Евреи, евреи, кругом одни евреи... Вот и Пушкин тоже...


Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 11 ] 
Автор
#1  Сообщение 06.02.16, 23:32  
Участник

Регистрация: 13.02.2015
Сообщения: 1320
Благодарил (а): 12 раз.
Поблагодарили: 18 раз.
Цей російський міф короткий, як рядок в енциклопедії: «ПУШКІН Ол-др Серг. (1799 - 1837), рос,. поет, родоначальник нової рос. літ-ри, творець сучас. рос. літ. мови». І нічого, що прадідом великого російського поета (без лапок!) є «арап Петра І». Все одно, за логікою московитів, він - російський, хоча і в, деякому роді, «арап»...

Але, чи «арап» він насправді, ось у чому питання?! Погляньмо на родовід дуже шанованого мною «російського» поета і письменника Олександра Сергійовича Пушкіна.

Отже, материнська лінія предків О. С. Пушкіна

Прадід поета, Абрам Петрович Ганнібал (1696-1781), хрещений абіссінський єврей, який «зійшов за арапа» у царственого любителя екзотики Петра. Давайте поміркуємо вголос: «Чи багато ви знаєте, шановні читачі, «чистих етнічних негрів» на ім'я «Абрам ? Подумаємо так і зійдемося у справедливості твердження, що Абрам - дуже поширене ім'я у євреїв, у тому числі абіссінських євреїв, які проживають в Африці.

«Петровичем» він став «по приколу», внаслідок хрещення, під час якого його хрещеним батьком став московський самодержець і самодур, який не визнавав ні Христа, ні його церкву. А з «Ганнібалом» вийшло ще крутіше. Поки був живий Петро First, нашого мудрого абіссінця звали просто і по-російськи вишукано: «Абрам Петров», але коли його патрон помер, носити прізвище царя стало небезпечно.

Тому «м'яка, боягузлива але запальна абіссінська натура» Абрама Петрова (див.: А. Анненков, «Пушкін в Олександрівську епоху», стор. 5) зрозуміла, що з метою безпеки йому краще назватися «Ганнібалом», яким його жартома величав Петро І під час грандіозних пиятик у Німецькій слободі.
Прабаба поета, Христина-Регіна фон Шеберг (... -170?), друга дружина абіссінського єврея Абрама, мала шведсько-німецьке походження й народила йому п'ятьох синів: Івана, Петра, Ісаака, Якова та Йосифа. Як бачимо, з п'яти імен - троє синів «чомусь» мають єврейські імена.
Дід поета, молодший син цієї екзотичної «російської пари» Йосиф Абрамович Ганнібал (1744-1807), до речі, не соромився своїх єврейських коренів і підписував свою кореспонденцію як Йосиф Ганнібал. Це потім, коли євреєм стане бути не модно, творці російського міфу сором'язливо стануть іменувати його Осипом. Але він себе таким ніколи не вважав. Він мав двох дружин і при живій дружині, Марії Олексіївні Пушкіній, позначившись вдівцем, обвінчався з вдовою капітана У. Є. Толстой. Це двоєженство скінчилося кримінальним процесом, причому Йосиф Ганнібал був розлучений з другою дружиною і засланий - спочатку на службу в Середземне море, а потім у його село Михайлівське.
Бабця поета, Марія Олексіївна Ганнібал (1745-1819), дочка тамбовського воєводи Олексія Федоровича Пушкіна й (увага!) - Сарри Юріївни Ржевської (див.: Є. П. Янькова, «Розповіді бабусі», 1885 р.). Якщо хтось вкаже мені «етнічно чисту» російську родину, де доньці дають єврейське ім'я Сарра, нехай кинуть камінь у її чоловіка Йосифа Абрамовича Ганнібала і всіх, хто не знає, що у євреїв етнічна лінія спорідненості виводиться по матері.
Мати поета, Надія Йосипівна Пушкіна (1775-1836), дочка Йосифа Абрамовича Ганнібала і Марії Олексіївни Пушкіної, мати якої звалася єврейським ім'ям Сарра. Як стверджує А. Кирпічніков («Пушкін» / / Словник Брокгауза і Єфрона, 1890-1907): «Чоловіка свого Надія Йосипівна настільки взяла в руки, що він до старості курив таємно від неї; до дітей і прислуги бувала непомірно сувора і володіла здатністю «дутися» на тих, хто порушив її незадоволення, цілими місяцями і більше (так, з сином Олександром вона не розмовляла майже цілий рік). Господарством вона займалася так само мало, як і чоловік, і подібно до нього пристрасно любила розваги».
Отже, за давньою єврейською традицією, мати О. С. Пушкіна, безумовно, вважається єврейкою (1/2), трохи німкенею (1/4) і трохи росіянкою (1/4). Втім, якщо подивитися на її портрет, ніяких сумнівів у домінуванні єврейських рис у її фенотипі не залишиться ні в кого.
Тепер звернемося до батьківській лінії предків А.С. Пушкіна.
Прадід поета, Олександр Петрович Пушкін (1686-1725) був одружений з меншою дочкою графа Головіна, першого Андріївського кавалера. Як писав сам О. Пушкін, його прадід «помер дуже молодим, у припадку божевілля зарізав свою дружину, яка перебувала в пологах».
Прабаба поета, Євдокія Іванівна Головіна (... -1725) була по-звірячому вбита під час других пологів власним чоловіком, з яким, як написали б псевдо-романтики, вони жили недовго й нещасливо, і померли в один день.
Дід поета, Лев Олександрович Пушкін (1723-1790) єдиний син своїх нещасних батьків, про якого поет писав наступне: «Дід мій був людиною палкою і жорстокою. Перша дружина його [Марія Матвіївна] Воєйкова, померла на соломі, ув’язнена ним у домашню в'язницю за уявний чи справжній її зв'язок з французом, колишнім учителем його синів, і якого він дуже феодально повісив на чорному дворі. Друга дружина його [Ольга Василівна] Чичеріна, добряче від нього натерпілася. Одного разу він звелів їй одягтися і їхати з ним кудись у гості. Бабуся мала скоро народжувати і почувалася зле, але не сміла відмовитися. Дорогою в неї почалися потуги. Дід мій звелів погоничеві зупинитися, і вона в кареті народила мого батька. Породіллю привезли додому напівмертву, і поклали на ліжко всю змучену і в діамантах. Усе це знаю я досить темно. Батько мій ніколи не говорив про дивацтва діда, а старі слуги давно перемерли». (Див.: Кирпічніков А.І. «Пушкін» / / Словник Брокгауза і Єфрона, 1890-1907).
Батько поета, Сергій Львович Пушкін (1771-1848) не мав за характером нічого спільного з дідом. Отримавши блискучу на той час освіту, тобто опанувавши не тільки французьку прозову мову, але й вірш, і поглинувши все видатне у французькій літературі XVII і XVIII століть, він на все життя зберіг пристрасть до легких розумових занять і до прояву дотепності й винахідливості у всяких jeux de societe. І все життя був нездатним до практичної справи.
Сергій Львович Пушкін почав службу в Ізмайловському полку, потім служив у цивільній службі і дослужився до чину статського радника. Як свідчить А.Анненков, у батька О. С. Пушкіна не було часу для власних справ, оскільки він дуже старанно займався чужими. Він до старості відрізнявся палкою уявою і вразливістю, «був здатний жартувати біля смертного одра дружини - зате іноді від дрібниць розливався у сльозах».

Батько поета був масоном (глобальна єврейська секретна секта). Дивлячись на його портрет, сумнівів у його «неросійськості» не виникає взагалі. Чому ж, - запитаєте ви, - у нього ж російське прізвище? А ви згадайте «бородатий» анекдот про погроми:

- Ізю, Ізю, біжимо, там євреїв б'ють!

- Але я за паспортом - росіянин!

- Але ж битимуть не за паспортом! ..
Отже, результати face-контролю і факт масонства батька О. С. Пушкіна також дають певні підстави стверджувати про його можливу приналежність до євреїв. Втім, якщо поглянути на портрет самого поета і будь-якого з сучасних ізраїльських солдатів, вихідців з племені абіссінських євреїв, з легкістю можна помітити, як дивно вони схожі.
У зв'язку з цим виникає цілком логічне запитання, чому ж єврейство О.С.Пушкіна так старанно приховувалося його ріднею і російськими творцями міфів?
З ріднею все ясно, якщо пригадати, що в паспортах Російської імперії замість національності писали про віросповідання. «Правильна» релігія була - православ'я, «неправильні»: іудаїзм і мусульманство, вигадані семітами (євреями та арабами). Якщо ти не православний (читай - росіянин), тобі була закрита дорога скрізь: на держслужбі, у навчанні і т.д.
З імперськими міфотворцями теж - все ясно. Якщо «ПУШКІН Ол-др Серг. (1799 - 1837), рос. поет, родоначальник нової рос. літ-ри, творець сучас. рос. літ. мови» - за національністю єврей, то про яку «російську імперію» і «російську мову» можна говорити взагалі?!.
Особисто мені абсолютно все одно, хто був О. С. Пушкін за національністю. Те, що він - геніальний, не викликає ніякого сумніву. У його родині всі говорили по-французьки: батьки, родичі, гувернери. Російською розмовляли тільки його бабуся Марія Олексіївна та його (поета) няня Аріна Родіонівна. І, незважаючи на все це О. С. Пушкін вивчив нерідну йому російську мову і став її класиком!
Через кілька десятиліть його славний шлях повторять українці М. В. Гоголь і А. П. Чехов. Останній, як ми вже писали у статті «Віктор Янукович був правий: Чехов - поет!», однозначно ідентифікував як українець. Так, у 1902 р., розмовляючи на Білій дачі з Горьким і Лазаревським, він свідчив: «Я справжній малорос, я в дитинстві не говорив інакше, як по-малоросійськи» ... Усе вищесказане лише утверджує мою думку про те, що російську літературу, дійсно, створили переважно українці та євреї.
Згадавши при цьому «негра» О. Пушкіна, я погарячкував, перебуваючи в полоні давнього імперського міфу про «арапа Петра І», який насправді, був абіссінським євреєм (фалашем). Але тепер, слава Яхве, ми знаємо правду! І наші московські менші брати мають всі підстави розширити свій «російський світ» і на Африку, де й донині проживає славний єврейський народ фалашів, що дав російській літературі видатного російськомовного поета О.С.Пушкіна.

Источник - http://forumkiev.com/yumor/663 ... uk2Xz

  Профиль  
  
    
#2  Сообщение 07.02.16, 00:25  
Участник
Аватара пользователя

Регистрация: 05.09.2015
Сообщения: 709
Откуда: Хацапетовка
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 16 раз.
Новороссия
Постоянно проповедует великодержавный русский шовинизм и некий поэт Александр Сергеевич Пушкин. Так он, к примеру, пишет:

"Теснится средь толпы еврей сребролюбивый.
Под буркою казак, Кавказа властелин,
Болтливый грек и турок молчаливый,
И важный перс, и хитрый армянин".

Вместе с тем, Пушкин с явной симпатией именует "Кавказа властелином" русского казака, который, как известно, с давних пор олицетворяет черносотенный славянский милитаризм и империализм. Достаточно указать на бесчисленные преступления, постоянно совершаемые казаками против беззащитных и законопослушных чеченцев, ингушей и других лиц кавказских национальностей!

Естественно, что фашистскому мировоззрению Пушкина органически присущ и зоологический антисемитизм. Чего стоит только один его пассаж о "сребролюбивом еврее,
В другом своем стихотворении ("Черная шаль"), он скатывается до откровенного расизма; "Ко мне постучался презренный еврей". А в пьесе "Скупой рыцарь" Пушкин уже прибегает к неприкрытым угрозам: "Проклятый жид, почтенный Соломон, пожалуй-ка сюда..." И продолжает:

"Иван! Держи его. (...)
Да знаешь ли, жидовская душа,
Собака, змей! Что я тебя сейчас же
На воротах повешу.
(...) Иван, веревку".

Что это, как не открытый призыв к массовым еврейским погромам?!

К тому же Пушкин с восхищением воспевает кумира русских погромщиков пресловутого "вещего князя Олега", печально известного тем, что в свое время "обрек он мечам и пожарам", набегавших на Русь "неразумных хазар". А ведь исповедовавшие иудаизм хазары (которых Пушкин в силу своей шовинистической ограниченности нагло называет "неразумными") входили в число прямых предков нынешних демократов!

Особую неприязнь у черносотенно настроенного Пушкина вызывает такое неотъемлемое завоевание демократии, как свобода самовыражения сексуальных меньшинств. В стихотворении "Гусар", он с непонятным и оскорбительным для цивилизованного мира отвращением замечает:

"Гляжу гора: На той горе
Кипят котлы; поют, играют,
Свистят и в мерзостной игре
Жида с лягушкою венчают".

А если это любовь! Но, как видно, ослепленный антисемитизмом Пушкин попросту не понимает элементарных законов бытия истинно демократического общества, от которого его следует строго изолировать (желательно без права переписки).

  Профиль  
  
    
#3  Сообщение 07.02.16, 00:28  
Ветеран
Аватара пользователя

Регистрация: 18.09.2014
Сообщения: 9067
Откуда: Мытищи
Благодарил (а): 1239 раз.
Поблагодарили: 382 раз.
Россия
Я что то не пойму,на хрена эту мову....по -русски слабо????Или ностальгия.....

Цей російський міф короткий, як рядок в енциклопедії: :rzach: :rzach: :rzach: Короткий......рядок.....Жуть.... :bad:

  Профиль  
  
    
#4  Сообщение 07.02.16, 00:34  
Завсегдатай

Регистрация: 02.12.2014
Сообщения: 2542
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 3 раз.
Цэ ж мабуть Бэбик????он каклов всегда кретинами делает...даже по тв-каналу программу вел....например оно щитает что Мелитополь основали жители Милета...а Будда-какел...

  Профиль  
  
    
#5  Сообщение 07.02.16, 01:18  
Старожил

Регистрация: 23.08.2014
Сообщения: 5273
Благодарил (а): 30 раз.
Поблагодарили: 57 раз.
Похер.
Пушкин наше всьо.!
:yahoo:

  Профиль  
  
    
#6  Сообщение 07.02.16, 03:27  
Участник

Регистрация: 13.02.2015
Сообщения: 1320
Благодарил (а): 12 раз.
Поблагодарили: 18 раз.
Аленка писал(а):
Я что то не пойму,на хрена эту мову....по -русски слабо????Или ностальгия.....

Цей російський міф короткий, як рядок в енциклопедії: :rzach: :rzach: :rzach: Короткий......рядок.....Жуть.... :bad:

На русском такое не придумать.

  Профиль  
  
    
#7  Сообщение 07.02.16, 06:07  
Участник

Регистрация: 01.09.2014
Сообщения: 1275
Благодарил (а): 56 раз.
Поблагодарили: 183 раз.
О господи, и с Пушкиным русским завидуют...

  Профиль  
  
    
#8  Сообщение 07.02.16, 07:25  
Ветеран

Регистрация: 22.08.2015
Сообщения: 11150
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 1 раз.
Среди трёх богатырей Илья муромец яврей. Явреи явреи кругом одни явреи(с)

  Профиль  
  
    
#9  Сообщение 07.02.16, 07:36  
Завсегдатай
Аватара пользователя

Регистрация: 16.08.2014
Сообщения: 4396
Откуда: Москворечье
Благодарил (а): 40 раз.
Поблагодарили: 69 раз.
Россия
Вываливать столько мовы в одной ветке - злостное браконьерство :vata

_________________
who are you to fucking lecture me?

  Профиль  
  
    
#10  Сообщение 07.02.16, 07:53  
Участник
Аватара пользователя

Регистрация: 18.08.2014
Сообщения: 973
Откуда: Новосибирск
Благодарил (а): 4 раз.
Поблагодарили: 37 раз.
Шовинистъ писал(а):
Среди трёх богатырей Илья муромец яврей. Явреи явреи кругом одни явреи(с)

И ****** тоже. К ним ведь обращались: "Ой ты гой еси, добрый молодец"

_________________
Зри в корень!

  Профиль  
  
    
#11  Сообщение 07.02.16, 07:55  
Ветеран

Регистрация: 22.08.2015
Сообщения: 11150
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 1 раз.
Козьма Прутков писал(а):
Шовинистъ писал(а):
Среди трёх богатырей Илья муромец яврей. Явреи явреи кругом одни явреи(с)

И ****** тоже. К ним ведь обращались: "Ой ты гой еси, добрый молодец"
Гой ващета это не еврей у евреев. Наверна Алёша. Попович патамучта

  Профиль  
  
    
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 11 ]    Похожие темы   Автор   Ответы   Последнее сообщение 
В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Ночь убитых поэтов... или Пушкин в гробу прокручивается...

Чупакабра

21

10.03.17, 23:19

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Каламойский и Абрамович... Украина и Россия..., евреи и жиды... сложный вопрос!!!!!!

grigor1119

8

04.03.17, 01:49

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. У Ахметова заявили, что от «национализированных» бандитами ОРДЛО предприятий были одни убытки.

colombo

49

03.03.17, 08:11

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Не зря 23 февраля по Первому каналу РФ показали фильм "В бой идут одни старики"

on_off

20

26.02.17, 14:23Рейтинг@Mail.ru яндекс.ћетрика

[ Time : 0.254s | 19 Queries | GZIP : On ]