Banggood WW

Чистые носки - залог победы!


 [ 1 сообщение ] 
Автор  
 
Сообщение  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 23.08.2014
Сообщения: 18180
Откуда: Ханты-Мансийск
Благодарил (а): 349 раз.
Поблагодарили: 1070 раз.
Россия
Дивлячись як деякі активісти та волонтери почали співати оди радості новим очільникам в ООС та армії, я б хотів нагадати стару істину - не створи собі сам кумира.

І я поясню «чому?» на одному факті, який мав місце.

Група елітного підрозділу ЗСУ отримала наказ якомога скоріший термін доставити до одного генерала пакет з поміткою грифом секретності. На самий передок ...
Ризикуючи своїм життям та розуміючи важливість поставленої задачі, спецназ виконав свою задачу.
Але по прибуттю на місце пакет був переданий одному з генералів, про якого зараз багато пишуть і говорять, особисто в руки. Він відразу його вскрив при бійцях ...
І дістав звідти носки, які таким чином йому передали ...

Групу спецназу піднімали по повній бойовій щоб доставити носки ...

Смотря как некоторые активисты и волонтеры начали петь оди радости новым ООСникам в зоне и армии, я бы с удовольствием напомнил старую правду - не надо)))))))))))))))

И я объясню " почему?" на одном факты, у которого было место.

Группа элитных подраделения ЗСУ получила заказ как можно более долго доставить в один общий пакет с заметить на одном и том же peredok...
Рискуя своей жизнью и понимая важность задачи цели, специальные силы выполнили свою задачу.
Но по приедем на месте пакет был передан одному из генералов, о котором сейчас многие пишут и говорят, лично в руки. Он сразу же взял его на бой...
И нудно от туда носки, что таким образом его прошли...

Группа сил подняла полный бой, чтобы доставить носки...

https://www.facebook.com/mykha ... 54232

_________________
Добре спозаранку-надобранич щеневмерлие патриоти-ватобори, кримоблокувадники, ганьбапереможники та бандугетьмани! ТАК!

   
  
    
 [ 1 сообщение ] 




[ Time : 0.071s | 18 Queries | GZIP : Off ]