Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 39 ]  Стрaница Пред.  1, 2
Автор  
#21  Сообщение 01.07.15, 15:42  
Старожил

Регистрация: 16.08.2014
Сообщения: 7678
Благодарил (а): 248 раз.
Поблагодарили: 202 раз.
mik писал(а):
вчера увидел в Раде Ляшка на трибуне - он вроде как волосы на голове нарастил
и плешь исчезла

кто обратил внимание ?

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Не ! Он плешь свою закрасил ! Чернилами...

  Профиль  
  
    
#22  Сообщение 01.07.15, 15:42  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 18.12.2014
Сообщения: 17606
Благодарил (а): 61 раз.
Поблагодарили: 630 раз.
mik писал(а):
вчера увидел в Раде Ляшка на трибуне - он вроде как волосы на голове нарастил
и плешь исчезла

кто обратил внимание ?

а сейчас скидки в риал транс хаир :rzach:

  Профиль  
  
    
#23  Сообщение 01.07.15, 15:48  
Старожил

Регистрация: 07.10.2014
Сообщения: 7647
Откуда: Нижний Новгород
Благодарил (а): 256 раз.
Поблагодарили: 259 раз.
Россия
так этож пан атаман Грициан Таврический йопта !

  Профиль  
  
    
#24  Сообщение 01.07.15, 16:07  
Участник

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 781
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 4 раз.
хефачка хороша конечно.

  Профиль  
  
    
#25  Сообщение 01.07.15, 16:09  
Завсегдатай
Аватара пользователя

Регистрация: 16.08.2014
Сообщения: 2101
Откуда: от верблюда
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
тююююю.... а я подумала что это афтар ветки с дочкой...

_________________
украина умерла в Одессе 2 мая 2014
ничего не забуду, ничего не прощу

  Профиль  
  
    
#26  Сообщение 01.07.15, 16:15  
Участник

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 766
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 11 раз.
СССР
рельс писал(а):
хефачка хороша конечно.

Жалко... Такой хороший женщин, а отец - барыга, спекулянт.

Изображение

  Профиль  
  
    
#27  Сообщение 01.07.15, 16:19  
Завсегдатай

Регистрация: 13.02.2015
Сообщения: 2624
Благодарил (а): 56 раз.
Поблагодарили: 64 раз.
B&B писал(а):
извините, это тезка :vata

Изображение

Я папрашу..... Куды девачку дели?

_________________
Всё будет хорошо. Готовьтесь... Серьезно готовьтесь...

  Профиль  
  
    
#28  Сообщение 01.07.15, 16:24  
Участник

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 766
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 11 раз.
СССР
mik писал(а):
вчера увидел в Раде Ляшка на трибуне - он вроде как волосы на голове нарастил
и плешь исчезла

кто обратил внимание ?

Тож заметил. Как у Кучмы после пересадки похожа притча.
"Хиппи волосатый".
http://112.ua/video/lyashko-pr ... .html

  Профиль  
  
    
#29  Сообщение 01.07.15, 16:24  
Участник

Регистрация: 01.01.2015
Сообщения: 1049
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 10 раз.
Мій віртуальний виступ на Майдані. (баян) B-)
antik
29 червня 2014 13:50:00
Люди добрі, ви яких перемін чекаєте? Як то кажуть в Росії: "Этого есть у нас". Я можу стати для вас Лідером. Тільки от питання: яким лідером? Чого ви, якого керманича, власне кажучи, хочете?
Якщо Леніна то програма така:
За гроші зацікавлених осіб збираю банду, озброюю й перейменовую її в партію. Кидаю в маси гасла: «Мир – народам! Земля – селянам! Хліб – голодним! Фабрики та заводи – трударям! Працюй по можливості, бери по потребі! І таке інше. Ну, ви знаєте…
Штурмуємо урядові приміщення, радіо та телецентри і це дійство називаємо соціальною революцією. Влада сьогодні валяється під ногами, отож здобути її досить легко – пересічні громадяни її ненавидять й чекають перемін. Ніхто добровільно не піде проливати кров за бандитську владу – пофігісти та противсіхи зручно розмістяться навпроти зомбоящиків спостерігати чергову драму. І ось влада здобута. Мої однопартійці (бандити) займають ключові посади в уряді. Експропрійовуємо (грабуємо) багатіїв і роздаємо пролетарям (Пролетар – маючий тільки дітей)
З першого дня закриваємо усі опозиційні ЗМІ. Хто що скаже проти – той контреволюціонер. Таких відразу «до стінки»!
В результаті настає соціальна справедливість – усім усе порівну. Ти погано живеш? Заходь у владні кабінети й скажи це. Отримуєш список місцевих буржуїв та десяток до зубів озброєних революціонерів. Вибираєш, прибуваєш, витрушуєш буржуя (олігарха, казнокрада) із помешкання й займаєш житлову площу. Меблі, посуд, машина – все вже твоє. І висока адміністративна посада в придачу.
І усі буржуї (хапуги) будуть мовчати – тому, що за критику моєї влади стануть заарештовувати. І навпаки: похвалив нову владу – отримав високу посаду, привілеї, пільги. Скільки то житла для пролетарів звільниться! Знедолені, котрі вмить отримали все будуть мене боготворити. І багато хто в мою партію (банду) запишеться й стане приймати участь у масових репресіях – партквиток буде хлібною карткою, способом виживання тому що…
А контра? А ті нічого не скажуть – мертві не говорять тому що…
При таких розкладах навіть ти нічого поганого про мене не скажеш своїй коханій людині пошепки під простирадлом. Чому? Ну ти ж розумієш: під час сварки чи розлученні твоя половинка тебе буде шантажувати: якщо не зробиш те й те, то я піду куди слід й розповім, що ти говорив про антіка…
Цікаве життя настане: написав анонімку на свого ворога і того заарештували. Звільнилася житлова площа, жінка «ворога народу» стала вільною, посада ворога теж…
Одна половина країни буде працювати в таборах 14 годин на добу за миску баланди а інша за їхній рахунок жити краще, ніж раніше.
А помру – моє тіло покладуть у персональний мавзолей і пам’ятників мені наставлять неміряно. І мільйони тих, кого я ощасливив будуть вишиковуватися в чергу, щоб побачити забальзамовану мумію. Навіть дітей приведуть і скажуть: Дивися, дитино, усім що ми маємо ми зобов’язані ось цьому чоловікові.
А хочете, стану Сталіним?
Та ж політика що і при Леніну тільки набагато більше брехні та репресій. Узаконю анонімки й заявлю, що признання власного злочину є царицею доказів. При таких умовах народ стане строчити доноси й сам себе заарештує, засудить, відправить у табори... Силами зеків буде проведена індустріалізація країни.
А хочете я стану вашим Гітлером?
Агітую зробити Україну супердержавою. Перемагаю на виборах. Усіх своїх ворогів, а також неповноцінних: безпритульних, калік, підарастів, комуністів, євреїв, циган (і далі по списку) відправляю у табори. Хто вже нездатний до виснажливої праці – тим Циклон Б і крематорій.
Вулиці чисті від усіляких покидьків, в продажу вдосталь дуже дешевого міндобрива, мила, органів для пересадки, сумочок із людської шкіри тощо.
Як той німець із кінофільму: «Мі будєм немножько вєшать і немножко делать піф-паф! А кто будет с намі, той будєт кушать бєлі булька с маслом!»
Більшість за звичкою мене підтримає - ніхто ж не захоче стати милом чи міндобривом.
На автобусній зупинці контролерами виступають мої фанатики. (ЧКісти чи ССівці – суть одна) Усіх хто без квитка – до стінки. Порушив правила руху, взяв хабар – до стінки! Хто був сином міністра а хто безхатченком - розберуться пізніше.
Чистота, ідеальний порядок, економіка процвітає, народ мене боготворить! Хочете такого порядку?
А хочете я стану вашим Януковичем?
Потрібна фінансова підтримка на розкрутку в ЗМІ моєї кандидатури. Олігархи фінансують. Перемагаю і… І нічого не роблю! Навіть Азарова залишу! Навмисне прикинуся дебілом – буду путати Ахматову з Ахметовим, падати від курячого яйця. Що ж все-таки поміняється? А людина на золотому унітазі!
Над нами будуть продовжувати глузувати: Дебільний президент дебільної країни!
А хочете, стану Ющенком 2?
Тут теж не буду проводити жодних реформ а тільки розводити руками й заявляти, що вони нічого не крали.
А хочете стану вашим Піночетом?
В цій ситуації не потрібне жодне фінансування – потрібна армія. В даному випадку достатньо десяток танків та сотня вояків для штурму урядових приміщень. Захоплюю владу і усіх невдоволених (щоб не баламутили народ) закриваю в перетворених на концтабори стадіонах.
Гумовими кийками розганяю Верховну Зраду – отих перефарбованих КПРС-КДБістських пристосуванців, жидів та олігархів. Замовляю із-за кордону молодих економістів для розробки курсу реформ, модернізації економіки. Все як в Чілі.
Виводжу державу з кризи і через 5 років передаю процвітаючу країну народу. Тепер знову можете віддати владу донецьким бандитам та вибрати в Парламент 450 придурків.
А хочете стану українським Мойсеєм?
Ні, в такому випадку я не стану вас 40 років водити по пустелі. Я скажу просто: «Українці, зруйнуйте комуністичні істукани та ідоли, повиганяйте перефарбованих комуністів із владних структур й живіть згідно Божих заповітів. І тоді буде вам щастя!»
Знаєте, кожен лікар знає як вилікувати і як залікувати. Кожен будівельник знає як побудувати споруду, щоб простояла сотні років і як, щоб скоро розвалилася. Ну, ви в курсі…
Ось так і я: знаю як зробити і зле, і добре.
Так от: хочете, я стану українським Вашингтоном – виведу Україну в ряд процвітаючих держав Європи?
Програма проста: Нюрнбегрг -2, оприлюдння списків українських перевертнів, люстрація, національне примирення. Візьму кредити для модернізації економіки та радниками випускників університетів Гарварду, Кембриджу, Оксфорду, Сорбонни. Випускників радянської партшколи не візьму – хай руками заробляють на прожиття.
Формула економічного процвітання стара, як світ: Стабільність, свобода приватної ініціативи, легкі податки.
Формула духовного відродження: Покаяння та мир з Богом.
Усе то воно так, але для перемоги на виборах потрібна розкрутка в ЗМІ, себто піар. А для того всього потрібні гроші.
Хочеш змінити Україну – вибирай стратегію розвитку і фінансуй! Немає грошей – віддай голос на виборах! Який, любий друже, варіант розвитку вибираєш?
………………………………………………
І ось я вже уявляю вигуки: "Геть, провокаторе!", "Піночетом стань!", "Погромів хочемо!", "Антік, йди нах..!", "Кличко нас поведе!", "Тягнибок нас поведе!", "Геть!", "Ганьба!" і свист...
Декотрі хлюпають в обличчя зеленкою.
І я сам собі тихо кажу: Навіщо я дурний поліз на оцей броньовик?
........................................
Минуло декілька місяців і народ на виборах обрав своїм месією... "шоколадного зайця" - Порошенка П.О.
А мене, значиться, облили зеленкою та посли в коротку еротичну подорож... :(
А зараз розчаровано бурчите, майданите... :gigi:
А що, бачили очі кого обирали, а тепер їжте аж повилазьте. B-)

  Профиль  
  
    
#30  Сообщение 01.07.15, 16:28  
Участник

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 766
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 11 раз.
СССР
antik, так в Москве и гастеришь?

  Профиль  
  
    
#31  Сообщение 01.07.15, 16:34  
Завсегдатай
Аватара пользователя

Регистрация: 26.02.2015
Сообщения: 2785
Откуда: New Nэньka
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Nauru
mik писал(а):
вчера увидел в Раде Ляшка на трибуне - он вроде как волосы на голове нарастил
и плешь исчезла
кто обратил внимание ?
:hoh шутите?? :vata

_________________
не суди,но старайся понять..

  Профиль  
  
    
#32  Сообщение 01.07.15, 16:38  
Флудер
Аватара пользователя

Регистрация: 27.04.2015
Сообщения: 11746
Откуда: Москва
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 1 раз.
Россия
Sunburn писал(а):
B&B писал(а):
Изображение
Тому который без погон ябывдул

А мне одному показалось, что тот, который с погонами, на Навального похож? [^^]

_________________
"Опыт не мешает совершать прежние ошибки, но мешает получать от них прежнее удовольствие" ©

  Профиль  
  
    
#33  Сообщение 01.07.15, 17:00  
Старейшина
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 7653
Откуда: Хорошево-Мневники
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 344 раз.
Изображение

_________________
Украина похожа на акробата, умершего на батуте, но продолжающего радовать публику

  Профиль  
  
    
#34  Сообщение 01.07.15, 17:03  
Старейшина
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 7653
Откуда: Хорошево-Мневники
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 344 раз.
Приложение «Google Фото» принимает афроамериканцев за горилл.
Проблему обнаружил один из пользователей, который заметил, что фотографии с его друзьями попали в категорию «гориллы».

_________________
Украина похожа на акробата, умершего на батуте, но продолжающего радовать публику

  Профиль  
  
    
#35  Сообщение 01.07.15, 17:05  
Флудер
Аватара пользователя

Регистрация: 27.04.2015
Сообщения: 11746
Откуда: Москва
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 1 раз.
Россия
Лол
B&B писал(а):
Приложение «Google Фото» принимает афроамериканцев за горилл.
Проблему обнаружил один из пользователей, который заметил, что фотографии с его друзьями попали в категорию «гориллы».

Кто-то сделал Гугл слишком умным...

_________________
"Опыт не мешает совершать прежние ошибки, но мешает получать от них прежнее удовольствие" ©

  Профиль  
  
    
#36  Сообщение 01.07.15, 18:09  
Старожил

Регистрация: 16.08.2014
Сообщения: 7678
Благодарил (а): 248 раз.
Поблагодарили: 202 раз.
Tarasov писал(а):
Sunburn писал(а):
B&B писал(а):
Изображение
Тому который без погон ябывдул

А мне одному показалось, что тот, который с погонами, на Навального похож? [^^]

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>......

А что - Навальный тоже...прапорщик ?

  Профиль  
  
    
#37  Сообщение 01.07.15, 18:18  
Ветеран

Регистрация: 23.08.2014
Сообщения: 14628
Благодарил (а): 14 раз.
Поблагодарили: 404 раз.
B&B писал(а):
Изображение

"Во рту зубов - видимо-невидимо :zed: , причем знаешь одни белые, одни белые, я стока белых в одном рту никада не встречал. . . . "

(Хазанов)

:rzach:

  Профиль  
  
    
#38  Сообщение 01.07.15, 18:30  
Флудер
Аватара пользователя

Регистрация: 27.04.2015
Сообщения: 11746
Откуда: Москва
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 1 раз.
Россия
Саныч писал(а):
А что - Навальный тоже...прапорщик ?

Ну причем тут... Ежели на козла прапорскую форму надеть он же прапором не станет! Просто похож будет...

_________________
"Опыт не мешает совершать прежние ошибки, но мешает получать от них прежнее удовольствие" ©

  Профиль  
  
    
#39  Сообщение 01.07.15, 20:13  
Участник

Регистрация: 01.01.2015
Сообщения: 1049
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 10 раз.
CRIMSON, так, гастерю. А нікому я на Україні не потрібен тому що. Он виступ на черговому Майдані приготував:
Шановне панство! Стан справ у державі катастрофічний – ви самі це бачите й запитуєте один одного «Як це сталося? Хто винен? Що робити?
Відповідаю: Після розвалу Союзу в посткомуністичних країнах Європи на високі керівні посади вибирали дисидентів, людей здатних діяти нетрадиційно а от ми - колишніх високопоставлених компартійних функціонерів, бандитів, олігархів.
Ми знаємо: модернізація США асоціюються з іменем Рузвельта. Франції – з де Голлем. Німеччини – з Аденауером. Сінгапура – з Лі Куан Ю. Китаю – з Ден Сяопіном. Реформи Польщі – з Бальцеровичем. Чехії – з Клаусом, Словаччини – з Дзуриндою і Міклошем. Грузії – з Саакашівілі та Бендукідзе.
Чому на нашому політичному олімпі не з’являються подібні особистості? А тому, що підконтрольні бандитській владі ЗМІ не надають слова непересічним особистостям. Яскравий приклад: десятки років на «Свободах слова» піаряться одні й ті ж вже набивші оскомину обличчя.
Зараз йде нав’язана нам так звана «гібридна війна» – війна на виснаження економіки та людських ресурсів. В АТО ситуація катастрофічна: воювати мобілізують не професіоналів війни, а звичайних хлопців, видають легку стрілецьку зброю й наказ… дотримуватись «режиму тиші». Тобто сидіти під обстрілами, нести втрати й не стріляти у відповідь! (Автомат без права стріляти – палиця, вояк – гарматне м'ясо) В народі настає втома від безглуздої війни. Я не проговорився – усі війни безглузді а братовбивчі тим більше.
Що ж робити в цей складний час? Нам вкрай потрібна передишка для переосмислення власних помилок та проведення серйозних суспільно-економічних реформ.
Війну котрій не видно кінця-краю за будь-яку ціну потрібно негайно припинити! Пропоную відпустити у вільне плавання ЛНР та ДНР й вивести війська, як свого часу радянські керманичі вивели війська з Афганістану. Відступ – не поразка. Свого часу Кутузов здав Москву, щоб зберегти армію та державу.
Підписуємо мир, виводимо війська та техніку, міняємо полонених «усі на усіх». Цим ми виграємо час на проведення серйозних реформ, модернізацію економіки та армії.
Розрулити ситуацію повинен новий Президент з командою однодумців котрі не брешуть та не крадуть. І міністри та депутати усіх рівнів потрібні такі ж. Будемо вдень з вогнем шукати порядних людей на адміністративні посади. Умови дві: не брехати, не красти.
Потрібен Нюрнгерг – 2, моральне відродження нації та серйозні реформи. Формула економічного прогресу відома давно: Стабільність, свобода приватної ініціативи, легкі податки.
Згодом жителі ЛНР та ДНР самі попросяться об’єднатися, як колись жителі Східної Німеччини об’єдналися в єдину Німеччину.
Можливо хтось запропонує залишити усіх корупціонерів на своїх посадах бо зараз не час для революцій й битися в АТО до останнього вояка, до останньої краплі крові? Мо є інший план дій? Звільняю місце біля мікрофону…

  Профиль  
  
    
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 39 ]  Стрaница Пред.  1, 2




[ Time : 0.122s | 22 Queries | GZIP : Off ]