За что, спрашивается, майдан стоял?


Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 26 ]  Стрaница 1, 2  След.
Автор  
#1  Сообщение 02.07.15, 22:17  
Ветеран

Регистрация: 23.08.2014
Сообщения: 11527
Благодарил (а): 507 раз.
Поблагодарили: 280 раз.
СССР
В Киеве желто-блакитные заборы перекрашивают в черный цвет.

Изображение

  Профиль  
  
    
#2  Сообщение 02.07.15, 22:18  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 26515
Откуда: Масква
Благодарил (а): 100 раз.
Поблагодарили: 2511 раз.
Vietnam
Негра ждут?

  Профиль  
  
    
#3  Сообщение 02.07.15, 22:20  
Ветеран

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 49336
Благодарил (а): 31 раз.
Поблагодарили: 344 раз.
СССР
феерично покрасили забор на Днепрогесе

везде сквозь жовто-блакит проступает ржавчина :hoh :hoh

что то это символизирует..

нужно было сначала все ошкурить - потом грунтовкой - а потом уже жовто -блакыт накладывать

_________________
Царi вам не дали Вкраїни

  Профиль  
  
    
#4  Сообщение 02.07.15, 22:21  
Ветеран

Регистрация: 23.08.2014
Сообщения: 11527
Благодарил (а): 507 раз.
Поблагодарили: 280 раз.
СССР
Порошенко потребует от ВР запретить балаклавы в мирных местах

Президент Петр Порошенко намерен просить Верховную Раду запретить ношение в мирных местах масок-балаклав. Об этом он сообщил на совещании с силовиками во Львове.

«Я намерен внести в Раду представление о запрете ношения балаклав в мирных местах», - отметил Президент.

По словам Порошенко, в Украине в последнее время в два раза возросло количество преступлений, совершенных гражданами в масках-балаклавах, сообщают Украинские новости.

Президент считает, что его инициатива может повлиять на снижение преступности.

  Профиль  
  
    
#5  Сообщение 02.07.15, 22:23  
Ветеран

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 13827
Откуда: Тула
Благодарил (а): 21 раз.
Поблагодарили: 327 раз.
Да и плакат на русском языке и это в Киеве, жесть, предали "революцию"

  Профиль  
  
    
#6  Сообщение 02.07.15, 22:23  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 18.09.2014
Сообщения: 17334
Откуда: Мытищи
Благодарил (а): 3476 раз.
Поблагодарили: 1345 раз.
Россия
_vortex_

А Майдан вообще за что то стоял?Одни бомжи там стояли :crazy: :crazy: :crazy: И теперь эти Порошенки -пьяни,благодаря бомжам окучивают всю Украину :vata :vata :vata

  Профиль  
  
    
#7  Сообщение 02.07.15, 22:24  
Ветеран

Регистрация: 23.08.2014
Сообщения: 11527
Благодарил (а): 507 раз.
Поблагодарили: 280 раз.
СССР
Сбежавший с 2 миллиардами гривен директор Департамента жилищно-коммунального хозяйства и развития инфраструктуры Харьковской облгосадминистрации Роман Грива разыскивается правоохранительными органами.

Данную информации обнародовал в ходе пресс-конференции в Харьковском инфоцентре первый заместитель прокурора Харьковской области Артем Степанов.
Экс-директор департамента решил пожить красиво и прихватив 2 миллиарда гривен, которые были выделены на ремонт теплосетей, пропал.
По данным Артема Степанова, Грива совместно с директором предприятия подписывали фиктивные договора на выполнение ремонтных работ, но, естественно, деньги шли в карманы чиновников. Оба подозреваемых находятся в розыске.
Казнокрадам грозит до восьми лет лишения свободы за хищение бюджетных средств в особо крупных размерах.

  Профиль  
  
    
#8  Сообщение 02.07.15, 22:31  
Старожил
Аватара пользователя

Регистрация: 23.09.2014
Сообщения: 6472
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 33 раз.
маляры приходят и уходят, а заборы остаются...

  Профиль  
  
    
#9  Сообщение 02.07.15, 22:31  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 21.08.2014
Сообщения: 79077
Благодарил (а): 11 раз.
Поблагодарили: 921 раз.
2 ярда гривен это 245 рублей. :rzach: на что тут гулять?

_________________
«Храматыка е выскусьтво правыльно чытаты ы пысаты…»
Американская Террористическая Организация ВСУ, ИГИЛ, Аль-Каида.

  Профиль  
  
    
#10  Сообщение 02.07.15, 22:32  
Ветеран

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 49336
Благодарил (а): 31 раз.
Поблагодарили: 344 раз.
СССР
Верховная Рада Украины приняла закон о реструктуризации валютных кредитов. За соответствующее решение проголосовали 229 депутатов.
Ранее Финансовый комитет Верховной Рады заявлял, что подготовил законопроект о реструктуризации валютных кредитов к третьему чтению.

Отметим, законопроект № 1558-1 предлагает конвертацию валютных кредитов в гривну по курсу на момент их выдачи.

_________________
Царi вам не дали Вкраїни

  Профиль  
  
    
#11  Сообщение 02.07.15, 22:33  
Ветеран

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 12843
Благодарил (а): 83 раз.
Поблагодарили: 236 раз.
за освобождение Крыма?

_________________
Ucraina delenda est

  Профиль  
  
    
#12  Сообщение 02.07.15, 22:40  
Ветеран

Регистрация: 23.08.2014
Сообщения: 14628
Благодарил (а): 14 раз.
Поблагодарили: 404 раз.
"Деловые укры" собрали сколько смогли с укролохов "на краску" и больше крашенные заборы не нужны.

:rzach:

  Профиль  
  
    
#13  Сообщение 02.07.15, 22:52  
Ветеран

Регистрация: 23.08.2014
Сообщения: 11527
Благодарил (а): 507 раз.
Поблагодарили: 280 раз.
СССР
mik писал(а):
Отметим, законопроект № 1558-1 предлагает конвертацию валютных кредитов в гривну по курсу на момент их выдачи.

Комунизьм

  Профиль  
  
    
#14  Сообщение 03.07.15, 00:05  
Завсегдатай
Аватара пользователя

Регистрация: 26.02.2015
Сообщения: 2785
Откуда: New Nэньka
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Nauru
А вот за что! :smoke
---------------------------------
Лидер греческого Патриотического фронта генерал-майора Ставрос Витали Лидер крупнейшего оппозиционного движения Греции — Патриотического фронта, назвал народ Донбасса последней линией сопротивления человечества фашизму Нового Мирового Порядка.

_________________
не суди,но старайся понять..

  Профиль  
  
    
#15  Сообщение 03.07.15, 03:21  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 25.08.2014
Сообщения: 22266
Откуда: РОССИЯ
Благодарил (а): 9298 раз.
Поблагодарили: 1231 раз.
Россия
За что, спрашивается, майдан стоял?
Зачем в 1917 граждане своими руками погубили свою страну.
Много всяких зачем и почему.
И НЕ ВАжНО УЖЕ ЗАЧЕМ. РЕЗУЛЬТАТЫ НА ЛИЦО.
Мир на грани войны.И СЧЕТ УБИТЫМИ УЖЕ ИДЕТ НА ТЫСЯЧИ.
Ниггер и компания сатанистов потирают потные ладошки. Они довольны.

_________________
Украина = Антироссия, а украинство = русофобия


  Профиль  
  
    
#16  Сообщение 03.07.15, 03:34  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 26.08.2014
Сообщения: 9667
Откуда: деревня Торонтаевка
Благодарил (а): 301 раз.
Поблагодарили: 171 раз.
Canada
Изображение

_________________
Чем ниже человек душой, тем выше задирает нос.
Он носом тянется туда, куда душою не дорос.

  Профиль  
  
    
#17  Сообщение 03.07.15, 10:30  
Ветеран

Регистрация: 20.02.2015
Сообщения: 11834
Благодарил (а): 23 раз.
Поблагодарили: 72 раз.
mik писал(а):
феерично покрасили забор на Днепрогесе

везде сквозь жовто-блакит проступает ржавчина :hoh :hoh

что то это символизирует..

нужно было сначала все ошкурить - потом грунтовкой - а потом уже жовто -блакыт накладывать
Дык, и ортофосфорной не помешало бы...
Да только откуда у хохлов такие деньги?
На показуху/залепуху не хватает.

А тут: шкурить... грунтовать...
Слава порошенки!

  Профиль  
  
    
#18  Сообщение 03.07.15, 10:52  
Участник

Регистрация: 01.01.2015
Сообщения: 1049
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 10 раз.
Слід знати: друга полована весни, літо та перша половина осені не час для різнокольорових "революцій"
Пояснюю популярно: Весною у пересічних українців передвеликодні клопоти, а там проблема обробити, обсадити дачі та городи.
План третього Майдану. (баян)
Весна плавно переходить в літо: відпустки, заробітки за кордоном, праця на дачах та городах. Рання осінь - час збору врожаю... А вже там... ;)
Це усе так але, як то кажуть, готуй сани влітку. Що ж, почнемо:
Потрібно знайти зацікавлених у революції грошовитих людей й набрати якнайбільше грошей та визначитись із майбутним із їхнього числа лідером та командою підтанцьовки. Варто придумати програму, обіцянки, лозунги, гасла, прапори. Потрібно знайти "своїх" серед ЗМІ й проплатити піар "революції". Потрібно домовитись за монтаж сцени, озвучку, освітлення. Потрібно знайти артистив, співаків та танцюристів, котрі в паузах будуть розігрівати натовп. Домовитись з партіями за кількість здатних прибути у Київ "революціонерів", замовити транспорт, знайти приміщення для їхньої ночівлі. Потрібно домовитись за харчування, лікування, дотримання порядку серед мітингувальників. І ще одне: не забудьте про біотуалети.
Знайте: Порошенко та К прийшли до влади на крові революціонерів але от інших (альтернативних) "революцій" не потерпить - кине на людей спецпризначенців. Варто обдумати проблеми протидії.
Варто ретельно вивчити прорахунки Першого та Другого Майданів й діяти з врахуванням помилок... ;)
Мо забув що? Прошу доповнити. :-)o
http://www.youtube.com/watch?v ... sNN1I

  Профиль  
  
    
#19  Сообщение 03.07.15, 11:03  
Участник

Регистрация: 01.01.2015
Сообщения: 1049
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 10 раз.
Мій уявний виступ на Майдані:
http://forum.pravda.com.ua/ind ... 384.0
:bd:

  Профиль  
  
    
#20  Сообщение 03.07.15, 11:05  
Участник

Регистрация: 01.01.2015
Сообщения: 1049
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 10 раз.
Люди добрі, ви яких перемін чекаєте? Як то кажуть в Росії: "Этого есть у нас". Я можу стати для вас Лідером. Тільки от питання: яким лідером? Чого ви, якого керманича, власне кажучи, хочете?
Якщо Леніна то програма така:
За гроші зацікавлених осіб збираю банду, озброюю й перейменовую її в партію. Кидаю в маси гасла: «Мир – народам! Земля – селянам! Хліб – голодним! Фабрики та заводи – трударям! Працюй по можливості, бери по потребі! І таке інше. Ну, ви знаєте…
Штурмуємо урядові приміщення, радіо та телецентри і це дійство називаємо соціальною революцією. Влада сьогодні валяється під ногами, отож здобути її досить легко – пересічні громадяни її ненавидять й чекають перемін. Ніхто добровільно не піде проливати кров за бандитську владу – пофігісти та противсіхи зручно розмістяться навпроти зомбоящиків спостерігати чергову драму. І ось влада здобута. Мої однопартійці (бандити) займають ключові посади в уряді. Експропрійовуємо (грабуємо) багатіїв і роздаємо пролетарям (Пролетар – маючий тільки дітей)
З першого дня закриваємо усі опозиційні ЗМІ. Хто що скаже проти – той контреволюціонер. Таких відразу «до стінки»!
В результаті настає соціальна справедливість – усім усе порівну. Ти погано живеш? Заходь у владні кабінети й скажи це. Отримуєш список місцевих буржуїв та десяток до зубів озброєних революціонерів. Вибираєш, прибуваєш, витрушуєш буржуя (олігарха, казнокрада) із помешкання й займаєш житлову площу. Меблі, посуд, машина – все вже твоє. І висока адміністративна посада в придачу.
І усі буржуї (хапуги) будуть мовчати – тому, що за критику моєї влади стануть заарештовувати. І навпаки: похвалив нову владу – отримав високу посаду, привілеї, пільги. Скільки то житла для пролетарів звільниться! Знедолені, котрі вмить отримали все будуть мене боготворити. І багато хто в мою партію (банду) запишеться й стане приймати участь у масових репресіях – партквиток буде хлібною карткою, способом виживання тому що…
А контра? А ті нічого не скажуть – мертві не говорять тому що…
При таких розкладах навіть ти нічого поганого про мене не скажеш своїй коханій людині пошепки під простирадлом. Чому? Ну ти ж розумієш: під час сварки чи розлученні твоя половинка тебе буде шантажувати: якщо не зробиш те й те, то я піду куди слід й розповім, що ти говорив про антіка…
Цікаве життя настане: написав анонімку на свого ворога і того заарештували. Звільнилася житлова площа, жінка «ворога народу» стала вільною, посада ворога теж…
Одна половина країни буде працювати в таборах 14 годин на добу за миску баланди а інша за їхній рахунок жити краще, ніж раніше.
А помру – моє тіло покладуть у персональний мавзолей і пам’ятників мені наставлять неміряно. І мільйони тих, кого я ощасливив будуть вишиковуватися в чергу, щоб побачити забальзамовану мумію. Навіть дітей приведуть і скажуть: Дивися, дитино, усім що ми маємо ми зобов’язані ось цьому чоловікові.
А хочете, стану Сталіним?
Та ж політика що і при Леніну тільки набагато більше брехні та репресій. Узаконю анонімки й заявлю, що признання власного злочину є царицею доказів. При таких умовах народ стане строчити доноси й сам себе заарештує, засудить, відправить у табори... Силами зеків буде проведена індустріалізація країни.
А хочете я стану вашим Гітлером?
Агітую зробити Україну супердержавою. Перемагаю на виборах. Усіх своїх ворогів, а також неповноцінних: безпритульних, калік, підарастів, комуністів, євреїв, циган (і далі по списку) відправляю у табори. Хто вже нездатний до виснажливої праці – тим Циклон Б і крематорій.
Вулиці чисті від усіляких покидьків, в продажу вдосталь дуже дешевого міндобрива, мила, органів для пересадки, сумочок із людської шкіри тощо.
Як той німець із кінофільму: «Мі будєм немножько вєшать і немножко делать піф-паф! А кто будет с намі, той будєт кушать бєлі булька с маслом!»
Більшість за звичкою мене підтримає - ніхто ж не захоче стати милом чи міндобривом.
На автобусній зупинці контролерами виступають мої фанатики. (ЧКісти чи ССівці – суть одна) Усіх хто без квитка – до стінки. Порушив правила руху, взяв хабар – до стінки! Хто був сином міністра а хто безхатченком - розберуться пізніше.
Чистота, ідеальний порядок, економіка процвітає, народ мене боготворить! Хочете такого порядку?
А хочете я стану вашим Януковичем?
Потрібна фінансова підтримка на розкрутку в ЗМІ моєї кандидатури. Олігархи фінансують. Перемагаю і… І нічого не роблю! Навіть Азарова залишу! Навмисне прикинуся дебілом – буду путати Ахматову з Ахметовим, падати від курячого яйця. Що ж все-таки поміняється? А людина на золотому унітазі!
Над нами будуть продовжувати глузувати: Дебільний президент дебільної країни!
А хочете, стану Ющенком 2?
Тут теж не буду проводити жодних реформ а тільки розводити руками й заявляти, що вони нічого не крали.
А хочете стану вашим Піночетом?
В цій ситуації не потрібне жодне фінансування – потрібна армія. В даному випадку достатньо десяток танків та сотня вояків для штурму урядових приміщень. Захоплюю владу і усіх невдоволених (щоб не баламутили народ) закриваю в перетворених на концтабори стадіонах.
Гумовими кийками розганяю Верховну Зраду – отих перефарбованих КПРС-КДБістських пристосуванців, жидів та олігархів. Замовляю із-за кордону молодих економістів для розробки курсу реформ, модернізації економіки. Все як в Чілі.
Виводжу державу з кризи і через 5 років передаю процвітаючу країну народу. Тепер знову можете віддати владу донецьким бандитам та вибрати в Парламент 450 придурків.
А хочете стану українським Мойсеєм?
Ні, в такому випадку я не стану вас 40 років водити по пустелі. Я скажу просто: «Українці, зруйнуйте комуністичні істукани та ідоли, повиганяйте перефарбованих комуністів із владних структур й живіть згідно Божих заповітів. І тоді буде вам щастя!»
Знаєте, кожен лікар знає як вилікувати і як залікувати. Кожен будівельник знає як побудувати споруду, щоб простояла сотні років і як, щоб скоро розвалилася. Ну, ви в курсі…
Ось так і я: знаю як зробити і зле, і добре.
Так от: хочете, я стану українським Вашингтоном – виведу Україну в ряд процвітаючих держав Європи?
Програма проста: Нюрнбегрг -2, оприлюдння списків українських перевертнів, люстрація, національне примирення. Візьму кредити для модернізації економіки та радниками випускників університетів Гарварду, Кембриджу, Оксфорду, Сорбонни. Випускників радянської партшколи не візьму – хай руками заробляють на прожиття.
Формула економічного процвітання стара, як світ: Стабільність, свобода приватної ініціативи, легкі податки.
Формула духовного відродження: Покаяння та мир з Богом.
Усе то воно так, але для перемоги на виборах потрібна розкрутка в ЗМІ, себто піар. А для того всього потрібні гроші.
Хочеш змінити Україну – вибирай стратегію розвитку і фінансуй! Немає грошей – віддай голос на виборах! Який, любий друже, варіант розвитку вибираєш?
………………………………………………
І ось я вже уявляю вигуки: "Геть, провокаторе!", "Піночетом стань!", "Погромів хочемо!", "Антік, йди нах..!", "Кличко нас поведе!", "Тягнибок нас поведе!", "Геть!", "Ганьба!" і свист...
Декотрі хлюпають в обличчя зеленкою.
І я сам собі тихо кажу: Навіщо я дурний поліз на оцей броньовик?
:bd:

  Профиль  
  
    
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 26 ]  Стрaница 1, 2  След.

   Похожие темы   Автор   Ответы   Последнее сообщение 
В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Мобилизация... За то стоял майдан?

Чупакабра

13

11.04.24, 22:08

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. На 17 часов объявлен сбор укроинцев на майдан

Арарат

109

12.02.24, 20:37

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. В Буэнос-Айресе майдан

ВиР

76

10.01.24, 01:25

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Майдан 2014... Вспомним и не чокаясь...

Арарат

61

08.12.23, 14:04




[ Time : 0.408s | 20 Queries | GZIP : Off ]