами.
Ближче до зими договори будуть підписувати про поставки.
Тому твердження про "отсутствіє логічєскіх дєйствій" є сильно спірним




Re: Опять нехватка угля :gigi:
Laur Balaur
cьогодні в 15:04
IP/Host: ---.239.90-38.link-kremen.net (UA)
Hardrock_feller_Kiyv, cьогодні в 13:53

Розгорнути попередні цитати...
мол у народа упала покупательская способность.

Смею вас поправить - акуительно упала




Re: Опять нехватка угля :gigi:
Читач
cьогодні в 15:24
IP/Host: ---.60.90.212.it-tv.org (UA)
iринкa, cьогодні в 15:22

Объясните - а погромы будут? Ой, т.е., отключения электричества?


будуть,
у нас і в пустелі умудряються втопитись - реформатори ж

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#1388  Сообщение 01.08.15, 20:31  
Завсегдатай
Аватара пользователя

Регистрация: 24.08.2014
Сообщения: 2853
Благодарил (а): 13 раз.
Поблагодарили: 63 раз.
Россия
Цитата:
Re: До уваги Львівян!!
Sava
cьогодні в 17:56
IP/Host: ---.broadband.kyivstar.net (UA)
телефонував до знайомої лікарки,каже що постійно є бійці з ато.
їжа жалюгідна.
зараз збираюся поїхати..
приїду-відпишу...

Что есть постийно, ижа и жалюгидна?

  Профиль  
  
    
#1389  Сообщение 01.08.15, 20:55  
Старожил

Регистрация: 01.09.2014
Сообщения: 6646
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 113 раз.
Цитата:
Бабуля захотела в Крым!
Компанійська варта
cьогодні в 12:33
IP/Host: 212.90.62.--- (UA)
Пришла непонятка, откудова не ждали...

Наша бабуля 70-ти лет, киевлянка, вдруг захотела поехать в Крым отдохнуть, дескать, подруга нашару ей элинг на пару недель оставляет...Причём, что всё предыдущее время она, как все, поддерживала Майдан, слала небольшие свои денежки в помощь АТО, переругалась со всеми родственниками-ватниками....и тут такое! 8-:

Мотивация - ВНИМАНИЕ !- " Они там (наша власть) ничего не делают (не воюют, не отбивают) - так почему нельзя поехать в отдохнуть в Крым? Я ненадолго, и денег им оставлять не буду - всё повезу с собой!"

так а внатуре если она там денег не станет оставлять то пусть едет.

главное ни копейки с собой не вести для местных. со своей мивиной и палаткой. на тролике с симфа .

таксистам нихера не платить. пусть жрут расею. таксисты там наибольшие ватники.

Хм...
Вопрос....Дык, они и при Украине в Крыме все с собой возили...
В чем протест то????

  Профиль  
  
    
#1390  Сообщение 01.08.15, 22:14  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
До уваги Львівян!!
Sava
cьогодні в 17:44
IP/Host: ---.broadband.kyivstar.net (UA)
УВАГА! У ВИННИКІВСЬКОМУ ВОЄННОМУ ГОСПІТАЛІ лежить 4 бійців, яких взагалі ніхто не відвідує (ні рідня - бо з ін.областей, ні волонтери)!
ПРОШУ ВІДВІДАТИ ЇХ хоч би по разу!
Найкраще нести їм домашню страву (і, звичайно, ж літні фрукти-ягоди), бо за 3 тижні 1 раз!! дали котлети (більше м`ясного не було), картоплі жодного разу не було, лише перловка і манка на воді..
2 бійців в урології (4 поверх): 11 палата - айдарівець Євген, 12 палата - прикордонник. І 2 бійців в неврології (8 поверх) в 11 палаті - 20-літній хлопчина і 40-літній мужчина.
ПРОШУ ВАС!!
Транспорт до госпіталя: 1. пряма маршрутка 29: Залізничний вокзал-Городоцька-пл.Митна-Личаківська-Тракт Глинянський-Лисиничі-Госпіталь; йде що15-20 хв. 2. маршрутка 36: від Костелу Ольги і Єлизавети на Привокзальній-через Личаківську-центр Винник, а там пересадка на маршрутку до госпіталя (але та винниківсько-госпітальна ходить лише до обіду, та можна перейтися - там 2 невеликі зупинки.




Re: До уваги Львівян!!
Рамзан Духовноскреперов
cьогодні в 18:34
IP/Host: 68.200.178.--- (US)
хм
в госпитале кончилось мясо?

заявление в прокуратуру

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#1391  Сообщение 01.08.15, 23:46  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Якщо Ви українець, як Ви особисто боретесь з намаганням кацапстану знищити Вас і Україну?
vuico
27 липня 2015 21:48:38
IP/Host: 2001:4c28:4000:721:185:26:182:--- (IPv6)
Чи не очевидно для Вас, що під загрозою саме існування українського народу, не лише
держави? Кацапія вже відкрито показує, що готова нищити український етнос лише
за те, що він відкрито заявляє про своє існування.За прояв будь-яких символів, що
показують в людині українця, розпорюють живіт, відрубують руку, здирають шкіру,
просто вбивають.

То ж що ви будете робити? Чи робите? Чи захищаєте себе? Чи бачите перспективи
вижити в своїй ідентичності ?
ІМХО, війна з кацапстаном має пронизати всі сфери життя українців. Думка про
знищення кремлівської орди має не покидати нас від "світанку до заходу", та і вночі
мають снитись віщі сни про знищення мордору.
Я давно не купляю нічого з кацапії,
агітую не їздити туди на роботу, відкинув всі контакти з кацапським бізнесом.
Я стараюсь не переходити на кацапоізиг, навіть коли співрозмовник ні бе ні ме
українському, вживаю українську в бізнесі, технічних документах, всюди, де
є така можливість.Ну і, звичайно, зібрав тривожний рюкзак, купив аптечку,
мисливський карабін.

Але ця загроза стала перманентною, вона вимагає побудови якоїсь стратегії
захисту і виживання.Потрібно включати колективний розум для створення
такої стратегії, поодинці просто вимремо як мамонти.

Думається, всі українці мають згуртуватись в намаганні перемогти і вижити.
На владу чоколядокролів надії нема, всякі європи і піндоси бачили нас десь.
Пишіть, що треба робити, щоб якнайбільше вразити одвічного ворога-кацапію,
як прискорити перемогу.У нас нема іншого виходу - перемога або смерть.




Re: Якщо Ви українець, як Ви особисто боретесь з намаганням кацапстану знищити Вас і Україну?
Freddy Perry
28 липня 2015 04:30:17
IP/Host: ---.airbites.net.ua (UA)
Любому украинцу доступно средство борьбы - телефонное минирование кырыма и кацапии с андроида по скайпу и левому вай-фаю. Нужно пару тысяч на левый телефон.



Re: Якщо Ви українець, як Ви особисто боретесь з намаганням кацапстану знищити Вас і Україну?
Freddy Perry
28 липня 2015 04:40:35
IP/Host: ---.airbites.net.ua (UA)
В рунете нужно сеять сепаратизм - имарат кавказ, приморские партизаны, уральские деньги напечатаные росселем - работы непочатый край



Re: Якщо Ви українець, як Ви особисто боретесь з намаганням кацапстану знищити Вас і Україну?
Freddy Perry
28 липня 2015 05:37:32
IP/Host: 188.230.62.--- (UA)
Те кто а оккупации могут ПИСАТЬ НА ДЕНЬГАХ ЛОЗУНГИ ПРОУКРАИНСКИЕ и аккуратно сливать в народ, это минимум.



Re: Якщо Ви українець, як Ви особисто боретесь з намаганням кацапстану знищити Вас і Україну?
Freddy Perry
28 липня 2015 06:05:58
IP/Host: ---.airbites.net.ua (UA)
Время разговоров с кацапами закончилось, их нужно убивать как тараканов, чем больше тем лучше. Если вы сами не можете убивать руссотряпок, то помогайте тем кто может.



Re: Якщо Ви українець, як Ви особисто боретесь з намаганням кацапстану знищити Вас і Україну?
Freddy Perry
28 липня 2015 06:42:44
IP/Host: 188.230.62.--- (UA)
Проще убить всех кацапов



Re: Якщо Ви українець, як Ви особисто боретесь з намаганням кацапстану знищити Вас і Україну?
Freddy Perry
28 липня 2015 06:46:49
IP/Host: ---.airbites.net.ua (UA)
Можно ходить по супермаркету с шилом и резать и портить кацапские товары, можно набрать полную корзину кацапских товаров и оставить её в уголку хай разбирают потом



Re: Якщо Ви українець, як Ви особисто боретесь з намаганням кацапстану знищити Вас і Україну?
Freddy Perry
28 липня 2015 06:48:17
IP/Host: ---.airbites.net.ua (UA)
Надол кстате составиь список всех музыкантов выступавших в оккупированном кырыме и ебашить их



Re:
Лусьтрація
28 липня 2015 07:00:50
IP/Host: 37.73.252.--- (UA)
Щодо "проще убить всех кацапов". Я знаю в Києві одну кацапку з Ростова, їй десь 50, живе скількись років в Україні без громадянства. Упорота рашистка, просто огидна вульгарна баберя. Ви б її убили просто за те що вона кацапка? Ні. Бо ми не садисти. Вбивати на війні, в бою. А тут треба щось робити набагато важче : перемогти духовно, інформаційно, морально.




Re: Якщо Ви українець, як Ви особисто боретесь з намаганням кацапстану знищити Вас і Україну?
Freddy Perry
28 липня 2015 07:02:14
IP/Host: ---.airbites.net.ua (UA)
Я би вбив. показово. й написав "так буде з кожною кацапською бляддю"



Re: Якщо Ви українець, як Ви особисто боретесь з намаганням кацапстану знищити Вас і Україну?
Freddy Perry
28 липня 2015 07:03:52
IP/Host: ---.airbites.net.ua (UA)
Пермогти духовно собак або свиней можна? Ні! Отож і з кацапами. Це жиди нас гонять в бій, а можна вбивати і без бою, головне результат. Вбий кацапа! Сам живи й радій!



Re: Якщо Ви українець, як Ви особисто боретесь з намаганням кацапстану знищити Вас і Україну?
Freddy Perry
28 липня 2015 07:13:21
IP/Host: ---.airbites.net.ua (UA)
Звертаюсь до всіх - мсти за Небесну Сотню, мсти за українскьких патріотів Криму та Донбасу, мсти за загиблих у війні (підло названій АТО)

Мсти як вмієш, як можеш. Бо

ЯКЩО НЕ ТИ ТО ХТО?




Re: Якщо Ви українець, як Ви особисто боретесь з намаганням кацапстану знищити Вас і Україну?
Wolter
28 липня 2015 08:45:22
IP/Host: ---.zp.velton.ua (UA)
Я уверен на все 100%,что начни сейчас ВСУ освобождать Донбасс, орки бы стали бежать,бросая всё. И технику тоже. Они уже полностью деморализованы. Неделя и Донбасс наш. Так же я уверен,что Путлер засцыть напасть,да и бесполезно. Но НЕ Я ВЕРХОВНЫЙ ГЛАВНОКОМАНДУЮЩИЙ... Шо с меня взять.....

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#1392  Сообщение 01.08.15, 23:47  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Боже, и эти выродки с проржавевшими мозгами считаются людьми?

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#1393  Сообщение 03.08.15, 00:45  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 20.08.2014
Сообщения: 9320
Благодарил (а): 184 раз.
Поблагодарили: 165 раз.
Haiti
Цитата:
уральские деньги напечатаные росселем - работы непочатый край

Самое время, на дворе ведь 92 год :rzach:

  Профиль  
  
    
#1394  Сообщение 03.08.15, 01:20  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 04.10.2014
Сообщения: 12264
Благодарил (а): 380 раз.
Поблагодарили: 446 раз.
Россия
argut писал(а):
Цитата:
Re: До уваги Львівян!!
Sava
cьогодні в 17:56
IP/Host: ---.broadband.kyivstar.net (UA)
телефонував до знайомої лікарки,каже що постійно є бійці з ато.
їжа жалюгідна.
зараз збираюся поїхати..
приїду-відпишу...

Что есть постийно, ижа и жалюгидна?
Еда дерьмо! Как-то так!

_________________
Политика — это патологическая сфера человеческих взаимоотношений, когда страсти есть, а секса нет

  Профиль  
  
    
#1395  Сообщение 03.08.15, 01:27  
Старожил

Регистрация: 06.09.2014
Сообщения: 5402
Благодарил (а): 65 раз.
Поблагодарили: 106 раз.
Belarus
А по сути.... Если сделать выборку высказываний местных уникумов, то получим то же самое. Вам так не кажется?

  Профиль  
  
    
#1396  Сообщение 03.08.15, 01:43  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 04.10.2014
Сообщения: 12264
Благодарил (а): 380 раз.
Поблагодарили: 446 раз.
Россия
Re: на строительстве Керченского моста начались проблемы
де Хто [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
2 серпня 2015 23:47:51
IP/Host: ---.lds.net.ua (UA)

Не построят, потому что нету комсомольско-молодежных бригад и трудовой вахты.
А если построят, то нужно будет наморозить в нашей части моря айсберги со льда за зиму и пусть плывут себе в пролив.

_________________
Политика — это патологическая сфера человеческих взаимоотношений, когда страсти есть, а секса нет

  Профиль  
  
    
#1397  Сообщение 03.08.15, 01:59  
Старожил

Регистрация: 06.09.2014
Сообщения: 5402
Благодарил (а): 65 раз.
Поблагодарили: 106 раз.
Belarus
woland69 писал(а):
Re: на строительстве Керченского моста начались проблемы
де Хто [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
2 серпня 2015 23:47:51
IP/Host: ---.lds.net.ua (UA)

Не построят, потому что нету комсомольско-молодежных бригад и трудовой вахты.
А если построят, то нужно будет наморозить в нашей части моря айсберги со льда за зиму и пусть плывут себе в пролив.
:zed: :zed: :zed: :zed:

  Профиль  
  
    
#1398  Сообщение 03.08.15, 03:05  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 04.10.2014
Сообщения: 12264
Благодарил (а): 380 раз.
Поблагодарили: 446 раз.
Россия
muliar [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 01:03
IP/Host: 109.229.2.--- (UA)

На мій погляд, цей міст Україна дозволити будувати ніяк не може (замовчування факту - це вже злочин). Мають бути задіяни усі методи не виключаючи знищення мосту та тих хто цьому завадить.

_________________
Политика — это патологическая сфера человеческих взаимоотношений, когда страсти есть, а секса нет

  Профиль  
  
    
#1399  Сообщение 03.08.15, 09:56  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
у друга 6 детей - отменили льготы многодетным?
Изя Шниперсон
cьогодні в 21:55
IP/Host: 80.70.67.--- (UA)
вчера пришло письмо что все льготы отменяются

теперь платить за все в полном объеме

коммунальные , питание в школе, проезд,
отмена так же государственной социальной помощи ,
ранее освобождались от уплаты земельного налога на земельные участки
Женщины, родившие пятерых или более детей и воспитывающие их до восьмилетнего возраста имеют право на пенсию по возрасту после достижения 50 лет -
и еще 17 льгот вот они - http://amma.org.ua/products/3078615

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#1400  Сообщение 07.08.15, 09:07  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Шо будет с дорогами на западной Украине после децентрализации?
A.I.
5 серпня 2015 10:47:58
IP/Host: 2601:83:4100:9b40:492b:fd49:417c:--- (IPv6)
Шо будет с дорогами на западной Украине после децентрализации?

И так с дорогами швах между сёлами, а после децентрализации дороги между сёлами только за свои деньги, без Киева.
А заводов или других крупных плательщиков в бюджет нэма, и шо будет?




Re: Шо будет с дорогами на западной Украине после децентрализации?
RSP
5 серпня 2015 10:48:55
IP/Host: ---.enet.vn.ua (UA)
заробітчани скинуться і відремонтують.



Re: Шо будет с дорогами на западной Украине после децентрализации?
DFMB
5 серпня 2015 10:53:51
IP/Host: ---.FTTB-users.kopiyka.net (UA)
з дорогами дійсно швах, але вихід є

для іногородніх зробити платно :shuffle:

ті шо туристи тіпа




Re: Шо будет с дорогами на западной Украине после децентрализации?
Ser
5 серпня 2015 11:09:32
IP/Host: ---.intelekt.cv.ua (UA)
Спочатку през-підарас з Дніпра робив дороги в Центрпальній Україні за рахунок всіх решти областей і заходу особливо...
Потім захід нагнав підараса рижого і презом став підарас з Північноїх України де в хорунжівку поробив доріг знову ж за рахунок всіх і західної України особливо...
По тім Донбас вибрав презом наступного підараса не разу не опущеного і дороги робилися виключно в Донецьку, ЗАХІД вигнав злодія

Але наступний кучерявий п..с НІЧОГО НЕ РЕМОНТУЄ на ЗАХІЙДНІ УКРАЇНІ ТАК ТОЧНО певно буде ремонтувати дороги деб ви думали - ? Правильно після танкових траків в Донецьку

ДОРОГИ ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ НЕ РЕМОНТУВАЛИСЯ НІЯК понад 25 років, вони вже нікому нічого не винні ВОНИ ПОТРЕБУЮТЬ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ




Re: Шо будет с дорогами на западной Украине после децентрализации?
Ser
5 серпня 2015 11:34:34
IP/Host: ---.intelekt.cv.ua (UA)
DeL1T, 5 серпня 2015 11:32:03

Розгорнути попередні цитати...
поганому танцору завжди хтось винен.
стільки крадіїв як на західній нема ні в одній області.
одні куми та синочки всюди...


А з чого такі дивні висновки??

Чи просто так аби висрати, приїдь поїдь по наших дорогах , а крадіїв разом з презами постачали в БІЛЬШОСТІ Схід Центр і Київ то місто центр корупції і крадіїв так що мимо сери ще...




Re: Шо будет с дорогами на западной Украине после децентрализации?
Марта
5 серпня 2015 11:39:12
IP/Host: 188.230.15.--- (UA)
Taras.ua, 5 серпня 2015 11:36:50

Я розумію, що болить своє, але давай будемо об"єктивними. Доріг нема ніде. Навіть в Києві.

Але найбільше крадіїв чомусь саме на ЗУ



Re: Шо будет с дорогами на западной Украине после децентрализации?
Ser
5 серпня 2015 12:14:20
IP/Host: ---.intelekt.cv.ua (UA)
А за який ХЕР ВСЯ ЗАХІДНА УКРАЇНА платить ПОДАТКИ НА ДОРОГИ??
ДЕ ВОНИ?? починаючи з 2004 року




Re: Шо будет с дорогами на западной Украине после децентрализации?
Jugend
5 серпня 2015 12:28:48
IP/Host: ---.60.90.212.it-tv.org (UA)
Слав, 5 серпня 2015 11:46:11

Хуже чем сча небудет их и так тут неделали в отличие от донецка и киева

при том что нач укравтододора Проник из тернополя



Re: Шо будет с дорогами на западной Украине после децентрализации?
PRom
5 серпня 2015 13:49:54
IP/Host: 31.43.81.--- (UA)
У нас всюди дороги хірові, окрім сходу. На кожному відео з АТО дорожнє покриття як за бугром. Старались риги для себе коштом інших областей



KitKat
5 серпня 2015 13:56:21
IP/Host: 91.244.40.--- (UA)
Чжан, 5 серпня 2015 13:50:44

Розгорнути попередні цитати...
авжеж,
...Німеччина,
гарний приклад,
не забувай нагадувати , що німецькі траси побудовані ще Гітлером....

націонал-соціалізм рулить!


Как этот поток бреда сопоставим с утверждением - ...за кордоном ти їдеш по платній трасі. ?
И второе - если за кордоном есть платная трасса, то рядом обязательно есть безплатная трасса, по качеству не хуже платника




Re: Шо будет с дорогами на западной Украине после децентрализации?
Бартка
5 серпня 2015 18:33:53
IP/Host: ---.opera-mini.net (EU)
A.I., 5 серпня 2015 10:47:58

Шо будет с дорогами на западной Украине после децентрализации?

Ну чому кацапи так переживають
за дороги в Галичині?
У них вдома, у Підмосков'ї доріг взагалі немає.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5587 ]  Стрaница Пред.  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 280  След.

   Похожие темы   Автор   Ответы   Последнее сообщение 
В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. «Мой лицо уже в крови». Как соседи Сталина реагируют на ссору с Россией ...

Караганда

374

25.03.24, 11:54

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Поляки: украинцы вроде бы наши соседи, но у них какой-то другой менталитет... Они постоянно чего-то требуют, они постоянно попрошайничают, им только дай, дай, дай.

Saruman

5

14.02.24, 06:59

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. форумные хохлы, проявите сознательность!

termit

21

11.01.24, 21:58

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. форумные хохлы

termit

11

15.12.23, 18:37




[ Time : 0.186s | 20 Queries | GZIP : Off ]