Вакарчука активно готують до майбутніх президентських виборів


Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 27 ]  Стрaница 1, 2  След.
Автор
#1  Сообщение 16.01.17, 22:11  
Старожил
Аватара пользователя

Регистрация: 23.08.2014
Сообщения: 5695
Откуда: ХМАО-Югра
Благодарил (а): 79 раз.
Поблагодарили: 179 раз.
Українського співака активно готують до політичних баталій на наступних виборах Президента України.

Лідера групи “Океан Ельзи” Святослава Вакарчука прискореними темпами готують до політичної кар’єри в Україні, – передає ІНФОРМАТОР.

Один з інсайдерів поділився планами Святослава на майбутнє і повідомив чому лідер “ОЕ” досить тривалий час відсутній в українському медіапросторі. Виявляється, він за допомогою американських консультантів активно готує власний політичний проект. При цьому, поки відбувається його навчання, Вакарчук намагається не потрапляти в інформаційне поле без потреби і намагається не прив’язувати себе до сучасних політичних сил. За словами джерел, співак працює над запуском політичного стартапу під робочою назвою “Європейський вибір”, а тому він не повинен асоціюватися у виборців із будь-яким теперішнім політиком і буде розкручуватися за абсолютно новими, мало відомими в Україні політичними технологіями.

Цікаво, що за розкрутку політичного стартапу Вакарчука узялися два олігарха, які, начебто, постійно ворогують і суперничають за фінансові активи – Сергій Льовочкін та Ігор Коломойський. Саме вони виступають не лише головними спонсорами проекту співака, а й надають потужну медіапідтримку для поки що “нульової стадії” розкрутки політичного бренду “Вакарчук-президент”.

Таке, здавалося б, протиріччя, цілком логічне і зрозуміле з огляду на те, як олігархи планують і розподіляють фінансові потоки і активи. Народний депутат Сергій Льовочкін, – екс-регіонал, член Опозиційного блоку, колишній Голова АП Януковича, вбачає у стартапі свої плюси на майбутніх виборах: якщо Вакарчук програє, то відтягне на себе значну кількість голосів патріотично налаштованого електорату, переважно молоді, а завдяки цьому – дасть змогу пройти іншій, важливішій фігурі на шаховій дошці Льовочкіна. Якщо виграє – залишиться винним олігарху. Це, так би мовити, інвестиція в майбутнє, яке має потужні перспективи.

Ігор Коломойський переслідує власні інтереси у розкрутці політичного бренду “Вакарчук”. Для нього цей співак є довгостроковим проектом, який замінить нинішніх політиків, які прискореними темпами вичерпують підтримку електорату, а відтак, співак та його політична сила зможуть стати цілком сприйнятливою заміною для нинішніх політично збанкрутілих політиканів, політична кар’єра яких може закінчитись цілком непрогнозованим фіналом.

Наочним підтвердженням підтримки олігархів слугують не лише потужні вливання, а й нинішня медіа-підтримка співака. Так, медіа-імперія Сергія Льовочкіна, при всьому негативі політика до української національної ідеї, цілком позитивно розкручує пісні та образ “Океану Ельзи”. З іншого боку, Вакарчук підтримує гарні стосунки з Ігорем Коломойським та його оточенням. Канал “1+1” ніколи не показує якісь негативні відгуки про співака, а його самого час від часу бачать на Володимирській у ресторані “Да Вінчі”, що знаходиться в одній будівлі з київським офісом олігарха. Помічали співака і в компанії близького Геннадія Корбана.

Політичні консультанти над політичним перевтіленням Святослава Вакарчука почали працювати ще під час Майдану, і тоді ж почали поволі розкручувати його політичний імідж, але ще як аморфного і самостійного “правдоруба” без зрозумілої політичної платформи. Наразі ж він вже кілька місяців навчається у США в одному з престижних вишів за програмою для майбутнiх лiдерiв.

В Україні розкруткою лідера “ОЕ” зайнялася продюсер Олена Мозгова, яка вже багато років працює у шоубізі. У медіа-середовищі вона вже неодноразово висловлювала сподівання, що її протеже Святослав Вакарчук є “хорошим варіантом” для країни, і “в осяжному майбутньому він може стати президентом України. Йому не вистачає для цього деяких знань, ось він їх зараз і отримує”. Там він, до речі, навчається разом з Русланою, яку також планують просувати як політичний проект. Про це Мозгова розповіла у інтерв’ю Гордону.

Варто зауважити, що родина постійно знаходилась навколо політики, ще з радянських часів. Його батько Іван Вакарчук завдяки впливу родичів закріпився ще серед радянських “еліт”, пробивши собі та своєму сину успішну кар’єру. Згодом він став довіреною особою Леоніда Кучми на президентських виборах у 1999 році, а в 2004 відкрито закликав голосувати за Ющенка. Тоді ж він потрапив у близьке оточення Сергія Льовочкіна.

Ідеологія та політичні вподобання Святослава Вакарчука маловідомі і незрозумілі широкому загалу, хоча ЗМІ вперто нав’язують образ щирого і енергійного патріота. Однак, аналіз навіть нечисленних інтерв’ю зі співаком дозволяють зрозуміти його далеко непатріотичні переконання. Вакарчук сповідує дивну суміш культурмарксистських міфологем і різко негативно висловлюється про українських націоналістів. При цьому він ліберально ставиться як до терористів Донбасу (закликаючи почати з ними “діалог”), так і не поспішає оголошувати бойкот окупантам, а тому впевнено їде у саме пекло здавалося б ідеологічних ворогів, але не для переконання їх у несправедливості суджень про Україну, а задля того, щоб скласти імідж “свого хлопця”. Так, під час Майдану Вакарчук їздив до Росії з концертами, що було показано, начебто він мало не партизанським рейдом пройшовся по ворожій території. А навесні 2014 року, коли Кремль почав відкриту агресію у Криму та на Сході, співак їздив у Донецьк та окупований півострів де проводив доволі милі бесіди агресивними україноненависниками, і публічно засуджував українських націоналістів. Зокрема, нищівну критику на свою голову Вакарчук зібрав після неоковирних суджень про загиблого Сашка Білого, під час розмови зі студентами у Донецьку.

http://de-facto.cc/порошенко-до-побачення-вакарчука-акт/

_________________
Добре спозаранку-надобранич щеневмерлие патриоти-ватобори, кримоблокувадники, ганьбапереможники та бандугетьмани! ТАК!

  Профиль  
  
    
#2  Сообщение 16.01.17, 22:14  
Участник
Аватара пользователя

Регистрация: 12.10.2016
Сообщения: 1822
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 26 раз.
х у й н я якась...
Савченко уже "готовили", и вроде тот же Коломойский...
не ?

_________________
"пацифисты убивают с любовью..." (с) Феофан

  Профиль  
  
    
#3  Сообщение 16.01.17, 22:17  
Завсегдатай
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 3039
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 53 раз.
да по барабану, кого только в украинском политикуме нет, и бивцы кулаком и торговцы иплом, ну будет ещё и певец ртом. Думальцами головом они один хрен не станут, поскольку думают они исключительно желудком.

  Профиль  
  
    
#4  Сообщение 16.01.17, 22:18  
Завсегдатай

Регистрация: 05.09.2014
Сообщения: 2615
Благодарил (а): 22 раз.
Поблагодарили: 48 раз.
Россия
Вакарчук вроде те же курсы что и Навальный в Йельском университете недавно закончил.

  Профиль  
  
    
#5  Сообщение 16.01.17, 22:19  
Старожил

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 7463
Благодарил (а): 60 раз.
Поблагодарили: 54 раз.
а Скрипку в вице-президенты

_________________
Ucraina delenda est

  Профиль  
  
    
#6  Сообщение 16.01.17, 22:21  
Завсегдатай

Регистрация: 26.08.2014
Сообщения: 2950
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 14 раз.
И пройдет как история показывает! Кто сомневается?

  Профиль  
  
    
#7  Сообщение 16.01.17, 22:21  
Участник

Регистрация: 04.11.2014
Сообщения: 742
Благодарил (а): 4 раз.
Поблагодарили: 12 раз.
Феофан писал(а):
х у й н я якась...
Савченко уже "готовили", и вроде тот же Коломойский...
не ?

Тогда уж с Кличка надо вспоминать.

  Профиль  
  
    
#8  Сообщение 16.01.17, 22:23  
Участник
Аватара пользователя

Регистрация: 23.08.2014
Сообщения: 801
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 14 раз.
Нифига не выйдет. После принятия закона о количестве мовнохрюкающих спиваков в эфире вальцманата, количество прокруток пана Вакарчука на музыкальных станциях просто зашкаливает. А что ещё крутить на радость хунте? Говорят, в итоге народ уже тошнит от этой Эльзы на всех станциях. :rzach:

  Профиль  
  
    
#9  Сообщение 16.01.17, 22:32  
Прохожий

Регистрация: 11.01.2017
Сообщения: 279
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 34 раз.
кто составит конкуренцию? Кличко? или Ляшко? Как посмотреть эту битву титанов? :crazy:

  Профиль  
  
    
#10  Сообщение 16.01.17, 22:36  
Завсегдатай

Регистрация: 23.08.2014
Сообщения: 4737
Благодарил (а): 6 раз.
Поблагодарили: 89 раз.
[spoiler=Москаль з Батькiвщины]
Цитата:
Вакарчука прискореними темпами готують до політичної кар’єри в Україні

А Чингачгука?

  Профиль  
  
    
#11  Сообщение 16.01.17, 22:46  
Салага
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 3633
Благодарил (а): 812 раз.
Поблагодарили: 48 раз.
Феофан писал(а):
х у й н я якась...
Савченко уже "готовили", и вроде тот же Коломойский...
не ?
Готовят. И не только Вакарчука.

_________________
храм Христа Спасителя,1880г: Сей храм сооружен в честь победы над Наполеоном в лето 7320 Со Дня Сотворения Мира в Звёздном Храме

  Профиль  
  
    
#12  Сообщение 16.01.17, 22:47  
Ветеран

Регистрация: 20.08.2014
Сообщения: 16037
Откуда: РФ
Благодарил (а): 2 раз.
Поблагодарили: 199 раз.
Россия
Лысый, кагтавый, блеющий чорнобрывый рагуль - президент Нэни.

А шо, чому бы и ни. Зато молодой и на мове кукарекает будь здоров. ))

  Профиль  
  
    
#13  Сообщение 16.01.17, 22:50  
Старожил
Аватара пользователя

Регистрация: 23.08.2014
Сообщения: 5695
Откуда: ХМАО-Югра
Благодарил (а): 79 раз.
Поблагодарили: 179 раз.
2017 рік буде розплатою за електоральне каліцтво самодурів із правом голосу

Люди залюбки проголосують за будь-якого вискочку, який за гроші олігархів пообіцяє перестріляти всіх олігархів

Журнал РIA-Львів попросив дати свій прогноз на 2017. Квінтесенція тексту така:

...У 2017 році люди виразно зловлять себе на думці, що це тупик. Україна зразка 1991-2016 повністю себе вичерпала. Система не може і не хоче саму себе зламати, а народ не здатен, не хоче і не може перезаснувати державу. Влада цього ніколи не забезпечить, тому що тільки ідіот демонтує самого себе. А народ – тим більше, тому що 2017 рік буде роком фізіологічного виживання, роком Африки в центрі Європи.
...У 2017 році на авансцену історії вийде та сама людина, яка рівно 100 років тому, у 1917, намутила таких ділов, що деякі суспільства ще й досі відхаркують. На авангард вийде знедолений, збіднілий, обкрадений, справедливо обурений, ображений люмпен, а люмпен аристократичним не буває. Основною народною емоцією буде злість. На всіх завгодно, крім себе самих, білих і пухнастих однотурових однорогів. 2017 рік буде розплатою за електоральне каліцтво великочисельного війська самодурів із правом голосу - людей, які своїми голосуваннями останнє десятиліття тільки те й робили, що зміцнювали олігархат.
..У 2017 році нам запропонують списаний матеріал. Нових політиків апріорі не може бути в країні, де є 5-відсотковий прохідний бар’єр і вибори через телевізор і білборди. Виборець сидітиме, як олух, біля екранів і вишукуватиме найкращих популістів. 2017 рік буде апофеозом популізму. На всю країну не знайдеться жодного адеквата, який прямим текстом повідомить країні звістку про її цивілізаційний крах, а значить, людей поведуть на нове коло підігрітих ілюзій про те, що в нас найкраща армія, найкращі дівчата, найкращі народні пісні, найкращі грунти і навіть бур’яни найкращі в світі. Популізм сягне таких розмірів, що люди залюбки проголосують за будь-якого вискочку, який за гроші олігархів пообіцяє перестріляти всіх олігархів.
....У 2017 році відбудеться внутрішній водорозділ суспільства на два табори: ті, хто все розуміють, і ті, хто далі буде куплятися на формальну наявність синьо-жовтих кольорів. Ті перші усвідомлять доконечну необхідність створювати альтернативну Україну з мінімальною кількістю точок дотику з Україною реальною. Ті другі будуть далі вигукувати хороші гасла і воювати чужими життями. Ті перші стануть на шлях сепарації від власної держави, розуміючи, що вона стала спільним для всіх ворогом і рекетиром. Ті другі будуть навпаки – латану свитину знімати заради державного пуза, на яке вже ніщо не може налізти. Ті перші відчують спокусу піти у внутрішню еміґрацію, внутрішній екзиль. Ті другі захочуть узяти участь у загальнонаціональному конкурсі на кращу поразку. Ті перші усе прекрасно розумітимуть. Ті другі ненавидитимуть тих перших саме за це – за ясний, тверезий, непригладжений погляд.
Я більше не даватиму нових прогнозів до тих пір, доки ті перші нарешті не врятують мою країну.

Джерело: блог Остапа Дроздова

_________________
Добре спозаранку-надобранич щеневмерлие патриоти-ватобори, кримоблокувадники, ганьбапереможники та бандугетьмани! ТАК!

  Профиль  
  
    
#14  Сообщение 16.01.17, 23:12  
Завсегдатай
Аватара пользователя

Регистрация: 19.08.2014
Сообщения: 3861
Откуда: Россия.Тула.
Благодарил (а): 177 раз.
Поблагодарили: 94 раз.
Россия
Не, лучше Верку Сердючку.
Подходит по всем параметрам.

_________________
может я один только нормальный и остался, на всю страну? ..(Игорь из Дубны)

  Профиль  
  
    
#15  Сообщение 16.01.17, 23:15  
Обозреватель
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 14245
Откуда: Плюк—планета № 215 в Тентуре галактики "Кин-дза-дза" в Спирали.
Благодарил (а): 125 раз.
Поблагодарили: 456 раз.
СССР
Москаль з Батькiвщины писал(а):
Українського співака активно готують до політичних баталій на наступних виборах Президента України


Давайте презиком усраины сделаем ВеркуСмердючку....

_________________
Изображение

Благослови, Боженька, 1027 летнюю РУСЬ Святую

  Профиль  
  
    
#16  Сообщение 16.01.17, 23:15  
Обозреватель
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 14245
Откуда: Плюк—планета № 215 в Тентуре галактики "Кин-дза-дза" в Спирали.
Благодарил (а): 125 раз.
Поблагодарили: 456 раз.
СССР
ёкарныйбабай писал(а):
Не, лучше Верку Сердючку.
Подходит по всем параметрам.


прям мои мысли украл :rzach: :rzach: :rzach:

_________________
Изображение

Благослови, Боженька, 1027 летнюю РУСЬ Святую

  Профиль  
  
    
#17  Сообщение 16.01.17, 23:23  
Участник

Регистрация: 25.08.2014
Сообщения: 796
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 23 раз.
Чупакабра писал(а):
Москаль з Батькiвщины писал(а):
Українського співака активно готують до політичних баталій на наступних виборах Президента України


Давайте презиком усраины сделаем ВеркуСмердючку....
С этим к Путину... :rzach: ..Будете третьими, после французов и мексиканцев.
Думаю, Темнейший согласится......Эдакая изощренная месть за ло-ло-ло и прочие непотребства. :rzach:

  Профиль  
  
    
#18  Сообщение 16.01.17, 23:29  
Участник

Регистрация: 28.06.2015
Сообщения: 1020
Благодарил (а): 34 раз.
Поблагодарили: 21 раз.
ёкарныйбабай писал(а):
Не, лучше Верку Сердючку.
Подходит по всем параметрам.

Лучше Писанка! Впечатляющие габариты!

  Профиль  
  
    
#19  Сообщение 16.01.17, 23:33  
Старожил

Регистрация: 01.09.2015
Сообщения: 7407
Благодарил (а): 13 раз.
Поблагодарили: 207 раз.
Ostman писал(а):
Лучше Писанка! Впечатляющие габариты!


Почему писанка? Лучше каканка. Впрочем, баба-вакарчучька как раз подходит - он и засцанец, и засранец.

  Профиль  
  
    
#20  Сообщение 17.01.17, 00:20  
Эксперт
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 7282
Откуда: Москва
Благодарил (а): 69 раз.
Поблагодарили: 153 раз.
Россия
Руслану, Руслану!

Эта точно ни на чём не погорит - бо негорючая!

  Профиль  
  
    
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 27 ]  Стрaница 1, 2  След.   Похожие темы   Автор   Ответы   Последнее сообщение 
В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. На ФУПе в последнее время активно пропагандируют переход на мову

Хитрый Башкир

77

30.09.16, 16:24

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Украинцев начнут более активно депортировать из ЕС, чем арабов и африканцев

faost

10

28.05.16, 17:16

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Жители оккупированного Донбасса стали активно покупать топливо и продукты в ДНР

Homo sapiens

9

22.04.16, 19:58

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. В Сети активно торгуют кошками для обогрева

sturm

9

23.01.16, 17:25Рейтинг@Mail.ru яндекс.ћетрика

[ Time : 0.208s | 19 Queries | GZIP : On ]