Что пишут наши форумные соседи - 3


Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5587 ]  Стрaница Пред.  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 280  След.
Автор  
#2241  Сообщение 16.04.16, 17:21  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: Пропонували роботу у Московії із зарплатою 72000руб/міс. :shuffle:
sergyj
cьогодні в 16:15
IP/Host: 46.119.146.---
Скажу так, в Україні з.п. стануть вищі, коли в Росії почнеться продуктова криза. Але ж кацапи не захочуть платити нам за харчі і підуть війною на всю Україну. Якщо Україна не встоїть то буде голодомор 2.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#2242  Сообщение 16.04.16, 17:39  
Завсегдатай
Аватара пользователя

Регистрация: 26.08.2014
Сообщения: 3456
Откуда: Волгодонск
Благодарил (а): 175 раз.
Поблагодарили: 120 раз.
Лютик писал(а):
Приехала теща из Севастополя, доложила обстановку...


Какая прэлесть, суровая реальность настойчиво стучится в заскорузлый укро-мозг, и таки, потихоньку-помаленьку сигналы извне находят дорогу сквозь лобную кость :)))

  Профиль  
  
    
#2243  Сообщение 17.04.16, 09:36  
Королева флуда
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 38095
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 2012 раз.
Поблагодарили: 3002 раз.
Re: Пропонували роботу у Московії із зарплатою 72000руб/міс.
sergyj
16 квітня 2016 16:15:15

Скажу так, в Україні з.п. стануть вищі, коли в Росії почнеться продуктова криза. Але ж кацапи не захочуть платити нам за харчі і підуть війною на всю Україну. Якщо Україна не встоїть то буде голодомор 2.

_________________
На майдане свободы нет!

  Профиль  
  
    
#2244  Сообщение 17.04.16, 13:07  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 23.08.2014
Сообщения: 12451
Откуда: Ольгино,3-й этаж.
Благодарил (а): 119 раз.
Поблагодарили: 363 раз.
Panama
Лютик писал(а):
Приехала теща из Севастополя, доложила обстановкуZVIAD

ZVIAD 16 квітня 2016 15:13:48
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net

SimSim, 16 квітня 2016 15:02:14
Звиад, тёща всё рассказала правильно, как есть.
Тут важны выводы из сказанного, а их не все умеют делать, вот и всё.

Выводы из сказанного я сделал еще до того.
И главный вывод - смешно и наивно ожидать обрушения России, голодомора в Крыму, надрачивать на цену нефти или курс рубля, радостно трепетать от новостей про невыплату зарплат во Владивостоке или про забастовку в Саратове.
Глупо верить в то, что безрукие кацапы не протянут кабель в Крым или не построят мост.

Увы, это типичное мышление украинца: ожидание, что вареники сами собой залетят в рот, россия развалится, а оголодавший Крым на коленях приползет домой.
Не будет этого.

Украинцам следовало бы качественнее работать, больше зарабатывать и бережно относиться к своей стране.
И вот тогда, через много-много лет, а возможно и поколений, можно будет весело поговорить о пустынном Крыме и нищей авторитарной России.
А пока что - арбайтен!

+++
А шо...разумно...для украинца...

  Профиль  
  
    
#2245  Сообщение 17.04.16, 13:31  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 10.10.2014
Сообщения: 11914
Благодарил (а): 225 раз.
Поблагодарили: 346 раз.
Украина
Пушыстый ПесецЪ писал(а):
Лютик писал(а):
Приехала теща из Севастополя, доложила обстановкуZVIAD

ZVIAD 16 квітня 2016 15:13:48
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net

SimSim, 16 квітня 2016 15:02:14
Звиад, тёща всё рассказала правильно, как есть.
Тут важны выводы из сказанного, а их не все умеют делать, вот и всё.

Выводы из сказанного я сделал еще до того.
И главный вывод - смешно и наивно ожидать обрушения России, голодомора в Крыму, надрачивать на цену нефти или курс рубля, радостно трепетать от новостей про невыплату зарплат во Владивостоке или про забастовку в Саратове.

А пока что - арбайтен!

+++
А шо...разумно...для украинца...
боюсь что это рассуждения укра, :smoke а реально укры как поганые крысы бегут туда, где до них уже сделали хорошо..... Ведь майдан прыгал что бы в европу уехать и там по 100500 евро получать. Укры генетически не способны созидать, ведь к примеру в91 году укра была наравне c Германией, и где сейчас это богатство?...поворовали и просрали, :smoke
а в СССР? заводы некоторые останавливались, когда население собирало черешню и впаривало в тридорога москалям....причём у всех был больничный :rzach:

_________________
Эрик Хоффер - "Человек, кусающий руку, которая его кормит, обычно хорошо лижет сапог, который его пинает

  Профиль  
  
    
#2246  Сообщение 17.04.16, 13:41  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 23.08.2014
Сообщения: 12451
Откуда: Ольгино,3-й этаж.
Благодарил (а): 119 раз.
Поблагодарили: 363 раз.
Panama
611241 писал(а):
боюсь что это рассуждения укра, а реально укры как поганые крысы бегут туда, где до них уже сделали хорошо..... Ведь майдан прыгал что бы в европу уехать и там по 100500 евро получать. Укры генетически не способны созидать, ведь к примеру в91 году укра была наравне c Германией, и где сейчас это богатство?...поворовали и просрали, а в СССР? заводы некоторые останавливались, когда население собирало черешню и впаривало в тридорога москалям....причём у всех был больничный

Ага...Ну то есть тогда суть высера - в рашке всё будет боле-мене,а украйне неизбежно придёт песда :vata
Хитрый укр,ага.

  Профиль  
  
    
#2247  Сообщение 17.04.16, 17:23  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Щось я не розумію, кацапи будуть кожну неділю шастати на Куліково поле?
А.Сурженко
cьогодні в 14:33
IP/Host: ---.193.105.250.cl.ipnet.ua
сьогодні знову приперлися з триколором і колорадськими стрічками


Re: Щось я не розумію, кацапи будуть кожну неділю шастати на Куліково поле?
celtic
cьогодні в 14:53
IP/Host: ---.bredband.skanova.com
Paravoz, cьогодні в 14:41
Травень приближається.

Готуються до самоспалу 2.0?



Re: Щось я не розумію, кацапи будуть кожну неділю шастати на Куліково поле?
Wolter
cьогодні в 14:54
IP/Host: ---.zp.velton.ua
Не добили!

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#2248  Сообщение 20.04.16, 09:58  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Шо, докерувався?
Спостерігач
17 квітня 2016 19:44:03
IP/Host: 130.180.220.---
Чи це може лажа?
-Украинское общество испытывает разочарование. По данным социологической группы «Рейтинг», которые были опубликованы в пятницу, работу президента Украины Петра Порошенко в марте одобряло всего 2% опрошенных. Для сравнения: в сентябре 2014 года таковых было около 15%. Например, как свидетельствуют исследования рейтинговой компании, если в сентябре 2014 года Порошенко полностью не поддерживали 13% опрошенных, то сейчас — 43%. Волна разочарования накрыла общество…


Re: Шо, докерувався?
h2o
17 квітня 2016 20:16:44
IP/Host: ---.google.com
странный народ
сами поголовно взятки и дают и берут, а когда президент занимается тем же только на своем уровне - "волна разочарования"
что за двойный стандарты? типа сами на его месте так бы не поступали... :X



Re: Шо, докерувався?
OldBoy
17 квітня 2016 20:22:54
IP/Host: ---.177.57.37.triolan.net
майдан вигідний путіну... він уже два майдани тут влаштував... нас не надурити

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#2249  Сообщение 20.04.16, 12:56  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: Россия заявила об отмене взыскания $50 млрд по делу ЮКОСа. Попкорн еще не весь раскупили? :beac
податель сєго
cьогодні в 11:52
IP/Host: ---.la.net.ua
Я тут подумал, может и Украине завалить пару самолетов с голландцами?

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#2250  Сообщение 20.04.16, 21:29  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Порка Газпрома! (даже не интересно уже)
Турчинофф
cьогодні в 14:57
IP/Host: ---.pantele.com.ua
До завершення Стокгольмського суду переговорів з РФ щодо газу не буде
00 0
Середа, 20 квітня 2016, 14:45
0 0 0 0
AdRiver

До завершення Стокгольмського арбітражу переговорів із Росією щодо газу не буде.
Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик журналістам після засідання Кабінету міністрів у середу, передає "Інтерфакс-Україна".
"Поки не завершиться суд, Стокгольмський, ніяких переговорів не буде", - сказав він.


Re: Порка Газпрома! (даже не интересно уже)
Турчинофф
cьогодні в 14:59
IP/Host: ---.pantele.com.ua
В общем нас интегрировали четко в европейскую газовую схему.



Re: Порка Газпрома! (даже не интересно уже)
Турчинофф
cьогодні в 15:06
IP/Host: ---.pantele.com.ua
В общем, все как хуйло и хотел - говорил Европе, если вы так хотите Украину, то берите ее к себе на Газовый баланс, платите за Укров, тогда и интегрируйте - нет проблем. А те взяли, так и сделали. Хуйло перепонтовался



Re: Порка Газпрома! (даже не интересно уже)
Турчинофф
cьогодні в 15:17
IP/Host: ---.pantele.com.ua
Митек, cьогодні в 15:16
Розгорнути попередні цитати...
это по газу теперь они все за нас решать будут?

Ну да! Бабки на газ они нам дают, да и газ дают они же реверсом. Ну и контракта ГП - НАК теперь нет, есть контракт НАК - ЕС. Хе-хе. То что Хуйло хотело то и получило



Re: Порка Газпрома! (даже не интересно уже)
Турчинофф
cьогодні в 15:21
IP/Host: ---.pantele.com.ua
T.Blair., cьогодні в 15:20
Порка Газпрома - це завжи інтересно.

Хорошо когда есть надежный не заполитизированный партнер. Тогда все четко, понятно и именно скучно. газ перешел в разряд скучностей и это хорошо. С таким партнером как РФ - это вечные проблемы и потрясения.

Re: Порка Газпрома! (даже не интересно уже)
klympush
cьогодні в 16:37
IP/Host: 212.86.253.---
Турчинофф, cьогодні в 16:18

Розгорнути попередні цитати...
А без укртранзита Европейской газовой системе никак (P)

то до пизди така перемога, качати газ за 50% ціни, а купляти той же газ за 100%+
якби не милість природи, то мерзли б і в темноті сиділи б з такими "пєрємогамі"



Re: Порка Газпрома! (даже не интересно уже)
Льзя
cьогодні в 18:04
IP/Host: ---.162.43.251.148.clients.your-server.de
dervisch, cьогодні в 18:03

Розгорнути попередні цитати...
Никто. Никого. Не интегрировал.
Украина продолжает покупать газпромовский газ. Только появились две прокладки. И якобы место входа газа из страны ЕС. Все.
А кому порят, а вернее еб@ут мозги, так это манюпасу. А все остальные при делах и перемоге. Патриоты - потому что них@ера не понимают в этом вопросе. Прокладки - потому что денюжка капает и капает. Правительство - потому что с манюпаса можно драть еще одну шкуру.
Вот и вся порка, пан Турчинофф.

очередной кацап детектед



_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#2251  Сообщение 21.04.16, 10:42  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Лікарська деонтологія.
Бату-Хан
19 квітня 2016 22:03:52
IP/Host: ---.volia.net
Як гадаєте, чи має моральне право український лікар, до якого звертаються пацієнти з рф відмовити у консультації та лікуванні.
(справа про планову, не невідкладну!, допомогу).



Re: Лікарська деонтологія.
Damian
19 квітня 2016 22:20:19
IP/Host: ---.uic.in.ua
Я відмовив осетину


Re: Лікарська деонтологія.
S.Brandt
19 квітня 2016 22:26:41
IP/Host: 93.78.96.---
Бату-Хан, 19 квітня 2016 22:03:52
Як гадаєте, чи має моральне право український лікар, до якого звертаються пацієнти з рф відмовити у консультації та лікуванні.
(справа про планову, не невідкладну!, допомогу).

Якщо вважати їх ворогами людства ( а саме такими вони є ), всередині яких зашита програма його знищення- не тільки можна, але й потрібно



Re: Лікарська деонтологія.
nativi
19 квітня 2016 22:36:23
IP/Host: ---.tupoleva.net
Бату-Хан, вы клятву Гиппократа давали.
И потом - а вдруг это адекватные россияне и не ватники? У вас будет шанс их политически повоспитывать ))



Re: Лікарська деонтологія.
Willie
19 квітня 2016 22:40:15
IP/Host: ---.dyn.veles.cv.ua
nativi, 19 квітня 2016 22:36:23
Бату-Хан, вы клятву Гиппократа давали.

Українські лікарі дають "Клятву лікаря України".



Re: Лікарська деонтологія.
Бату-Хан
19 квітня 2016 22:43:34
IP/Host: ---.volia.net
З початку війни я відмовляю. Багато хто звертається звідти у листах, готові приїхати...
Інколи відповідаю із порадами шукати лікарів в себе, їх там достатньо. І кваліфікованих вистрачає. Є , врешті, дружні для них країни -Білорусь, Казахстан... . Нехай там шукають, якщо свої недолугі...
Колишнім пацієнтам з Криму нещодавно погодився допомогти тільки при умові, що зберегли українське громадянство...
Іншим відповідаю коротко - Пациентов с РФ не оперирую и не консультирую.
І ніколи не мучила совість стосовно цього.
Але все ж таки інколи замислююсь - чи вірно я роблю?



Re: Лікарська деонтологія.
Бату-Хан
19 квітня 2016 23:09:25
IP/Host: ---.volia.net
Охонька, 19 квітня 2016 22:59:41
Ви сам собі господар, маєте право відмовити. Але якщо відмовляєте, а потім мучитесь, чи правильно зробили, так може слід спробувати зробити інакше? Або консультуйте просто, а від операцій відмовляйтесь. Може так Вам буде краще? А може частину коштів, які платять росіяни, можна витрачати на хворих дітей?

По перше я не мучаюсь. Мене просто цікавить, як виглядає моє рішення для сторонніх.
По друге, консультація це вже допомога. Робити щось лише частково не в моїх правилах.



Re: Лікарська деонтологія.
MC-5
19 квітня 2016 23:23:37
IP/Host: 93.79.198.---
Львівянин, 19 квітня 2016 23:17:14
Тут питання достатньо філософське:наскільки ви можете собі таке дозволити.Якщо ви власник приватного закладу,то це одна річ,якщо ж ви найманий працівник,то вам тяжче буде продемонструвати свою позицію

та ладно коллега, я спокойно могу себе отказать в приеме коцабов.
еслишо, работаю в госструктуре.
Совесть не мучает, єто стоматология, а не термінова допомога.
да и если пациент не согласен с вібранім лечением - смело посілаем накуй.



Re: Лікарська деонтологія.
nativi
20 квітня 2016 00:20:37
IP/Host: ---.dialup.umc.net.ua
Бату-Хан, 19 квітня 2016 23:58:44

Розгорнути попередні цитати...
напевно тому, що я чогось вартий...
та часто звертаються. цей пост вирішив написати черговий раз отримавши запит, та щойно відмовивши пацієнтам з рф.

Когда я иду с бедой к врачу - у меня в голове не укладывается, что однажды в Киеве мне кто-то откажет на том основании, что я из Донбасса и говорю преимущественно на русском языке. Конечно же, я не россиянка, но как мне кажется, это сопоставимые варианты.
Еще момент: если они выбрали ваc- значит вы действительно чего-то стоите. И людей не пугает ни необъявленная война между нами, ни взаимная враждебность, ни то, что едут в логово к фашистам и нацюкам. Может, к ним относиться как к людям в беде, и тогда не будет споров с своей совестью?

Вот еще что подумала: а может, им у нам просто дешевле и выгоднее оперироваться и лечиться?



Re: Лікарська деонтологія.
Агроном
20 квітня 2016 00:45:04
IP/Host: ---.219.250.205.freenet.com.ua
Бату-Хан, 19 квітня 2016 22:43:34

З початку війни я відмовляю. Багато хто звертається звідти у листах, готові приїхати...
Інколи відповідаю із порадами шукати лікарів в себе, їх там достатньо. І кваліфікованих вистрачає. Є , врешті, дружні для них країни -Білорусь, Казахстан... . Нехай там шукають, якщо свої недолугі...
Колишнім пацієнтам з Криму нещодавно погодився допомогти тільки при умові, що зберегли українське громадянство...
Іншим відповідаю коротко - Пациентов с РФ не оперирую и не консультирую.
І ніколи не мучила совість стосовно цього.
Але все ж таки інколи замислююсь - чи вірно я роблю?

Можеш для очистки совісті ставити своїм потенційним клієнтам пару контрольних запитань. Тоді пропадуть останні сумніви B-)



Re: Лікарська деонтологія.
Бату-Хан
20 квітня 2016 00:59:06
IP/Host: ---.volia.net
nativi, 20 квітня 2016 00:33:49

Розгорнути попередні цитати...
Вы спросили мнение ФУПа - вы его узнали (единого мнения, конечно же, нет). Если у вас есть готовое решение, зачем же спрашивать тогда? Как по мне - лечение российских пациентов не стоит ставить в один ряд с торговлей с оккупантом.

Так, я питав думку фупівців. І Вашу я вже зрозумів:


я из Донбасса и говорю преимущественно на русском языке. Конечно же, я не россиянка, но как мне кажется, это сопоставимые варианты.

Якшо Ви, шановна пані, прибувша з Донбасу, досі вважає російскьомовних українців (доречі 90% моїх пацієнтів саме такі) та мешканців країни, яка веде з нам війну "сопоставимыми вариантами" то, продовжувати немає про що.


Re: Лікарська деонтологія.
Львівянин
20 квітня 2016 08:02:48
IP/Host: ---.volia-lviv.com
Wolter, 19 квітня 2016 23:54:40
По врачебной этике,для врача НЕ СУЩЕСТВУЕТ ни врагов,ни друзей,а есть только пациенты. Даже приговорённого к смерти маньяка, который решил покончить жисть самогубством, он ДОЛЖЕН СПАСАТЬ,не глядя на то,что того могут вскоре всё равно казнить. Так должно быть...ну а в жисти....

Я вас разочарую,но это далеко не так.Если человек не при смерти,то я без проблем могу отказать ему.И с некоторыми пациентами я расстался именно по своей инициативе



Re: Лікарська деонтологія.
LampoGaz
20 квітня 2016 12:08:15
IP/Host: ---.google.com
Бату-Хан,
Відмову мотивуйте тим, що зараз працюєте з пораненими.
Звідки вони?
Нехай казламорди поміркують.



Re: Лікарська деонтологія.
Бату-Хан
20 квітня 2016 12:18:56
IP/Host: 37.73.216.---
LampoGaz, 20 квітня 2016 12:08:15

Бату-Хан,
Відмову мотивуйте тим, що зараз працюєте з пораненими.
Звідки вони?
Нехай казламорди поміркують.

Нащо мені щось ще видумувати, пояснювати...?
Була одна ідея... Плату з лікування щоб вони перераховували напряму нашим АТОшнікам. Так і сказати: ви за своє лікування платите нашим солдатам.
Але потім подумав... Адже лікування - це не тільки праця у операційного стола. Це певне спілкування с пацієнтом, поглинання в його проблему, співчуття...
Врешті це дивитися в очі один одному . І я не знаю, як ми будемо дивитися в очі. Чи зможу я стриматися від власних емоцій?
Тож в сумі напевно просто не варто цього робити...



Re: Лікарська деонтологія.
Via
20 квітня 2016 12:32:46
IP/Host: ---.193.121.155.cl.ipnet.ua
Бату-Хан, 20 квітня 2016 12:18:56

Розгорнути попередні цитати...
Нащо мені щось ще видумувати, пояснювати...?
Була одна ідея... Плату з лікування щоб вони перераховували напряму нашим АТОшнікам. Так і сказати: ви за своє лікування платите нашим солдатам.
Але потім подумав... Адже лікування - це не тільки праця у операційного стола. Це певне спілкування с пацієнтом, поглинання в його проблему, співчуття...
Врешті це дивитися в очі один одному . І я не знаю, як ми будемо дивитися в очі. Чи зможу я стриматися від власних емоцій?
Тож в сумі напевно просто не варто цього робити...

Якраз ідея твоя вдала. Відсів буде на ппередньому етапі, до оплати. А той, хто перерахував гроші на лікування воякам АТО, буде тобі вже емоційно прийнятним, от побачиш.
Тіко дай тобі сил витримати ті розборки на попередньому етапі, вереску буде багато.
Мжеш спростити форму відмови - не лікую вас, бо на півроку вперед розписані на лікування вояки АТО, їм відмовити не можеш.



Re: Лікарська деонтологія.
Billi
20 квітня 2016 21:27:48
IP/Host: ---.116.75.95.nat-pool.grand-telcom.net.ua
Морального права пожалуй нет. Отказ по признаку гражданства нарушает Этический кодекс врача Украины - как раз моральный документ. С юридической точки же зрения последствий для врача нет если это не неотложная помощь. Общественное порицание возможно


Re: Лікарська деонтологія.
Бату-Хан
20 квітня 2016 21:43:07
IP/Host: ---.volia.net
Десантник, 20 квітня 2016 21:38:48
Розгорнути попередні цитати...
ну да..
А чо?
ЗІ. если чо то деонтология - на 1 семестре біла...

дентологія дуже широке розуміння і медична деонтологіяя лише один за варіантів. ...
Короче гілку можна закривати.
Ті, хто тут тиснув на мораль, борг та інше відносно росіян мене ще більше переконав, що дію вірно.
END.



Re: Лікарська деонтологія.
Бяка
20 квітня 2016 21:54:38
IP/Host: ---.25.broadband17.iol.cz
Мне кажется - верно. Есть ещё кого в Украине лечить...



Re: Лікарська деонтологія.
дріжжь
20 квітня 2016 23:26:40
IP/Host: ---.207.105.29.v-lan.com.ua
Бату-Хан, 19 квітня 2016 22:03:52
Як гадаєте, чи має моральне право український лікар, до якого звертаються пацієнти з рф відмовити у консультації та лікуванні.
(справа про планову, не невідкладну!, допомогу).

канєшна да ,

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#2252  Сообщение 21.04.16, 21:24  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
:( думаю, что надо перед 9 мая...
Микроба
cьогодні в 18:01
IP/Host: 213.5.193.---
...как то сильнее охранять важные обьекты в столице, последние события об этом предупреждают. События и в Киеве и в Харькове и в Одессе.



Re: :( думаю, что надо перед 9 мая...
PRom
cьогодні в 18:02
IP/Host: ---.static.lviv.farlep.net
Сєпаратюг треба напередодні по всій краіні пересадити.



Re: :( думаю, что надо перед 9 мая...
Микроба
cьогодні в 18:04
IP/Host: 213.5.193.---
Давайте сюда предложения, может прочитают кому надо.



Re: :( думаю, что надо перед 9 мая...
MaxHo
cьогодні в 18:04
IP/Host: 91.220.166.---
сделать рабочими днями.



Re: :( думаю, что надо перед 9 мая...
LampoGaz
cьогодні в 18:05
IP/Host: ---.google.com
Заборонити колорадську символику, телепні, читайте і реагуйте, йвм!!

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#2253  Сообщение 21.04.16, 21:28  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: ПАРЕ: Крим не питання "територіальної цілісності" України 8-:
pyav
cьогодні в 19:03
IP/Host: 87.76.241.---
імпотенти, але що поробиш з "бєшєной сабакі хоть шерсті"



Re: ПАРЕ: Крим не питання "територіальної цілісності" України 8-:
проходямимо
cьогодні в 19:06
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
имхо, нахуй нам ЕС сдался.. максимум, что нам нужен - безвиз и торговая ассоциация.
+ выстраивать особые отношения с странами, которым Украина ИНТЕРЕСНА.
брать у них ЛУЧШЕЕ.
но не пресмыкаться перед ними.



Re: ПАРЕ: Крим не питання "територіальної цілісності" України 8-:
Астор
cьогодні в 19:17
IP/Host: ---.24-79-r.retail.telecomitalia.it
Мазепа, Київ, cьогодні в 18:57

У ПАРЕ заявили, що питання анексії Росією Криму не є проблемою територіальної цілісності України

21 квітня 2016, 18:48
Про це у інтерв'ю Deutsche Welle заявив глава моніторингового комітету ПАРЄ і підкомітету з питань конфліктів на окупованих територіях в країнах-членах РЄ Штефан Шеннах, передає depo.ua.

"Ми вважаємо, що поняття "територіальна цілісність України" включає в себе регіон Донбасу. Що стосується Криму, нам потрібні переговори іншого плану. Поки ми не вважаємо Крим замороженим конфліктом, ми швидше хочемо запобігти переходу його в цю стадію", - сказав Шеннах.

За його словами, у ПАРЕ ще не розпочали роботу над проблемою Криму.

"Зараз ми працюємо над проблемами Придністров'я і Нагірного Карабаху, де зараз напружена ситуація. Поки що, на мій погляд, конфліктом, в якому найлегше знайти рішення, є Придністров'я", – додав він.

Я надеюсь, работать над этими проблемами будут на документальной основе, а не через вынос вопроса о переделе мира на референдум. Всё таки, территориальные споры нельзя переносить в плоскость народного волеизлияния, а оставить его на уровне исторической преемственности государств и территорий..



Re: ПАРЕ: Крим не питання "територіальної цілісності" України 8-:
Южанин
cьогодні в 19:49
IP/Host: ---.wildpark.net
Крым и нам пока не пече. И если положить руку на сердце, то он нам сейчас не нужен. Сейчас нужно закрыть вопрос Лугандона, где мы теряем людей. А ту дотационную территорию пускай содержит Путлер и платит кацапским отставничкам пенсии, которых там огромное количество.


Re: ПАРЕ: Крим не питання "територіальної цілісності" України 8-:
Южанин
cьогодні в 19:58
IP/Host: ---.wildpark.net
dimec, cьогодні в 19:55
Позиция терпилы.

Это позиция прагматика. О Крыме уже давно и однозначно сказано основным гарантом нашей территориальной целостности. Сколько можно повторять одно и тоже?

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#2254  Сообщение 22.04.16, 09:11  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Что делать в Украине тем кому под 50 лет?
A.I.
20 квітня 2016 00:40:25
IP/Host: ---.31173.se
Что делать в Украине тем кому под 50 лет?
Хоть какие то перcпективы, шо жизнь наладится в ближайшие годы есть? ну шоб старость хоть как то спокойно встретить?



Re: Что делать в Украине тем кому под 50 лет?
Ламер
20 квітня 2016 00:42:57
IP/Host: ---.airbites.net.ua
gryanik, 20 квітня 2016 00:41:58
немає, імхо
Йдіть до дупи (разом з ТС-ом)!
Теж імхо :)



Re: Что делать в Украине тем кому под 50 лет?
yopt
20 квітня 2016 00:45:19
IP/Host: ---.252.31.105.freenet.com.ua
перспектив для пересичних нема не тильки для тих, кому 50, а и 40 и 30
залишаэться тикы працювать на придешни поколиння. цэ якщо пощастить и в наших державних мужив клепка в голови з'явиться, на що дуже мало надии :-)o



Re: Что делать в Украине тем кому под 50 лет?
Chuk, гуманист
20 квітня 2016 00:45:52
IP/Host: ---.hsd1.wa.comcast.net
утопиться что бы на детей не давил груз пенсионного фонда :facepalm: кияшки за. ну или отжать взад награбленное у коломойских.


Re: Что делать в Украине тем кому под 50 лет?
h2o
20 квітня 2016 01:01:02
IP/Host: ---.google.com
gryanik, 20 квітня 2016 00:41:58
немає, імхо
причем, независимо от возраста :-)o



Re: Что делать в Украине тем кому под 50 лет?
Serhiyrw
20 квітня 2016 01:24:29
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
player, 20 квітня 2016 01:19:29
садить картоху
Не смішно! Колєга розказував, як у нього по-сусідству один начальничок перший раз на своєму городі посадив картоплю


Re: Что делать в Украине тем кому под 50 лет?
Вимушений Киянин
20 квітня 2016 01:50:25
IP/Host: ---.under.net.ua
Ламер, 20 квітня 2016 00:46:37
Розгорнути попередні цитати...
Повертайтеся з Америки до України і покращуйте ситуйовину.
А не хочете, то сидіть і не 3.14здіть!

Я повернувся з Ізраїлю у 2014 році. Все стало гірше ніж міг уявити.
Не повертайся! Орвити тут нічого, срань, пьянь і тупість.



Re: Что делать в Украине тем кому под 50 лет?
nik
20 квітня 2016 02:01:19
IP/Host: ---.cpe.net.cable.rogers.com
Вимушений Киянин, 20 квітня 2016 01:50:25
Розгорнути попередні цитати...
Я повернувся з Ізраїлю у 2014 році. Все стало гірше ніж міг уявити.
Не повертайся! Орвити тут нічого, срань, пьянь і тупість.

та и не повертаэмось.



Re: Что делать в Украине тем кому под 50 лет?
A.I.
20 квітня 2016 02:01:30
IP/Host: ---.ins.tor.net.eu.org
Вимушений Киянин, 20 квітня 2016 01:50:25
Розгорнути попередні цитати...
Я повернувся з Ізраїлю у 2014 році. Все стало гірше ніж міг уявити.
Не повертайся! Орвити тут нічого, срань, пьянь і тупість.

ну яреська приехала тоже , сильно помогло?
выгнали нахер, ещё в спину натолкали



Re: Что делать в Украине тем кому под 50 лет?
Турчинофф
20 квітня 2016 06:33:11
IP/Host: ---.206.252.172.pantele.net.ua
До 2020 будет колбасить, потом наступит ренесанс

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#2255  Сообщение 22.04.16, 10:28  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
На чью мельницу льёт воду Ганапольский?
dark forrest2
21 квітня 2016 22:46:13
IP/Host: 95.47.142.---
Думаю, что льёт на мельницы рошена и хуйла... Сегодня на радио зра он поднял тему Донбасса (с 9:30 до 10:30)... Предложил слушателям выбрать два варианта... 1. Вы за заморозку конфликта на Донбассе, при этом сохраняются санкции против эрэфии /имхо санкции в нынешнем виде кацапстану до жопы/ и на территории ЛДНР начинают выплачивать украинские пенсии /т.е. шабаш сепаратизма в Донбассе за счет Украины - мечта хуйла в действии/? 2. Вы за войну - за освобождение Добасса военным путём... ?Но так как у эрэфии вторая по силе армия в мире, то у Украины никаких шансов нет... И как говорит Ганапольский, после поражения Украины в войне хуйло заставит патриотов проползти на карачках по Хрещатику /не ну не сука этот Матвей.../... Вот такой выбор предоставляют нам... Типа других вариантов нет... Ясно, что большинство звонивших за мирное решение проблемы... При этом конфликт может затянутся на долгие годы... Те, кто выехал оттуда вероятно могут и не дождаться возвращения на родину... Точно так как те, кто остался на оккупированной территории, но остались верными Украине, вряд ли дождутся украинской власти в скором времени... При этом эрэфия сбрасывает с себя балласт финансирования ЛДНР /при этом сохраняет за собой военный и политический контроль/ и перекидает его на плечи Украины... И это будет происходить без всякого особого статуса для этих территорий... Те, кто высказался за военное решение, аргументировали тем, что по сути война уже идёт и каждый день ВСУ несут потери и скованные минским договорняком не могут дать адекватный отпор... Но почему то умалчивается третий вариант, наиболее реалистичный - признание на законодательном уровне захваченных территорий оккупированными... Со всеми вытекающими... Эрэфия официально признаётся агрессором и оккупантом и полностью отвечает за всё, что происходит на этих территориях... Прекращаются все экономические отношения с Лугандоном, в том числе и контрабанда... И тогда отпадает минский формат и возвращается женевский... Но такой вариант не нужен ни рошену ни хуйлу...


Re: На чью мельницу льёт воду Ганапольский?
Старий знайомий
21 квітня 2016 22:50:45
IP/Host: ---.kyivstar.net
И так постоянно.
Как я его ненавижу!
Его вопросы - типичные вопросы московского мудака!



Re: На чью мельницу льёт воду Ганапольский?
Слав
21 квітня 2016 22:51:20
IP/Host: 92.52.189.---
кацап и работает на кацапов


Re: На чью мельницу льёт воду Ганапольский?
nativi
21 квітня 2016 23:05:24
IP/Host: ---.dialup.umc.net.ua
leonpod, 21 квітня 2016 22:58:34
Шановний, та не слухайте вже Ви тих кацапів! Тхне від них

Понимаете, было нормальное Радио Эра, которое адекватно подавало новости. А теперь в прайм-тайм Матвей Ганапольский учит, как нам жить и что делать...



Re: На чью мельницу льёт воду Ганапольский?
Приятелька
cьогодні в 01:28
IP/Host: 193.239.255.---
Да, с Ганапольским происходит что-то не то. В самые кризисные политические моменты он обходит их обсуждения в своих эфирах. А когда всё-таки обсуждаются политические проблемы, то он явно манипулирует мнением радиослушателей/телезрителей. Особенно это чувствуется на радио "ЭРА". Например, на Эре он поставил опрос, может ли претендент на должность генпрокурора не иметь специального образования и опыта работы прокурором. Причем, Ганапольский предупредил, что звонить могут только люди, которые имеют отношение к правоохранительным органам. И что вы думаете? Все дозвонившиеся, как под копирку, считали, что прокурором может быть хороший менеджер, у которого будут грамотные замы... Ну явно это был договорняк со звонившими. Опрос тоже показал большинство за менеджера. Уже немного зная Гонопольского по эфирам, по его притворной реакции (якобы удивлен этим результатам) я поняла, что это неправда.


Re: На чью мельницу льёт воду Ганапольский?
St.John
cьогодні в 01:39
IP/Host: ---.la.net.ua
А кто сказал, что у парашки вторая по силе армия в мире? Вот схлестнись она со шведской армией - вы уверены, что паРашка без ЯО сможет что-то сделать? Или вот, предположим, что б кацапы смогли противопостаить Армии Израиля или той же Турции? ;) Призывничков своих, коих бы набрали 3-4 миллиона и которые бы разбежались при первых авианалетах?


Re: На чью мельницу льёт воду Ганапольский?
VikS
cьогодні в 01:59
IP/Host: 130.180.208.---
В Кацапії можливо друга по кількості, а не по силі.
Бо силу можна виміряти лише в прямому зіткненні.
Кацапія прямих зіткнень з рівнозначним противником не мала з часів Другої Світової.
В Україні загрузла навіть при повній деградації українського командування.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#2256  Сообщение 22.04.16, 20:03  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: "Свобода" хоче провести в Одесі марш на честь дивізії "Галичина"
Aldar
19 квітня 2016 14:44:28
IP/Host: 62.80.189.---
А почему от названия дивизии желающие помаршировать скромно опускают буковки "СС"?



Re: "Свобода" хоче провести в Одесі марш на честь дивізії "Галичина"
livandovy4
19 квітня 2016 14:53:55
IP/Host: 194.44.253.---
особисто я проти такої ініціативи
Дивізія не має нічого спільного з Одесою і нема потреби там жодних маршів проводити

з.і. У Львові Свобода НЕ проводить ніяких святкувань до тої дати. Т.зв. "Парад вишиванок" робить якась молодь. Я їх не знаю



Re: "Свобода" хоче провести в Одесі марш на честь дивізії "Галичина"
Wolter
19 квітня 2016 14:57:42
IP/Host: ---.zp.velton.ua
Хотя я отношусь в дивизии "Галичина" вполне с пониманием, для Одессы это перегиб. Это тока дать в руки синесраким КОЗЫРИ!


Re: "Свобода" хоче провести в Одесі марш на честь дивізії "Галичина"
Миклован
19 квітня 2016 15:09:44
IP/Host: ---.tor-exit.network
livandovy4, 19 квітня 2016 15:08:34
Розгорнути попередні цитати...
нафіга? шо має Дивізія до Одеси?

ну хочуть люди
не все ж сепарів гладити
а хто проти - тих спалити
два в одному



Re: "Свобода" хоче провести в Одесі марш на честь дивізії "Галичина"
Potato
19 квітня 2016 15:59:35
IP/Host: ---.thesis.volia.net
vkhavr2, 19 квітня 2016 15:53:10
Розгорнути попередні цитати...
+==============================================================================+
Правильно роблять! Одесу треба робити українською! А хто гавкати буде - того на олівець, щоб у потрібний час вчасно прикопати. Щоб не було повтору Криму та Далбаса!

я вважаю якщо галичина не заборонена у нас, якщо це не порушує законів ( пропаганда нацизму і т.д.) мають право проводити якщо навіть більшість одеситів цим не погоджується
так само як наприклад ЛГБТ мають право проводити свої мирні акції у Львові



Re: "Свобода" хоче провести в Одесі марш на честь дивізії "Галичина"
Ант13
19 квітня 2016 16:04:52
IP/Host: ---.broadband.tenet.odessa.ua
Щек, 19 квітня 2016 15:54:40
Штука в тому. що СС Галичина ні у яких звірствах чи в чомусь подібному участі не приймала, просто собі військовий підрозділ, який потім відіграв серйозну роль у створенні УПА, що однозначно позитив
це новина.
Вперше чую.
Боюся, що це не так.
писи:
я про участь у створенні УПА

Перечисли, які звірства за СС "Галичиною", буде дуже цікаво почути.?
Тільки не пхайте всяку кацапську уйню...
Тільки ось що прикметно: лише Канада тричі розглядала на судових процесах так звані «злочини дивізії «Галичина». Це було у 1950-му році, 1984-му і в грудні 1986-го року.
Всі ці суди щоразу приводили до висновку, що жодних воєнних злочинів за дивізією «Галичина» не було…



Re: "Свобода" хоче провести в Одесі марш на честь дивізії "Галичина"
Куме
19 квітня 2016 16:39:30
IP/Host: ---.google.com
Ант13, 19 квітня 2016 16:04:52
Перечисли, які звірства за СС "Галичиною", буде дуже цікаво почути.?
Тільки не пхайте всяку кацапську уйню...

Колись дискутували з європейцями. Їм достатньо ось цього:
Ukrainian SS personnel and their German officers in Plaszow.

Изображение

Той самий концтабір зі "Списку Шиндлера".
Думаю, не треба піарити СС Галичину.



_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#2257  Сообщение 22.04.16, 20:03  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: В лугандоне печаль ... националистическое подполье поднимает голову ....
dimec
cьогодні в 11:23
IP/Host: ---.broadband.tenet.odessa.ua
Всё правильно написано.Узкомирные свиньи постоянно дрочат на прошлое,к которому они не имею ни малейшего отношения и всё что они могут это гордиться чужими победами столетней давности,а это не так сложно,как самому их добиваться и совершенно безопасно.Что касается будущего то и у самой России нету чёткого видения и конкретного плана и как мне кажется для большинсва россиян оно представляется таким же европейским,только под управлением тоталитарного вождя.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#2258  Сообщение 22.04.16, 20:39  
Старожил
Аватара пользователя

Регистрация: 23.08.2014
Сообщения: 7367
Благодарил (а): 2 раз.
Поблагодарили: 562 раз.
Re: Наши жарят кацапов с птрк Нове
pavelv [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 19:10
IP/Host: ---.nbi.com.ua
Uki_, cьогодні в 19:07
Розгорнути попередні цитати...
:facepalm1:

Разве кацап - не фашистская нечисть, которая должна уничтожаться по всему миру? ;o
Или ты считаешь, что есть хорошие кацапы? Я так не думаю... кацап - значит недочеловек.

_________________
Изображение
"Человек должен противостоять злу, но никогда не должен делать это как нелюдь." Павел. Патриарх сербский

  Профиль  
  
    
#2259  Сообщение 27.04.16, 06:46  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Богдан Буткевич: на Донбасе нужно убить 1,5 млн лишних людей
Смотреть на youtube.com

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#2260  Сообщение 27.04.16, 07:26  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Инсайд про Керчь-мост
Donchanin
25 квітня 2016 11:06:31
IP/Host: ---.dn.farlep.net
Немного инсайда по керченскому мосту. Типа слухов, ничего официального. В общем чтобы зафигачить сваи в дно сквозь толщу воды, 50 метров ила и еще хотя бы метров на 20 в твердый грунт, сваи придется делать сварными из нескольких частей, так как их цельнометаллическими такой длины в России ни изготовить, ни доставить к месту строительства негде и нечем. Вообще.

Кроме того, в целях экономии принято решение ставить их не вертикально, а под углом, что увеличит динамическую нагрузку на сваи и их длину. Всего свай должно быть 580 штук, на минуточку, но реального состояния дна никто не знает. На серьёзную геофизику денег нет и делать её некогда. Финансирование срезали на 100 млрд. рублей.



Поскольку ротенберговская компания, выигравшая тендер, под санкциями, то она не сможет закупить дорогостоящие зарубежные установки по вколачиванию таких свай на такую глубину в таких геоусловиях в открытом море. Поэтому срочно взяли в подрядчики обанкротившуюся контору “Мостострой” (кажется, не помню точно название), которая не под санкциями, и пытаются срочно установки закупить на неё. Но их ещё изготовить надо под заказ, а это время, и её загнать под санкции могут в любой момент (ну вы понимаете).

Единственная железобетонная опора пока зафигачена на сухом и твердом берегу.

Сам проект ведется подрядчиками с обреченностью самоубийц, так как героизм проявлять и рисковать жизнью при строительстве утопии никто по доброй воле не станет.

Хотя на телевизор вам расскажут все как надо, но это уже, в принципе, и не интересно.

***

Я вам скажу когда вернется Крым.

Все будет там хуже и хуже, но они будут строить мост.

Мост построят. Типа. Издали красивый, но на ощупь хлипкий и реально по-российски ху.вый. Потому что сваи длиной более 100 метров в твердом грунте будут лишь на 20. Попробуйте закопать кончик палки в землю и покачать мизинцем за верхушку. Ага…

Рельсы даже положат, но ехать по ним не рискнут.

А потом произойдет переломный момент, при чем в прямом и переносном смысле: мост частично обрушится. Потому что на законы физики Россия может плевать сколько угодно, как и на международное право, но в этом случае санкции включаются максимально и без сожаления. И бомбить за это некого.

После разрушения этой символической во всех смыслах конструкции окажется, что денег на ремонт нет, и уже ни на что нет, полуостров в полутьме и изоляции. Это будет психологическая катастрофа цивилизационного масштаба для России. За мост будут держаться из последних сил, но когда этот мираж развалится, то в Крым можно будет заходить и скидывать суицидально-истеричную вату в море легкими пинками.

Вот тогда начнутся разговоры о политическом урегулировании. Будут предлагаться промежуточные статусы, варианты совместного управления, но в целом все всем станет понятно.

Но на все про все лет 10.

Х.йня под названием “мост”, сияющая триколором пока лишь в воспаленных ватных фантазиях, должна столкнутся с её реальным воплощением.

И как можно скорее.


Re: Инсайд про Керчь-мост
upstream
25 квітня 2016 11:21:09
IP/Host: ---.hsd1.ca.comcast.net
Треба припинити перти туди жрачку... Хоча, з гуманістичних міркувань, можна трішечки харчів підкидати, щоб ООН не підняла гвалт.
По завищених всемеро цінах. Так, щоб тільки з голоду не передохли.
Бо коли я чую від родичів крисіян, що в Криму зараз сите і комфортне життя, то виникає бажання повісити Петра Порошенка за яйця
на ліхтарному стовпі. :X



Re: Инсайд про Керчь-мост
Полярная лисичка
25 квітня 2016 11:25:59
IP/Host: ---.nbi.com.ua
Kievlyanin, 25 квітня 2016 11:24:34
Розгорнути попередні цитати...
у тебя такие желания потому что ты - дегенерат карту не смотел .. еда в крым может попадать как угодно в обход украины

Таки да... Украинских продуктов там практически нет. Тянут российское говно со смещенными датами выпуска. :)


Re: Инсайд про Керчь-мост
Юрий
25 квітня 2016 11:27:10
IP/Host: ---.69.224.159.triolan.net
Получается так если упадет одна свая упадет весь мост и поменяется власть в Крыму все зависит от одной сваи и 100 кг тротила. :D


Re: Инсайд про Керчь-мост
Ламер
25 квітня 2016 11:33:52
IP/Host: 194.44.253.---
Kievlyanin, 25 квітня 2016 11:32:20

Sailor, 25 квітня 2016 11:31:23

Kievlyanin, 25 квітня 2016 11:29:02

и скажите кто кому хуже делает когда поддавшись таким идиотам укрина таки перекрыла релально поставку продуктов в крым обрубив и так дохлой экономике 2,5 млн потребителей украинского пордукта которым наши же продукты можно парить по цене +10-20% давая работу НАШИМ людям давая деньги НАШЕЙ экономике ..

А еще в Россию можно продавать оружие, Буки, Танчики, зерно итд. Это тоже нашим людям зарплата будет.

нельзя

а вот продать сосиску или торт - можно

З ціанідом? :)


Re: Инсайд про Керчь-мост
Donchanin
25 квітня 2016 11:34:34
IP/Host: ---.dn.farlep.net
Представляю себе сваренные из нескольких кусков криворукими сваи,длиной 100 метров,которые под ахуенным усилием ( в принципе,как выясняется, как прикладывать усилие ещё нихуя нет, и возможно не будет,потому как малейшую попытку тут жэ задробят санкциями....ну предоплату то сделать можна....забивают в грунт)


Re: Инсайд про Керчь-мост
Сліпий
25 квітня 2016 11:48:03
IP/Host: ---.teremki.kiev.ua
MaxHo, 25 квітня 2016 11:39:35

не ну чисто по экономике киевлянин прав. так добавленная стоимость в украине оседает а так в россии. и ввп точно так же.

В экономике задача у Украины может быть только одна максимально ослабить РоSSию, западные санкции тоже на это направлены.
Крым должен стать для РоSSии "чемоданом без ручки", коим он и был до передачи его Украине.
А если торговать с РоSSией через Крым , то бизнес-модель будет такой, завозим все что надо из Украины (в том числе санкционные товары) "переклеиваем этикетки" (переоформляем чтоб концы в воду)) и везем в РоSSию и вуаля ... ПутенВсехПереиграл

Вы еще предложите воду в Крым пустить :fool:



Re: Инсайд про Керчь-мост
EUn_Ph
25 квітня 2016 11:53:48
IP/Host: ---.rnc.com.ua
MaxHo, 25 квітня 2016 11:49:41

Розгорнути попередні цитати...
так оно так и получается шо включение крыма в российский товарооборот её укрепляет. берёте рынок в два мильёна голов и отдаёте ево врагу. это при капитализме не ослабление а усиление.

Этот "рынок" платит РФ ее же напечатанными рублями, на 99%... Потому что эти 2,5 млн человек тупо ничего не производят.

И РФ их тупо кормит. Ну вот пусть и кормит, пока не надоест. +1,5% халявщиков к населению - это по эффекту почти бомбардировка Москвы... Главное, чтобы кацапы его раньше времени на вздумали возвращать.

И, да, лугандон пусть тоже кормят. И нефиг выть, что Украина не хочет их содержать - кто кашу заварил, тот и содержит (tu)



Re: Инсайд про Керчь-мост
Аналитик
25 квітня 2016 11:55:46
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Нехай кацапы тужатся, рано или поздно пукан разорвет все равно.


Re: Инсайд про Керчь-мост
Аналитик
25 квітня 2016 12:01:09
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Donchanin, 25 квітня 2016 11:57:25

Розгорнути попередні цитати...
Они не просто тужатся

Они выбрасывают бабло вникуда

это и есть тужится и пердеть от усилий, делают это кацапы неистово, таких издевательств над собой никакой пукан не выдержит. :gigi:



Re: Инсайд про Керчь-мост
африканский_йож
25 квітня 2016 12:46:09
IP/Host: ---.la.net.ua
ну... я бі так не радовалась
по ссілке - много фото и видео со стройки моста, 23 апреля 2016 года http://kerch-most.ru/aprel-201 ... .html



Re: Инсайд про Керчь-мост
Donchanin
25 квітня 2016 12:51:15
IP/Host: ---.dn.farlep.net
африканский_йож, 25 квітня 2016 12:46:09

ну... я бі так не радовалась
по ссілке - много фото и видео со стройки моста, 23 апреля 2016 года http://kerch-most.ru/aprel-201 ... .html

Заколоченных свай не для временного моста не увидел
Увидел коломбины на сухопутье..Но там и дурак сможет
Кроме того,даже если сваю затолкают в ил,эт ещё не значит что она будет долго и крепко стоять и сможет выдержать навалу льда
В общем то в инсайде про это и говориться



Re: Инсайд про Керчь-мост
Donchanin
25 квітня 2016 13:18:44
IP/Host: ---.dn.farlep.net
Блакитний Апельсин, 25 квітня 2016 13:16:24

Розгорнути попередні цитати...
причому тут холодний душ і хом'ячки?
ти стартпост читав? чи пісатєль?

може вони його і побудують (хоча особисто я не вірю, що зможуть добудувати), але стан дна, погода (шторми і льодоходи) і сейсмічна обстановка дійсно такі, що хз скільки він зможе простояти.

И можно ли будет его безопасно эксплуатировать,особенно ЖД

Потому как просто недостроненный мост-эт одно, а вот п и з д анувшийся под весом ЖД состава, да ещё и с кучей авто( а вэто время ещё,как назло,под пролётом будет проходить пас. пароход)-эт несколько другое



Re: Инсайд про Керчь-мост
MaxHo
25 квітня 2016 13:25:27
IP/Host: 91.220.166.---
наверное, такая ветка фупу нужна. чисто в терапевтических целях. и неважно о чом там речь - о третьей нитке, о втором мосте...


Re: Инсайд про Керчь-мост
Donchanin
25 квітня 2016 13:25:41
IP/Host: ---.dn.farlep.net
ZVIAD, 25 квітня 2016 13:22:49

Розгорнути попередні цитати...
ну ясное дело
все ж инженеры и эксперты собрались в этой ветке
в раше нет ни одного человека, которому пришли бы в голову такие риски
и нет ни одного инженера, способного выполнить расчеты

строят на авось, сваи кривые, технологий нет, денег нет...
в общем, халва

Ну если нет техники для забивки 100 метровых свай,то почему бы не предположить,что проектантов,инженеров, и самое главное опыта подобного строительства ( его ТОЧНО нет)тоже нет

А откуда возьмутся инженеры и проектанты,если нет опыта



Re: Инсайд про Керчь-мост
Donchanin
25 квітня 2016 13:28:56
IP/Host: ---.dn.farlep.net
MaxHo, 25 квітня 2016 13:26:51
Розгорнути попередні цитати...
для прокладывания кабеля тоже техники не было... и кабеля не было... и денег не было...

Кабель-немецкий
Кабелеукладчик-кЕтайский...
Но я до сих пор не уверен,что там чото реально проложили и оно работает



Re: Инсайд про Керчь-мост
Michigan
25 квітня 2016 13:32:54
IP/Host: ---.252.14.123.freenet.com.ua
MaxHo, 25 квітня 2016 11:39:35
не ну чисто по экономике киевлянин прав. так добавленная стоимость в украине оседает а так в россии. и ввп точно так же.

Те що порохатоє лайно гарно "співає" дуплетом з кацапо-оккупантом - то не є несподіванка.
А нічого що Україна втратила все об'єкти інфраструктури в Криму в які вкладала багато грошей?
Розкажіть ще трохи про "додаткову вартість" на фоні втрати такої кількості ВВП на рівному місці.



Re: Инсайд про Керчь-мост
PRom
25 квітня 2016 13:34:23
IP/Host: ---.lvivlan.net.ua
ZVIAD, 25 квітня 2016 13:30:10
Розгорнути попередні цитати...
не, ну ясное дело, настоящий патриотизм ведь заключается в страусиной позиции
типа все хорошо, кацапстану кранты, уже практически развалился, и крым вот-вот на коленях приползет
приятно, удобно, оптимистично!

Ти не бздо.
Мені аби коцаби побільше бабла в топку викидали. Швидше здохнуть.
А з тим мостом буде так: чим далі, тим дорожче і повільніше.



Re: Инсайд про Керчь-мост
Michigan
25 квітня 2016 13:34:28
IP/Host: ---.252.14.123.freenet.com.ua
моста не буде.
Тут відряджені кацапи будуть захлинатися від натуги розказуючи який класний то буде міст.
Найвища категорія складності з точки зору інженерії. Навіть німці мабуть не взялися б за такий проект.



Re: Инсайд про Керчь-мост
Blokh
25 квітня 2016 13:36:14
IP/Host: ---.mycweb.net
Donchanin, 25 квітня 2016 13:28:56
Розгорнути попередні цитати...
Кабель-немецкий
Кабелеукладчик-кЕтайский...
Но я до сих пор не уверен,что там чото реально проложили и оно работает
==========================
Зато я уверен, что ты жратву и бухло продаёшь только
"проукраински настроенным" гражданам ДНР и налоги платишь в Киев.

Ну, вера у меня такая, понимаешь!
Душой чюствую, шо так!



Re: Инсайд про Керчь-мост
Donchanin
25 квітня 2016 13:37:17
IP/Host: ---.dn.farlep.net
Блоха! Иди н а х у й


Re: Инсайд про Керчь-мост
Michigan
25 квітня 2016 13:38:17
IP/Host: ---.252.14.123.freenet.com.ua
MaxHo, 25 квітня 2016 13:34:10
Розгорнути попередні цитати...
насколько я помню, когда союз разваливался, принцип был тот же самый.

який принцип, кацапська скотина? Там були міжнародні договора.
Кацапи вийшли зі всіх договорів з Україною?
На об'єкти заходять "зелені уібани" і називають це "раісей"?

Все що зараз відбувається нагадує сюреалізм. Таке враження що кацапські загарбники не прорахували взагалі свої кроки на 3-5 років вперед.
Крим - це буде такий величезний тягар який буде тягнути паРашу на глибину.
Що там вже, з першої 20-ки по ВВП світу Крим вже раїсю витягнув. Далі буде.



Re: Инсайд про Керчь-мост
Michigan
25 квітня 2016 13:40:03
IP/Host: ---.252.14.123.freenet.com.ua
Donchanin, 25 квітня 2016 13:36:59
Розгорнути попередні цитати...
НЕмцы-не самые крутые мостостроители
Думаю,можно бы было найти спецов,но стоило бы это оч. дорого
В основном потому,что каждое изделие ( особенно опоры) уникальное и не на потоке

не маючи точних даних по геології дна протоки, будувати на такому - це гра у "російську рулетку".
Може поповзе через рік, а може через два тижні, а може взагалі сповзе все що є.



Re: Инсайд про Керчь-мост
Michigan
25 квітня 2016 13:42:39
IP/Host: ---.252.14.123.freenet.com.ua
Donchanin, 25 квітня 2016 13:41:08
Розгорнути попередні цитати...
Ясен пень,что даже мостостроители Гвинеи-Бисау на такую фуйню не подвязались бы

Тим більше я не вірю що в кацапії залишилися "інженерні геніїї" робити такі сваї для мосту. Це навіть не БАМ, де виїзжали на "українських кадрах". Там дніпропетровський ДІІТ все будував.



Re: Инсайд про Керчь-мост
Donchanin
25 квітня 2016 13:44:47
IP/Host: ---.dn.farlep.net
Michigan, 25 квітня 2016 13:42:39
Розгорнути попередні цитати...
Тим більше я не вірю що в кацапії залишилися "інженерні геніїї" робити такі сваї для мосту. Це навіть не БАМ, де виїзжали на "українських кадрах". Там дніпропетровський ДІІТ все будував.

У них даже в оборонке все спецы по 70 лет и по пальцам пересчитать
Все перспективные и талантливые свалили



Re: Инсайд про Керчь-мост
Bad Robot
25 квітня 2016 13:50:45
IP/Host: ---.234.163.188.kv.sovam.net.ua
Kievlyanin, 25 квітня 2016 11:29:02

и скажите кто кому хуже делает когда поддавшись таким идиотам укрина таки перекрыла релально поставку продуктов в крым обрубив и так дохлой экономике 2,5 млн потребителей украинского пордукта которым наши же продукты можно парить по цене +10-20% давая работу НАШИМ людям давая деньги НАШЕЙ экономике ..

Как всрылся хорошо типа киевлянин...От педробота до предателя-один шаг.


Re: Инсайд про Керчь-мост
Сергей Сухой
25 квітня 2016 14:17:03
IP/Host: ---.lekhim.ua
Юрий, 25 квітня 2016 11:27:10

и поменяется власть в Крыму все зависит от одной сваи и 100 кг тротила.

я думаю где-то ближе к середине стройки они сами туда заложат 100 кг тротила и подорвут... типа бандеровцы из правого сектора взорвали...
а денюжки выделенные себе в карман.
это ж гениальная схема. И мост строить не надо - теракт, и бабосики освоены.



Re: Инсайд про Керчь-мост
v10
25 квітня 2016 14:31:56
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
EUn_Ph, 25 квітня 2016 14:23:45
Если малотоннажное турецкое корыто выносит сваи своим ржавым корпусом на раз-два, то что во время первого ледохода будет???

то пока какие-то временные сваи.
но на основные у них все равно нет ни бабла, ни технологий.



Re: Инсайд про Керчь-мост
Донбасянин в экзиле
25 квітня 2016 14:33:39
IP/Host: ---.broadband.corbina.ru
Первая страница темы # Крим без свiтла, первое сообщение:
Цитата:
AK72, 21 листопада 2015 23:36:07
Все, Симф Севас без света ... :weep:
Илья Кива
4 хв ·
Только что взорвали опоры !!!!

Прошло пол-года, тема набрала 826 страниц, последнее сообщение темы:

Цитата:
rastamanchik, 20 квітня 2016 15:41:00
пишуть шо сьогодні вперше з часів блекауту поїхали електрички
і траліки ходять


Re: Инсайд про Керчь-мост
Аналитик
25 квітня 2016 14:47:20
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Нехай кацапы вбухивают побольше бабла в крым и постройку моста, а санкции как были так и будут, и будут ужесточатся.
Европа потихоньку откажется от кацапской нефти и газа, или будут покупать очень и очень дешево.
Кацапы нехай со своих хуйлом доедают последний хер без соли, блеать, и никакого просвета.
Эх, харашо. :beach:



Re: Инсайд про Керчь-мост
гонта
25 квітня 2016 19:23:16
IP/Host: 81.15.225.---
україна що не в стані оскаржити в міжнародних судах то будівництво?



Re: Инсайд про Керчь-мост
ZVIAD
25 квітня 2016 20:51:35
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
cynic, 25 квітня 2016 20:03:53

Шість сторінок видання на гора стресу(у наших форумчан),тихого кіздецю у мохнатки узькомірної( той за день сьогодні заробить на постах як за місяць :D ) і........більше нічого.Черговий ,стандартний пук без наслідків в реалі.Форум працює в НОРМАЛЬНОМУ руслі :D У мене питання до дончанина і решту "очікувальників кіздецю"- а що станеться коли ваші вангування і "ставлення свічки за упокой не справдядься? Чи частково не так буде як ви хочете (а практика говорить,що все в криму іде зовсім не так як узькомірні крисяни надіялися і не так як наші фупівські патріоти теж.Все десь посередині з відхилом у одну і другу сторону)? Що якщо той міцст стоятиме і довго? Знову чергові "поразки" і приниження власного авторитету і національної гідності?.....До чого веду-зосередитися треба на ВЛАСНИХ проблемах,на покращенні загальнодержавного становища і внутрішнього життя в країні,контролю за владою (в першу чергу по виконанню їх завдань створення нормального життя ТУТ.а не вангуванням тамтих кіздеців покривати власні невдачі і недолугість.Знову на першому місці у нас слідкування за сусідською коровою.а не за власною.мазохізм панове на марші.......тільки не кажіть,що я закликаю забути кримську чи лугандонську ситуацію.Ні і ще раз ні.Просто дрочити на НАДІЇ чийогось кіздецю при наплювательському ставленні до власного добробуту справа слабих і убохих духом.ІМНО.

ну вот и я ж об том
почему на фупе нет тем про НАШИ мосты?



Re: Инсайд про Керчь-мост
Blokh
25 квітня 2016 20:54:56
IP/Host: 24.114.51.---
ZVIAD, 25 квітня 2016 20:51:35

Розгорнути попередні цитати...
ну вот и я ж об том
почему на фупе нет тем про НАШИ мосты?

----------
Или о самолётах?
ХАЗ стоит як у вовка на морозi, Антонов теж....



Re: Инсайд про Керчь-мост
Hopa
25 квітня 2016 21:11:31
IP/Host: ---.kyivstar.net
Blokh, 25 квітня 2016 21:01:25
Cynic, просто у нас население прониклось
восточной философией- она самая ненапряжная-
сиди себе и жди проплывающий трупъ врага!
Делов-то!

Таки ДА! Вот только терпенью у восточных людей не научились. Все не ймется, даже в воду заходим за поворот заглядываем, а труп ну никак…

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5587 ]  Стрaница Пред.  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 280  След.

   Похожие темы   Автор   Ответы   Последнее сообщение 
В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. «Мой лицо уже в крови». Как соседи Сталина реагируют на ссору с Россией ...

Караганда

374

25.03.24, 11:54

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Поляки: украинцы вроде бы наши соседи, но у них какой-то другой менталитет... Они постоянно чего-то требуют, они постоянно попрошайничают, им только дай, дай, дай.

Saruman

5

14.02.24, 06:59

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. форумные хохлы, проявите сознательность!

termit

21

11.01.24, 21:58

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. форумные хохлы

termit

11

15.12.23, 18:37




[ Time : 0.256s | 21 Queries | GZIP : Off ]