Что пишут наши форумные соседи - 3


Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5587 ]  Стрaница Пред.  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 280  След.
Автор  
#2121  Сообщение 14.03.16, 22:58  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 23.08.2014
Сообщения: 14306
Откуда: СПБ
Благодарил (а): 158 раз.
Поблагодарили: 392 раз.
Россия
Цитата:
И вся имитация договаривания касается исключительно Донбасса, ибо по Крыму кацапы сказали нам твердо и решительно "идите ?:;?:%№%:;;*:(?)(?". Нормальная страна должна была в ответ сказать: ОК, ?:;?:%№%:;;*:(?)(?, так ?:;?:%№%:;;*:(?)(? и разорвать дипотношения.
Сука, до слез. :cray:

_________________
--------------------------
С Уважением, Голд.

  Профиль  
  
    
#2122  Сообщение 15.03.16, 09:56  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 20.08.2014
Сообщения: 9320
Благодарил (а): 184 раз.
Поблагодарили: 165 раз.
Haiti
Учора, 17:57
PTAAG
Мне порой уже реально хочется шоб до сотки ебнулось, причем регулярными и мощными односторонними скачками раз в месяц, так шоб и не понимали куда идет - все равно уже в баксе сижу. Такая себе антипила. Шобы перемогаебы изговнякались уже с ног до головы своими несуществующими инвестициями, проФФесиональными Гонтаревыми, планами анакондушка и прочими манямирками, и шобы все их тупо пиздили до полусмерти за одно упоминание проФФесиональной команды молодых успешных реформаторов.

  Профиль  
  
    
#2123  Сообщение 15.03.16, 10:14  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Щойно говорив з клієнтами з Голандії :-)o
Freelander
14 березня 2016 22:53:29
IP/Host: ---.Red-176-83-62.dynamicIP.rima-tde.net
Будуть голосувати проти.
Типу Голандія була гарною країною для голандців, але понаїхало, і не понаїхало нічого гарного.
Вони думали, що я американець ;o
Коли дізналися, що українець, отримали культурний шок і почали давати задню. Невдобно якось їм вийшло.
Сказав, щоб не заморочувалися й не голосували взагалі, бо то хуйловська маніпуляція, типц прирівняти українців до румунів і муслімів.... Таке от.



Re: Щойно говорив з клієнтами з Голандії :-)o
Freelander
14 березня 2016 23:15:34
IP/Host: ---.Red-176-83-62.dynamicIP.rima-tde.net
OldBoy, 14 березня 2016 23:11:07

логіка проста: після безвізу українці масово поїдуть в Європу шукати роботу й багато осядуть там

І найсмішніше, що вона правильна.
А ще смішніше, що вплив на це має не асоціація, а безвіз.
По безвізу на мій хлопський розум десь 2-3 млн українців нелегалів в ЄС гарантовано. А там аболіція, амністія, легалізація - 5-7 років максимум.


Re: Щойно говорив з клієнтами з Голандії :-)o
Chianti
cьогодні в 00:24
IP/Host: 192.162.142.---
Я б на месте европейцев даже не заморачивалась в отношении нас. Мы прекрасная возможность сохранить белолицую Европу. Иначе там через двадцать-тридцать лет чистокровок не останется. Все в хиджабах ходить будут. Как следствие, потеря культуры и религии.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#2124  Сообщение 15.03.16, 11:24  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: тут сєпара розшукують...
komarik2008
7 березня 2016 00:16:45
IP/Host: ---.returns.volia.net
Розповсюдити інфу і фото якомога більше, по транспорту, по ТЦ, базарах




Re: тут сєпара розшукують...
Рамзан Духовноскреперов
7 березня 2016 00:29:10
IP/Host: ---.res.bhn.net
губы тонкие, пождатые
выраженная ассиметрия лица (правая сторона выше)
искривленный на правую сторону нос
брови короткие
лоб высокий
овал лица прямоугольный
глаза серые
волосы темные с монотонной сединой
визуальный возраст 45+


_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#2125  Сообщение 15.03.16, 12:40  
Завсегдатай
Аватара пользователя

Регистрация: 31.08.2014
Сообщения: 2006
Откуда: Орел
Благодарил (а): 142 раз.
Поблагодарили: 26 раз.
СССР
Рамзан Духовноскреперов писал(а):
Re: тут сєпара розшукують...
7 березня 2016 00:29:10
IP/Host: ---.res.bhn.net
губы тонкие, пождатые
выраженная ассиметрия лица (правая сторона выше)
искривленный на правую сторону нос
брови короткие
лоб высокий
овал лица прямоугольный
глаза серые
волосы темные с монотонной сединой
визуальный возраст 45+

Изображение

Не он? :vata

_________________
alenushka: "Украина, отказавшись от пропаганды, просто сделала ставку на умных людей."

  Профиль  
  
    
#2126  Сообщение 15.03.16, 18:56  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Три основні речі про мову, які багато хто не розуміє
Vadym Noskoff
4 березня 2016 08:54:50
IP/Host: ---.sta.lan.ua
Знову про наболіле, підкину російськомовним солі в очі....

Пояснюю. Люди не розуміють трьох основних речей.

1) Російськомовні українці – це явище штучне. І у 90% це явище одного-трьох поколінь. Тобто у цих 90% бабусі і дідусі говорили українською. А у половини – батьки. Тому говорити, що це “мой радной язик” – це все одно, що “з дєтства вболівати за Лестер”.

2) Ніяких двомовних людей не існує. І двомовних країн не існує. Це все казки бабушки Параски. ЗАВЖДИ домінує одна мова. Завжди і всюди. Навіть в Швейцарії, де німецька мова домінує, а французька і італійська пасуться біля кордонів “своїх” країн і не думають про розширення свого простору (хоч не зникнути зовсім). Про інші країни – Канаду, Бельгію, Вельс, Білорусь – я навіть говорити не буду. Варто лише на один штик углиб копнути – як виявиться, що ці країни мають перманентні проблеми. Проблеми, які з мовних вилазять навіть у політичні – як в Бельгії (почитайте про їх кризу).

Тому двомовність – це тупо розводняк для тупих хахлов, які вірять байкам Кисельова. Між іншим, в Росії ніяких двомовностей немає – при її федеративному статусі (а ми, нагадаю, унітарна держава). Але тут вона вимагає від нас двомовності – а ми ведемося.

3) Майбутнє у України, зважаючи на все вищесказане – є лише в одномовності. Українській одномовності. Інакше ми будемо “другой Россией” – із відповідним просякненням українського культурного простору русскім міром. Інакше ми будемо “южной Белоруссией” чи “западной Мордовией”. Але не Україною.

До речі, московити це чудово розуміють навіть на підсвідомому рівні. Поїдь в Москву, влаштуйся на роботу вище двірника – на якусь інтелектуальну. І попробуй там сказати “звОнят” чи “спАла”. На тебе подивляться по-перше троха дивно, а по-друге – ОБОВ’ЯЗКОВО виправлять. Це не мої вигадки – це реальні історії. І це на підсвідомому рівні боротьба за чистоту своєї мови.

А у нас “нічого страшного, хай балакають”. А з цього, вибач за пафос, починається цілісність нації. У московитів вона цілісна – хоч і тупа. Але цілісна. А у нас немає цілісності. Бо немає цілісного мовного простору.

Висновок.

Російськомовні українці старше 30 років – це об’єктивно результат колоніальної історії. І з цим уже зараз нічого не зробити. Зважаючи на елементарні людські закони – лінь, тупість, небажання щось змінити і т.д. Але!

При цьому треба чітко розуміти одну просту річ. Аби Україна перестала бути колонію – треба перестати нести колоніальний спадок. І уже наступне покоління – дітей цих 30-річних – має говорити українською. Це очевидна річ, хоч я справді не знаю, як пояснити це людям, які не хочуть бачити об’єктивну картину.

Так от. Коли людина упирається в русскій язик і не хоче розуміти двох простих речей – а) русскій язик в Україні рано чи пізно вимре, він не має перспектив і майбутнього; б) діти не будуть говорити українською в російськомовній сім’ї – вона по суті стає на заваді не тільки розвитку країни. Вона перекриває майбутнє своїм дітям. Дай назву таким людям сам, щоб це були не мої слова.

P.S. І ніхто нікому нічого не забороняє. Я слухаю російський рок – зараз рідше, але іноді слухаю. Я дивлюся фільми “Квартета И” – і буду дивитися. АЛЕ!!! При цьому я чудово розумію, що син Богдан має рости в українському культурному просторі (ширше – європейському) – тому читаю йому ТІЛЬКИ українські казки, тому слухає він ТІЛЬКИ українські (ну і англомовні, на радіо чи я вмикаю) пісні. Я не російськомовний українець (уже), але я чудово розумію, що навіть та частинка русского міра, яка в мені є – вона має закінчитися на мені. А син має вирости в принципово іншому, зовсім новому світі.

Отаке.

hto_ne_rozumiye&objectId=1384176" class="bbc_link" target="_blank">http://zaxid.net/news/showNews.do?tri_osnovni_rechi_pro_movu_yaki_bagato_ hto_ne_rozumiye&objectId=1384176



Re: Три основні речі про мову, які багато хто не розуміє
Vadym Noskoff
4 березня 2016 09:27:38
IP/Host: ---.sta.lan.ua
IP, 4 березня 2016 09:22:37

не робіть з мови швидкий ідентифікатор свій-чужий і позбудетесь купи проблем.

Я намагаюся, але щодня переконуюся в протилежному, людина яка на здатна на мале, не здатна на більше..
Населення центральної і східної України вертикально орієнтоване, що начальник скаже те і роблять, його треба тупо зробити україномовним або утискати в правах. Тих хто буде гавкати на захист російської пиздити беркутом і давати умовні строки.




Re: Три основні речі про мову, які багато хто не розуміє
Vadym Noskoff
4 березня 2016 09:44:55
IP/Host: ---.sta.lan.ua
IP, 4 березня 2016 09:39:54

Розгорнути попередні цитати...
твої аргументи й запропоновані способи дії абсолютно ватні.

Мої аргументи не пассивні , тут я згоден.. Що таке ватні , я не розумію.
Я вважаю що отруювати життя російськомвним треба не жаліючи своїх сил , активно і креативно. Бути російськомовним повинно стати ПОЗОРНИМ.




Re: Три основні речі про мову, які багато хто не розуміє
Vadym Noskoff
4 березня 2016 10:27:53
IP/Host: ---.sta.lan.ua
алекс_12, 4 березня 2016 10:24:29

Розгорнути попередні цитати...
Руський мір зупинився під Перемишлем. В 90-і , коли ще жило покоління, що не бачило совка - були намагання виштовхнути його з Галичини, але тепер, коли підросла "маладьожь", маємо "Львов гаваріт па-рускі" і спостерігаємо процес створення демократичної Росії, починаючи з української території.

Так це жах, у Львові половина людей гавкають собачою.. Не можу Вам передати тої гіркоти яка мене накрила..
Для мене Львів завжди був заповідником, а зараз це інкубатор донецької бидлоти. (((((




Re: Три основні речі про мову, які багато хто не розуміє
umkabear
4 березня 2016 10:33:03
IP/Host: 78.111.187.---
IP, 4 березня 2016 09:22:37

не робіть з мови швидкий ідентифікатор свій-чужий і позбудетесь купи проблем.

Мова - лише первинний ідентифікатор перспективності та інтелектуального рівня. Щоб віднести людину до своїх, мови не досить, але досить для швидкого відфільтровування безперспективних варіантів.

Зросійщені можуть бути гарними людьми, їх можна найняти на роботу чи скористатися їх послугами там, де відсутні інші варіанти. Але вони не можуть бути друзями, родичами чи партнерами по бізнесу.

Такий практичний підхід дозволяє не мати ніяких проблем, зате отримувати перспективи розвитку за рахунок оточення з сучасних, розвинених людей.




Re: Три основні речі про мову, які багато хто не розуміє
Vadym Noskoff
4 березня 2016 10:38:33
IP/Host: ---.sta.lan.ua
umkabear, 4 березня 2016 10:33:03

Розгорнути попередні цитати...
Мова - лише первинний ідентифікатор перспективності та інтелектуального рівня. Щоб віднести людину до своїх, мови не досить, але досить для швидкого відфільтровування безперспективних варіантів.

Зросійщені можуть бути гарними людьми, їх можна найняти на роботу чи скористатися їх послугами там, де відсутні інші варіанти. Але вони не можуть бути друзями, родичами чи партнерами по бізнесу.

Такий практичний підхід дозволяє не мати ніяких проблем, зате отримувати перспективи розвитку за рахунок оточення з сучасних, розвинених людей.

Ви абсолютно праві,
ідентифікатор №1 Мова
№2 походження
№3 зміст мови , грамотність
цих речей достатьньо щоб делікатно вийти з розмови і забути людину або заглибитися у відносини і спілкування.

Особисто мені це дуже допомагає в бізнесі.. Майже не помилявся спираючись на ці фільтри..




Re: Три основні речі про мову, які багато хто не розуміє
VikS
4 березня 2016 16:05:40
IP/Host: ---.7.86.109.triolan.net
exe_zp, 4 березня 2016 10:38:24

А минстеци поют, вот начнем розмовляти и заживем, а в действительность сперва надо зажить, а потом уже заразмовляем.

Американці багаті не тому, що розмовляють англійською, а тому що живуть у вільному світі, сприятливому для творчості та бізнесу.
Русскій мір не здатен по своїй природі створити такий вільний світ й тому "зажити" при ньому неможливо.
Тому слід повністю вийти з цього "руського міра" з його російською мовою та "русько-кримінально-бидловським" світоглядом, яке підтримується саме російською мовою та російсько-бидляцькою "культурою".
І саме вихід й відмова від російської мови та російсько пансько-холопського світогляду й дозволить створити умови для вільного життя та збагачення громадян України.




Re: Три основні речі про мову, які багато хто не розуміє
Щек
5 березня 2016 17:11:50
IP/Host: ---.client.telesystems.ua
Вокаліст українського гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка розкритикував українців за те, що фанатіють від пісні "Експонат" російського гурту "Ленинград".

Про це він сказав під час онлайн-конференції на "Комсомольській правді в Україні".

"Наше суспільство куди охочіше заковтує "Лабутени" з матом на ворожій мові, а не пісню "Січове військо", в той час як у нас війна на сході йде. Це ненормально. І це лише маленький приклад, щоб показати, з яких причин країна зараз в занепаді", — обурився Скрипка.

Він також додав, що зараз в Україні, фактично, заборонено українську мову.

"При Кучмі в ефірах ТБ і радіо було 8% української музики, при Ющенку стало 4%, при Януковичі — 4%, а зараз — всього 1,5%. Це жахливо. Я впевнений, є структури, які свідомо знищують українську мову в Україні", — заявив музикант.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#2127  Сообщение 15.03.16, 19:00  
Старожил
Аватара пользователя

Регистрация: 12.02.2016
Сообщения: 7680
Откуда: Из империи
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 315 раз.
Россия
Шикардос! :rzach: Как говорл один мой знакомый.

  Профиль  
  
    
#2128  Сообщение 15.03.16, 21:37  
До ветру спешащий
Аватара пользователя

Регистрация: 11.09.2014
Сообщения: 24338
Благодарил (а): 1698 раз.
Поблагодарили: 599 раз.
Элина писал(а):
Шикардос! :rzach:
Как говорл один мой знакомый.

содракиШ - нежно отвечала она. :rzach:

_________________
Мазепа - в о р ! _______ Бандера - фашист !! _______ Хохол - х а л я в а !!!

  Профиль  
  
    
#2129  Сообщение 15.03.16, 21:41  
Старожил
Аватара пользователя

Регистрация: 12.02.2016
Сообщения: 7680
Откуда: Из империи
Благодарил (а): 24 раз.
Поблагодарили: 315 раз.
Россия
zztop писал(а):
содракиШ - нежно отвечала она.

Ты был под соседним зонтиком? :fm:

  Профиль  
  
    
#2130  Сообщение 16.03.16, 02:09  
До ветру спешащий
Аватара пользователя

Регистрация: 11.09.2014
Сообщения: 24338
Благодарил (а): 1698 раз.
Поблагодарили: 599 раз.
Элина писал(а):
zztop писал(а):
содракиШ - нежно отвечала она.

Ты был под соседним зонтиком? :fm:
Да да да
Со свечкой + резиновыми изделиями №"2 и звали меня обидным словом "коко". :rzach:

Вот:
Изображение

_________________
Мазепа - в о р ! _______ Бандера - фашист !! _______ Хохол - х а л я в а !!!

  Профиль  
  
    
#2131  Сообщение 16.03.16, 09:33  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: И чего это вдруг Ганапольский...
Медведылло
27 січня 2016 09:36:14
IP/Host: 89.252.55.---
prior, 27 січня 2016 09:00:18

Розгорнути попередні цитати...
ну ти ж члєн ФУПу...
вже пора навчитися відрізняти зерна від полови...
матвійку цікаво слухати... якщо б в наших "вірних патріотів" з команди стець-пиздець була б така харизма, ніхто б параша-ТВ і не дивився... B-)

Я то отличаю прекрасно… Но этот НьюсВан смотрит вся Украина. А учитывая, что у нас среди населения 95% — дебилы, не способные к абстрактному мышлению, я просто наблюдаю, как Ганапольский занимается ватным зомбированием этих 95%.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#2132  Сообщение 19.03.16, 22:52  
Старожил
Аватара пользователя

Регистрация: 23.08.2014
Сообщения: 7367
Благодарил (а): 2 раз.
Поблагодарили: 562 раз.
Вот такие укроины нам противостоят:

Re: под Ростовом-на-Дону разбился пассажирский Boeing Нове
fam [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 12:03
IP/Host: 194.213.106.---
если бы сейчас все население хуйлостана, за исключением тех, кто чалится за сопротивление режиму хуйла, согнали в один большой самолет и утопили над марианской впадиной, то я впервые до смерти напился бы.

от радости...


и это при том, что там было бы дох моих родственников...

Неужели у кого-то остались какие-то иллюзии?!

_________________
Изображение
"Человек должен противостоять злу, но никогда не должен делать это как нелюдь." Павел. Патриарх сербский

  Профиль  
  
    
#2133  Сообщение 20.03.16, 10:38  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: так что, сначала выборы а уж потом вывод кацапских войск? нуланд
show-me
cьогодні в 01:24
IP/Host: ---.no.no.cox.net
Бiдний Янукович, виходить так шо скинули його через те що вiн не знав английську!? :facepalm1: :weep: :weep:




Re: так что, сначала выборы а уж потом вывод кацапских войск? нуланд
asmodey
cьогодні в 01:39
IP/Host: ---.dialup.umc.net.ua
OldBoy, cьогодні в 01:26

насправді, нічого веселого тут немає.
порохоботи розкажуть що це перемога і навіть хтось їм повірить
а Україна далі і далі залазить у сраку

да это не веселье. это легкое о х у е ние от п и з д о в*тизма этих шоколадных п и д а р а с о в.



_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#2134  Сообщение 20.03.16, 10:38  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Доречі...
pyav
19 березня 2016 00:43:37
IP/Host: 87.76.238.---
а кацапня поставила до криму ядерну зброю?
Якщо поставить, то Україна офіційно становиться ядерною державою...нє?

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#2135  Сообщение 20.03.16, 21:23  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: Я аплодую "СВОБОДІ"
Лірник
19 березня 2016 10:31:38
IP/Host: ---.volia.net
na100ika, 19 березня 2016 10:22:02

Розгорнути попередні цитати...
Конечно не выдумка. Не можешь забыть Мурманск где тебя вербовали, степендиат? ))))))


Системна похибка.
Мене вербували в на Ямалі і Москві.
Але не вийшло.
А ще в Торонто і Парижі.

Розгалуджена система.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#2136  Сообщение 20.03.16, 21:24  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: «Витаминизация населения»
dmsnet
18 березня 2016 15:48:36
IP/Host: ---.tcom.uz.ua
скот, просто скот ... у меня нет уважения к этим пожилым людям ...

рабство у них в крови ...

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#2137  Сообщение 20.03.16, 21:33  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 10.10.2014
Сообщения: 11914
Благодарил (а): 225 раз.
Поблагодарили: 346 раз.
Украина
Лютик писал(а):
Re: «Витаминизация населения»
dmsnet
18 березня 2016 15:48:36
IP/Host: ---.tcom.uz.ua
скот, просто скот ... у меня нет уважения к пожилым людям ...рабство у них в крови ...
Менталитет укров одним постом :smoke
Выводы о менталитете укров делайте сами. :sh:

_________________
Эрик Хоффер - "Человек, кусающий руку, которая его кормит, обычно хорошо лижет сапог, который его пинает

  Профиль  
  
    
#2138  Сообщение 20.03.16, 22:08  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Re: О референдуме, поражении в правах сепаратистов, что делать с донбассом.
Топа
18 березня 2016 12:17:35
IP/Host: ---.25-pool.nikopol.net
Здоровий глузд та логіка в наявності.
Єдине, автор навіть слівцем боявся зачепить опис грядущего піпєца...
Значить він майже невідворотній, той звєрьок... :(




Re: О референдуме, поражении в правах сепаратистов, что делать с донбассом.
asmodey
18 березня 2016 12:54:40
IP/Host: ---.dialup.umc.net.ua
valet, 18 березня 2016 12:52:19

На каком основании президент может дать гарантии изменения в Конституции?Он шо царь или Путин?Пускай бы такие гарантии попробовали дать Меркель или Олланд.Их бы там депутаты быстро укатали .Порох-папуас?

а шо, не? это мы уже для папуасов - папуасы. 25 лет по кругу бегаем, и видно скоро добегаемся до финишной ленточки.



Re: О референдуме, поражении в правах сепаратистов, что делать с донбассом.
Мазепа, Київ
18 березня 2016 13:03:45
IP/Host: ---.biph.kiev.ua
землю украинскую не отдавать. Кто из сепаров хочет - пусть уезжают в Рашу.

Остальных сепаров лишиь гражданства Украины, но дать вид на жительство, без права занимать госдолжности, и учавствовать или баллотироваться на выборах всех уровней.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#2139  Сообщение 20.03.16, 22:24  
администрация
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 11342
Откуда: Москва
Благодарил (а): 1789 раз.
Поблагодарили: 2205 раз.
Россия
Мы вступаем в такой период,дружочки...
Donchanin
16 березня 2016 14:57:55
IP/Host: ---.111.211.158.dn.farlep.net
..когда Россия уже почти лежит ( или очень близко к этому)
И осталось всего то собраться,ещё чуток напрячься и просто добить её ногами
Всем миром
Имхо!
Слава Украине и нашим союзникам!




Re: Мы вступаем в такой период,дружочки...
dacko2
16 березня 2016 14:58:36
IP/Host: ---.te.ua
Героям Слава!



Re: Мы вступаем в такой период,дружочки...
Donchanin
16 березня 2016 15:02:54
IP/Host: ---.111.211.158.dn.farlep.net
Турчинофф, 16 березня 2016 14:58:44

Излишний оптимизм чреват последующим разочарованием.

Это не излишний оптимизм
Это знание и понимание процессов
Ну и понятно,что сразу после этого в УКраине рай не настанет
Для этого придётся долго и упорно работать




Re: Мы вступаем в такой период,дружочки...
Ирокез
16 березня 2016 15:54:56
IP/Host: ---.dynamic-FTTB.datasvit.net
Lulka Anton, 16 березня 2016 15:49:51

Розгорнути попередні цитати...
Лежачего не бьют, вроде? :gigi:
ПС. Всем миром. Это как? По колхозному?

это как когда. в 45 например били всем миром именно лежачего.




Re: Мы вступаем в такой период,дружочки...
Ант13
16 березня 2016 15:57:07
IP/Host: ---.broadband.tenet.odessa.ua
Donchanin, 16 березня 2016 14:57:55
..когда Россия уже почти лежит ( или очень близко к этому)
И осталось всего то собраться,ещё чуток напрячься и просто добить её ногами
Всем миром
Имхо!
Слава Украине и нашим союзникам!

Дуже сильно помиляєшся...
Московська імперія , тільки почала набирати військову мощь...
Всі ті санкціі , московитам до одного місця, це не цивілізовані люди а
дикуни, вони будуть жити в гімні, істи теж саме, а от повоювати це для них святе.
Так що поки московська імперія не розвалиться на частинки, говорити що ій кінець зарано.




Re: Мы вступаем в такой период,дружочки...
_ОДЕССИТ_
16 березня 2016 17:43:58
IP/Host: 80.91.178.---
Даже если россия загнется, все равно Донбасс и Крым придется отбивать военным путем.
Не стройте иллюзий.




Re: Мы вступаем в такой период,дружочки...
S.Brandt
16 березня 2016 18:02:39
IP/Host: 93.78.96.---
МирнийКиев, 16 березня 2016 17:58:15
Не согласен, резервы стоят и очень большие.

Будуть витрачені за 3-4 роки. Принаймні ті, які можна буде витратити- здихатись золота буде складно. Але цю складність РФ створила собі сама- вона й досі надає перевагу золоту




Re: Мы вступаем в такой период,дружочки...
Мрійник
16 березня 2016 18:10:53
IP/Host: 78.111.187.---
Мені дуже цікаво, що буде аналогом Чорнобиля. Бо є олімпіада, збитий боінг, санкції, низка ціна на нафту, аналог Афганістану...

Технологічна катастрофа в Московії переконає мене, що залишилось недовго. Особливо, якщо трапиться десь в Сибіру




Re: Мы вступаем в такой период,дружочки...
psandr
16 березня 2016 19:51:28
IP/Host: ---.moskovsky34b-sw.kv.wnet.ua
Период такой может и наступил, но умирать Мордор будет еще долго, пару лет минимум. Выборы Хуйла покажут сколько сил еще осталось.

_________________
В каждой стране, конечно, есть дураки, но чтобы у дураков была своя страна - это возможно только на Украине (с)

  Профиль  
  
    
#2140  Сообщение 21.03.16, 01:06  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 19.12.2014
Сообщения: 18714
Откуда: Краснодар
Благодарил (а): 52 раз.
Поблагодарили: 167 раз.
СССР
конвульсии мертвой жабы...

_________________
УкраинецЬ брешет - як дышит

  Профиль  
  
    
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5587 ]  Стрaница Пред.  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 280  След.

   Похожие темы   Автор   Ответы   Последнее сообщение 
В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. «Мой лицо уже в крови». Как соседи Сталина реагируют на ссору с Россией ...

Караганда

372

11.03.24, 13:50

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Поляки: украинцы вроде бы наши соседи, но у них какой-то другой менталитет... Они постоянно чего-то требуют, они постоянно попрошайничают, им только дай, дай, дай.

Saruman

5

14.02.24, 06:59

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. форумные хохлы, проявите сознательность!

termit

21

11.01.24, 21:58

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. форумные хохлы

termit

11

15.12.23, 18:37




[ Time : 0.305s | 20 Queries | GZIP : Off ]